Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Лабіопластика: пластика статевих губ, ціни 2022-2023 в Чабанах

Лабіопластика в Чабанах

Лабіопластика – це різновид пластичної операції, яка допомагає провести корекцію форми і розмірів малих статевих губ. На жаль, досить часто трапляється, що жінку не влаштовує зовнішній вигляд її статевих органів, що в свою чергу породжує появу у неї безлічі комплексів відносно естетики власного тіла. Змінені форма і розмір статевих губ являються не тільки естетичним дефектом. Подібні порушення негативно впливають на сексуальне життя жінки, погіршують її самооцінку, створюють дискомфорт під час ходьби чи занять спортом. Сьогодні лабіопластика в Чабанах дозволяє виправити некоректні нюанси будови малих статевих губ і повернути їм візуальну привабливість та нормальні розміри.

Лабіопластика в клініці в Чабанах: актуальні ціни на послуги 2022-2023

У яких випадках проводиться лабіопластика?

В нормі малі статеві губи повинні бути прикриті великими, які виконують функцію захисту по відношенню до перших. При некоректній будові зовнішніх статевих органів малі губи залишаються без необхідної протекції, що з часом приводить до їх деформування, розтягнення, втрати форми, тощо. Подібним процесам сприяють перепади температури, механічні пошкодження, а також мікроорганізми, які здатні провокувати розвиток запалення слизових оболонок і шкіри в ділянці промежини.

Єдиним методом корекції невірної будови і розташування малих статевих губ залишається лабіопластика. Дану пластичну операцію спеціалісти рекомендують проводити у наступних випадках:

Пластика малих статевих губ в Чабанах допомагає вернути зовнішнім репродуктивним органам естетичну привабливість і здоровий вигляд, що в свою чергу позитивно відображається на якості сексуального життя жінки, підвищує її самооцінку і позбавляє від комплексів.

Лабіопластика

Лабіопластика: особливості проведення пластики статевих губ

Існує декілька технік виконання пластичної операції по корекції форми і розмірів малих статевих губ. Кожен з таких методів має свої показання і протипоказання до застосування у конкретному клінічному випадку. Серед найбільш ефективних технік лабіопластики слід виділити:

Рішення про проведення операції конкретним методом приймає виключно лікуючий лікар, враховуючи індивідуальні особливості організму своєї пацієнтки, результати її передопераційного обстеження, об’єми майбутнього втручання і ризики виникнення його ускладнень.

Чи потребує операція спеціальної підготовки?

Результат операції і досягнення бажаного естетичного ефекту багато в чому залежить від того, як пацієнтка підготується до майбутньої пластики. Тому перед проведенням лабіопластики хірурги завжди дають рекомендації відносно підготовки до неї:

Окрім цього, лікар дає цінні поради, стосовно того, що пацієнтці необхідно взяти із собою в клініку, які препарати приймати для покращення стану, як уберегти себе від ускладнень. Пластику малих статевих губ проводять у міжменструальний період, тому і дату її проведення також визначає спеціаліст.

Відновний період після лабіопластики

Як правило, після оперативного втручання жінка знаходиться у стаціонарі на протязі 2-3 днів. При необхідності їй назначаються знеболюючі засоби, а при ризику інфікування свіжих ран – антибактеріальні препарати.

Реабілітаційний період триває близько двох тижнів і обов’язково включає:

Після операції зовнішні статеві органи потрібно промивати розчином антисептика, щ о допоможе уникнути проникнення у рану інфекції. Про успішність виконаної пластики можна говорити лише після повного відновлення покривного епітелію, тобто приблизно через 6 тижнів після пластики.

Лабіопластика в Чабанах: переваги і результати

При зверненні у клініку сучасної медицини в Чабанах кожна пацієнтка може розраховувати на високу якість наданих їй послуг, використання в ході операції новітнього обладнання, уважне ставлення персоналу, всебічну діагностику організму, комфортні умови перебування в стаціонарі.

Після лабіопластики пацієнтка отримує:

Досить часто лабіопластику бажають зробити жінки, які просто не задоволені зовнішнім виглядом своїх статевих органів. При цьому жодних медичних показів до операції у них немає. Навіть при такому варіанті розвитку подій хірурги стають на сторону своїх пацієнток, і за допомогою пластики допомагають їм позбутись психологічного дискомфорту. Після корекції малих статевих губ у Чабанах всі клієнтки залишаються задоволеними результатами, про що свідчать їх багаточисельні відгуки і подяки.

Чи існують протипоказання на пластику статевих губ?

У лабіопластиці хірурги відмовляють жінкам в наступних випадках:

З метою виявлення вірогідних протипоказань до операції лікар проводить передопераційний огляд пацієнтки і всебічну діагностику її організму.

Лабіопластика в Чабанах – реальна можливість покращення естетики зовнішніх статевих органів і усунення психологічного дискомфорту, який виникає на фоні відчуття жінкою своєї недосконалості чи асексуальності. Наша клініка знаходиться всього у трьох кілометрах від столиці у смт. Чабани, вул. Покровська, 24а. Поруч з нами розташовані такі населені пункти, як Хотів, Ходосіївка, Новосілки, Віта Поштова, Круглик, Гатне, Лісники, Іванковичі, Васильків, Крюківщина, Мархалівка і Глеваха, мешканців яких ми також будемо раді бачити в якості наших клієнтів.