Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Обрізання крайньої плоті (циркумцизіо) в Чабанах. Ціни 2022-2023. Показання до операції

Обрізання крайньої плоті (циркумцизіо) Чабани

В умовах стаціонару під місцевою анестезією виконується обрізання крайньої плоті (циркумцизіо) Чабани. Останнім часом така операція стала доволі популярною процедурою, як для новонароджених, хлопчиків старшого віку, так і дорослих чоловіків. Процедура полягає у повному або частковому видаленні крайньої плоті пеніса. За бажанням пацієнта сама головка може залишатись частково прикритою шкірою або бути повністю відкритою. В кожному разі операція буде виконана досвідченими хірургами клініки «Унімедікал» з використанням сучасного обладнання. Завдяки компетентності наших лікарів ризик для здоров`я пацієнтів є мінімальним, а період реабілітації проходить безболісно та швидко.

обрізання крайньої плоті

Ціни на операцію по обрізанню крайньої плоті в Чабанах 2022-2023

Усі ціни на полсуги відділення урології

ПослугаВартість
Обрізання крайньої плоті (циркумцизіо)7 000

Показання для виконання обрізання (циркумцизії)

Ця процедура не є новинкою, вже давно виконується для хлопчиків та чоловіків. Для проведення циркумцизії є декілька показань.

Порядок виконання обрізання в клініці «Унімедікал» в Чабанах

Для кожної операції існує загальний порядок її проведення. Процедура обрізання (циркумцизіо) не є виключенням. Нижче наведено загальний алгоритм проведення обрізання.

Операція проводиться під місцевою анестезією. Лікар може запропонувати спинальне (пункційна голка вводиться в поперек в зоні спинного мозку) чи внутрішньовенне введення знеболювальних препаратів. В обох випадках пацієнт не відчуває болю.

Зверніть увагу! Маленькі хлопчики переносять таку операцію значно легше, ніж чоловіки. В юному віці нервові закінчення крайньої плоті не до кінця розвинені. Тому, болісні відчуття відсутні або слабко виражені.

По протоколу на проведення обрізання відводиться не більше півгодини. Процедура виконується в стаціонарі медичного центру «Унімедікал» в Чабанах. Для класичної циркумцизії використовується скальпель. Сучасний метод проведення передбачає використання лазера. В другому випадку період реабілітації скорочується.

Навіщо потрібне обрізання крайньої плоті

Наші лікарі-урологи виконують часткове або повне обрізання крайньої плоті. Необхідність такої процедури пояснюють наступним:

Якщо у вас є сумніви щодо обрізання, ознайомтесь з враженнями пацієнтів, які вже зробили циркумцизіо. Відгуки про саму процедуру, а також спеціалістів можна знайти на нашому сайті.

Які існують протипоказання

Перед проведенням операції пацієнта обов`язково оглядає лікар. Уролог не зможе рекомендувати процедуру, якщо виявлено:

В нашому медичному центрі обрізання проводиться маленьким хлопчикам і зрілим чоловікам. Циркумцизію виконують лікарі-урологи з досвідом у цій сфері. Під час операції використовується лише сучасне обладнання та безпечні медичні препарати. В розділі «Прайс» ви зможете самостійно дізнатися ціну на обрізання. Щоб власне поспілкуватися з лікарем, пропонуємо під`їхати до нас в смт. Чабани – медцентр розташовано по вул. Покровській (Кірова), 24а.

Оскільки клініка знаходиться в кілометрі від Голосіївського району м. Києва, то клієнтами центру можуть стати не лише місцеві мешканці, а й жителі навколишніх населених пунктів: Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини й Василькова. Доїхати громадським транспортом можна з Вишневого, Теремків, Ходосівки, Софіївської/Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Василькова, Крюківщини, Фастова і Фастівського району, Макарова і Макарівського району, Білої церкви і Білоцерківського району. Швидко дістатися до «Унімедікал» з Українки, Києво-Святошинського району. Під час особистої консультації лікар детально пояснить, навіщо потрібне обрізання крайньої плоті (циркумцизіо) Чабани, та як проводиться така процедура.