Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Хіміотерапія Чабани: різновиди терапії, вартість лікування в Унімедікал

Хіміотерапія в Чабанах

Системне використання цитостатичних засобів (протипухлинних препаратів) для лікування ракових пухлин і називають хімотерапією. Цей метод застосовують в разі виявлення активного росту пухлинних клітин, чим запобігають збільшенню їх кількості, розповсюдженню в зони зі здоровими органами та тканинами. Саме хіміотерапія в Чабанах дозволяє лікувати ракові пухлин на різних стадіях розвитку захворювання. Може призначатися лікарем разом з іншими засобами лікування.

УНІМЕДІКАЛ — ГОЛОВНА СТОРІНКА

хіміотерапія Чабани

Як розраховується вартість лікування хіміотерапією?

В медичному центрі «Унімедікал» ви не знайдете єдиного кошторису на лікування хіміотерапією. А все тому, що захворювання на рак має індивідуальний характер для кожного пацієнта. Тому для призначення курсу лікар враховує:

На основі вище вказаних факторів і розраховує вартість хіміотерапії в Чабанах.

Доступне лікування: різновиди хіміотерапії в Чабанах

Враховуючи інтенсивність зростання захворювань на рак, МОЗ періодично оновлює протоколи лікування такої хвороби. Тому, пацієнтам медичного центру «Унімедікал» пропонується:

Всі процедури проводяться безпосередньо в нашому закладі. Мі маємо необхідне технічне та інструментальне оснащення. Працюємо за новітніми протоколами. Часто пропонуємо комплексне лікування злоякісних новоутворень за допомогою хіміотерапії та супутніх засобів. Призначаємо неоад´ювантну хімію пацієнтам напередодні операційного втручання або опромінення. Ад´ювантну терапію використовуємо тоді, коли є направлення на хірургічне видалення осередку ракових клітин. Для проведення кожного методу ми використовуємо досконалі й перевірені препарати.

Зверніть увагу! В багатьох випадках саме комплексний підхід до лікування онкологічної хвороби є найбільш дієвим. Але, як і будь-який інший метод, має свої побічні наслідки. Мається на увазі індивідуальна реакція організму. Тому, перед та під час лікування рекомендується дотримуватись порад лікарів, правильно харчуватись.

Комплексне лікування метастазів: ефективне проведення хіміотерапії

В разі комплексного лікування використовується КіберНіж та променевий прискорювач. За допомогою таких інструментів вдається руйнувати осередки хворих клітин (метастази) безкровним методом. При цьому здорові клітини отримують мінімальну дозу опромінення, що не менш важливо. Додатково в комплексі призначається хіміотерапія. Вона вважається легшим методом боротьби з пухлинами, допомагає знищити або попередити розповсюдження метастаз по всьому тілу. Більш ефективно руйнує навіть мікроскопічні новоутворення, які лікарям важко виявити методами діагностики. Пацієнт має пройти 1-2 курси такого лікування, щоб боротися з раковою хворобою.

Як планується хіміотерапія

Для кожного пацієнта клініки «Унімедікал» індивідуально обираються відповідні методи лікування. Вони призначаються персональним лікарем з урахуванням типу та складності захворювання. Обов´язково планується режим, в якому буде проводитись хіміотерапія, враховується стан здоров´я хворого. Додатковими чинниками, які впливають на планування хіміотерапії, є:

Лікар-онколог не має єдиної схеми для усіх хворих. Кожного разу він індивідуально призначає лікарські засоби, їх дозування.

Порт-система: що це таке і як працює?

Хіміопрепарати призначаються курсами. Ці курси можуть періодично повторюватись. Період повторень залежить від важкості захворювання та загального стану здоров´я пацієнта. Мається на увазі не лише місяць-два, а й рік чи кілька років. І весь цей період хворий повинен постійно здавати кров на дослідження, приймати ліки внутрішньовенно. Щоб процедури були якомога комфортнішими для пацієнта, йому вводять під шкіру спеціальний «порт» (щось на зразок катетера). Такий пристрій може залишатися під шкірою не один рік, за необхідністю – замінюватись іншим.

Сам порт не вимагає ніякого догляду, обробки. Дозволяє без перешкод вводити внутрішньовенні лікарські засоби з найменшими болісними відчуттями для пацієнта.

Отримати більш детальну інформацію щодо системи лікування онкологічних захворювань можна у лікаря-онколога клініки «Унімедікал». Наш медичний центр розташований всього в кілометрі від Голосіївського району м. Києва: смт. Чабани, вул. Покровська (Кірова), 24а. Сюди можна зручно доїхати з Києво-Святошинського, Макарівського, Білоцерківського, Фастівського району. А також швидко дістатися з Вишневого, Теремків, Ходосівки, Софіївської та Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Василькова, Крюківщини, Фастова. Також ми записуємо на прийом пацієнтів з Українки, Макарова, Білої Церкви, Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова.