Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Трансуретральна резекція простати (ТУР) в Чабанах (Київська обл.): ціни 2022-2023, консультація лікаря

Трансуретральна резекція простати (ТУР), Чабани, Київ

Трансуретральна резекція простати (скорочено: ТУР) – це сучасне високотехнологічне оперативне втручання на простаті з використанням ендоскопічного методу. Сутність операції полягає у наступному. Пацієнту крізь уретру вводять тонку трубку яка оснащена відповідним комплектом інструментів, освітлювальним елементом, камерою. Специфіка цього втручання у тому, що воно не потребує жодних розрізів.

СУЧАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ УРОЛОГІЇ

Трансуретральна резекція простати (ТУР)

Показання до ТУР простати

Головне показання до трансуретральної резекції є аденома. Це назва доброякісної гіперплазії залози. Симптом аденоми – розростання тканин передміхурової залози, що приводить до збільшення розмірів органу. На перших стадіях захворювання підлягає корекції медикаментами. Якщо пацієнт звертається до спеціаліста при перших ознаках аденоми, є можливість уникнути оперативного втручання.

Аденома поступово прогресує, тому лікування слід почати якомога раніше. Симптоми захворювання:

Основні переваги ТУР простати:

Показаннями до оперативного втручання є також стриктури та кісти передміхурової залози, склеротичні зміни тканини простати, також злоякісні новоутворення.

Трансуретральна резекція простати (ТУР) Чабани, Київ: ціна 2022-2023

Вартість операції залежить від застосовуваного обладнання та ступеню складності втручання.

Варіанти проведення ТУР простати

Тканини передміхурової залози, вражені хворобою, видаляються за допомогою ендоскопу, який було введено до уретри. Таким чином, лікар отримує доступ до залози. Наступний етап: пошарове видалення враженої тканини. Виведення видаленої тканини здійснюється за допомогою спеціальних каналів приладу.

Розрізняють ТУР простати двох видів: монополярну та біполярну. Ці два різновиди оперативного втручання розрізнюються за технікою проведення. Є також відмінності у обладнанні, яке застосовується. При монополярному втручанні використовують електрод, який має 1 полюс, при біполярній операції – електрод з двома полюсами. У першому випадку електричний струм проходить крізь тканини організму, у другому – між полюсами електроду. Тканини, які підлягають видаленню, також знаходяться між двома полюсами. Вартість біполярної операції є дещо вищою, ніж втручання із монополярним електродом.

Область застосування монополярної ТУР – незначне збільшення залози. Якщо простата є значно збільшеною, то віддають перевагу біполярній методиці. Цей метод також застосовують, якщо пацієнт має встановлений кардіостимулятор. Обладнання, яке використовують при монополярному ТУР, може негативним чином вплинути на функціонування цього пристрою.

Обидві методики є своєрідним «золотим стандартом» видаленні гіпертрофованої тканини передміхурової залози при аденомі. Це максимально щадні та високоефективні засоби лікування простати. Альтернативою є тільки відкрите втручання, більш травматичне, з більшим ризиком виникнення ускладнень, та з відносно тривалим післяопераційним періодом.

Як роблять тур простати, післяопераційний період

Операція проводиться в умовах  стаціонару, нового та добре обладнаного. Тривалість операції складає близько 5 годин. Для знеболювання використовують загальну анестезію. Час перебування хворого у стаціонарі після операції складає 3-7 діб (якщо використовують відкрите втручання, то 30 діб). Зазвичай, хворого виписують зі стаціонару на 3-4 добу після проведення втручання.

Ускладненнями операції є такі явища, як нетримання сечі, стриктури уретри, ретроградна еякуляція. Еректильна дисфункція трапляється досить рідко (1 випадок на 200 хворих, яким було зроблено операцію). Ризик виникнення будь-яких ускладнень при відкритому втручанні є суттєво вищим.

Де краще зробити ТУР простати? Чому – саме ми?

Ви спитаєте, чому треба звернутися саме до нас? Тому є кілька причин:

Місцезнаходження нашої клініки – Київська область, смт Чабани. Відстань від Голосіївського району Києва складає всього 2 км. Окрім місцевих мешканців, до нашої клініки можуть звернтися мешканці навколишніх населених пунктів: Біла Церква (Білоцерківський район), Лісники, Глеваха, Хотів, Васильків, Софіївська, Петропавлівська Борщагівка, Фастів, Макарів (Макарівський район), Києво-Святошинський район тощо.