Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Договори (декларації) з педіатром у Чабанах, клініка Unimedical

Укладаємо договори (декларації) з педіатром для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги, гарантованого НСЗУ

Для турботливих батьків здоров’я дитини є надзвичайно важливим. Згідно з рекомендаціями НСЗУ, слід підписати декларацію з педіатром. Ця процедура дозволяє користуватися безкоштовними медичними послугами, уникати черг до кабінету лікаря, а також обрати лікаря для дитини самостійно. Тепер ви маєте можливість записатися на прийом у зручний час та отримати медичні послуги на європейському чи навіть світовому рівні.

ПЕДІАТРІЯ UNIMEDICAL У ЧАБАНАХ

педіатр

Переваги укладання декларації

Підписання договору з педіатром дає можливість одержати такі безкоштовні послуги:

Підписання декларації з педіатром дає можливість на безкоштовний пакет діагностичних процедур. Ігнорування укладення договору – це додатковий ризик для здоров’я дитини, оскільки пакет безкоштовних медичних послуг не буде доступним. До того ж, придбати необхідні препарати буде досить проблематично.

Де можна підписати декларацію?

Укласти декларацію з дитячим лікарем можливо на першому прийомі. Договір складається у 2 примірниках. Один з них видається батькам дитини, другий залишається у лікаря.

Сьогодні медична допомога не є прив’язаною до місця прописки. Кожен пацієнт має можливість обрати лікувальний заклад незалежно від місця реєстрації – там, де медичне обслуговування є найбільш зручним. Наприклад, можна обрати спеціаліста, який працює неподалік від дому.

Декларація є безстроковою. За необхідністю, можна змінити педіатра шляхом переукладання декларації з іншим спеціалістом. Попередній договір автоматично анулюється. Як і укладання договору, зміна педіатра є безкоштовною процедурою.

Безкоштовні медичні послуги

Перелік послуг, які можна одержати за умовою укладення договору з педіатром:

Аналізи та діагностичні процедури, які можна провести за умовою підписання декларації

Перелік досліджень:

Вакцинація

Якщо пацієнт підписав договір, вакцинація є гарантованою на державному рівні безкоштовною послугою. Дитячий лікар складає календар проведення щеплень, за яким у подальшому проводиться вакцинація. Щеплення проводиться за допомогою державних вакцин. Якщо вони відсутні, можливо обрати щеплення комерційними вакцинами, які придбає медичний заклад. Вакцини, які є відсутніми у обов’язковому календарі щеплень, є платними.

Виклик лікаря додому, надання невідкладної допомоги

За медичними показаннями, залежно від стану пацієнта, спеціаліст може давати рекомендації з лікування по телефону чи здійснити візит за адресою. Також він направляє дитину на аналізи, за результатами яких призначає лікувальні заходи.

Крім цього, педіатр, з яким було укладено договір, оформлює лікарняні листи, виписує рецепти на препарати. З цими рецептами можна звертатися до спеціальної аптеки.

Потрібні документи

Перелік документів, які потрібні для укладення договору з педіатром для дитини віком до 14 років:

Декларація з педіатром смт. Чабани

Адреса нашої клініки: смт Чабани, що у Київській області, вул. Покровська, 24а. Відстань від Києва (Голосіївський район). Також наш лікувальний заклад є зручним для пацієнтів з населених пунктів, що знаходяться поблизу: Глеваха, Лісники, Ходосіївка, Гатне, Хотів, Васильків, Вишневе, Софіївська, Петропавлівська Борщагівка, Фастів, Фастівський район, Біла Церква, Білоцерківський район, населені пункти Києво-Святошинського району. Сучасні методики досліджень, кваліфікований та ввічливий персонал, високий рівень обслуговування – все це для вас! Відгуки пацієнтів можна прочитати на медичних форумах.