Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
УЗД вагітності: ціни 2022-2023 в Чабанах на ультразвукову діагностику вагітності

УЗД вагітності Чабани

Ультразвукове дослідження при вагітності – це один із найбезпечніших методів діагностики, відомий сучасній гінекологічній практиці. В період очікування малюка жінці подібне обстеження назначається декілька разів, що дозволяє оцінити стан майбутньої дитинки, а також виявити різні відхилення у її розвитку чи зі сторони репродуктивних органів матері. Є необхідність у проведенні скринінгового ультразвукового дослідження? УЗД вагітності в Чабанах – це завжди якісне обслуговування, максимально коректне заключення досвідчених лікарів та доступні ціни на послуги.

Для чого робити УЗД при вагітності? Даний метод діагностики допомагає:

При вагітності ультразвукова діагностика активно застосовується не тільки в нашій країні, але й в усьому світі. Вона назначається вагітній жінці в плановому порядку (три рази під час вагітності у кожному з триместрів), а також ургентно, коли виникає необхідність в підтвердженні патологічного стану або в контролі ефективності проведеного лікування, тощо. Здебільшого лікарі назначають ще УЗД перед пологами, щоб визначити тип передлежання дитини, розташування пуповини, зрілість малюка, кількість і характер навколоплідних вод.

УЗД вагітності

КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА В ЧАБАНАХ

Ультразвукова діагностика являється безпечним методом дослідження для матері і для її дитинки, що підтверджено науковими дослідженнями, а також більш як 50-річною практикою використання методики в медицині. УЗД не здатне завдати шкоди майбутньому малюку, оскільки він надійно захищений від зовнішніх впливів.

Актуальні ціни на УЗД при вагітності в Чабанах 2022-2023

З якою періодичністю потрібно проводити ультразвукове дослідження вагітним?

При нормальному перебігу вагітності лікар призначає жінці три планових ультразвукових обстеження – по одному в кожному з триместрів. Перше УЗД має на меті констатувати факт вагітності, а також оцінити розвиток плоду і визначити його гестаційний вік. В цей час майбутній малюк досягає у розмірах 40-70 мм, тому обстеження являється достатньо інформативним.

Уже під час проведення першого УЗД вагітності спеціаліст завдяки високоточному обладнанню може установити факт наявності в плоду грубих дефектів внутрішньоутробного розвитку чи хромосомних аномалій. Саме ці патологічні стани можуть стати підставою для переривання такої вагітності на ранніх її термінах по медичних показаннях.

Другий скринінг зазвичай проводять на 21-22 тижні вагітності. На даному етапі спеціаліст багато уваги приділяє діагностиці грубих вад внутрішньоутробного розвитку плоду зі сторони його органів і систем, зокрема серця і нервової сфери. При виявленні відхилень несумісних з життям малюка жінка ще має можливість прийняти рішення про доцільність штучного переривання вагітності.

Третій огляд повинен відбутись на 31-32 тижні. Тепер лікар ультразвукової діагностики визначає тип передлежання дитини, акцентує увагу на наявності або відсутності ознак внутрішньоутробного її інфікування, оцінює стан плаценти, діагностує можливу затримку в розвитку малюка. У третьому триместрі вагітності УЗД прийнято проводити разом із доплерографією. Цей метод допомагає дати оцінку якості кровотоку в системі «мати-дитина» і визначити функціональний стан плоду.

Коли варто проводити раннє УЗД вагітності?

Перший ультразвуковий скринінг проводять не раніше 11 тижня вагітності. На більш ранніх термінах УЗД назначають за наявності медичних показань:

УЗД на ранніх термінах не дає змоги дізнатись стать дитинки. Для цього потрібно почекати до другого скринінгового обстеження.

Що означає пройти УЗД в клініці в Чабанах?

У нашій сучасній клініці кожна вагітна жінка може пройти ультразвукове обстеження і дізнатись, як розвивається в утробі її малюк. Наші спеціалісти надзвичайно уважно відносяться до кожної пацієнтки, при необхідності надають консультації та рекомендації щодо підтримки нормального перебігу вагітності.

Ми пропонуємо ультразвукову діагностику по максимально доступній ціні. Звертаючись у нашу клініку клієнтки можуть розраховувати на ряд переваг:

У стінах нашого центру ми зібрали найкращих спеціалістів , які з радістю нададуть необхідні медичні послуги по прийнятній вартості. Ультразвукове обстеження в Чабанах – це завжди точна оцінка стану майбутньої матері і її дитинки, а також професіоналізм співробітників і висока якість надання допомоги.

Цікавить якісне УЗД для вагітних в околицях столиці? Наша сучасна клініка медицини знаходиться усього в 3 км від Києва в смт. Чабани по вул. Покровська, 24а. З легкістю клієнтами нашого центру можуть стати не тільки мешканці столиці чи смт. Чабани, але і жителі довколишніх населених пунктів, зокрема Ходосіївки, Віти Поштової, Круглика, Хотіва, Лісників, Новосілок, Гатного, Іванковичів, Глевахи, а також Мархалівки, Крюківщини і Василькова. Завітайте до нас і переконайтесь, що УЗД вагітності в Чабанах – кращий сервіс по доступні кожному ціні.