Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Жіноча консультація в Чабанах: діагностика та лікуваняя в Унімедікал

Жіноча консультація Чабани

Жіноче здоров´я є запорукою впевненості та зовнішньої краси кожної представниці прекрасної статті. А ще – гарантом родинного щастя та благополуччя. Адже здорова жінка не має проблем з репродуктивною функцією, безплідністю. Вона здатна виносити та народити дитину, створити повноцінну сім´ю. Усіма питаннями, що стосуються жіночого здоров´я, займається лікар акушер-гінеколог у відділенні жіноча консультація в Чабанах. До спеціаліста можна стати на облік під час вагітності, а також звернутися з питання планового огляду.

Взагалі представницям жіночої статті рекомендовано кожного року відвідувати гінеколога та перевіряти стан свого здоров´я. Але пацієнтки часто нехтують такими рекомендаціями. Однією з причин такого ставлення є дискомфортні умови оглядових кабінетів у звичайних муніципальних медичних закладах. Щоб вирішити цю проблему, ми запрошуємо на прийом до лікаря гінеколога в клініку «Унімедікал». На вас чекають:

Ми знаходимось за адресою: Чабани, вул. Покровська, 24-а. Приймаємо не лише місцевих пацієнток, а й мешканок Лісників, Хотова, Ходосіївки, Віти Поштової, Круглика. Також до нас можна без проблем дістатись з Новосілок, Гатного, Іванковичів, Мархалівки. Якщо ви проживаєте у Глевасі, Крюківщині чи Василькові, теж записуйтесь на прийом до гінеколога.

Ми уважно ставимось до кожної відвідувачки, знаходимо індивідуальний підхід. Створюємо комфортні умови для консультації чи огляду.

Приватна жіноча консультація в смт. Чабани: ціни 2022-2023

Що дає візит до гінеколога, навіщо потрібна така послуга?

Кожній представниці жіночої статті фахівці рекомендують уважно стежити за станом власного здоров´я і вже з 18 років щорічно відвідувати спеціаліста. Лише так можна попередити або вчасно виявити будь-яке захворювання, розвиток патології.

Частіше за все «жіночі» проблеми супроводжуються неприємними симптомами. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, біль, одразу звертайтесь до фахівця «Унімедікал». У разі хронічного перебігу хвороби рекомендуємо регулярно записуватись на прийом до гінеколога та не нехтувати рекомендаціями лікаря.

Жіночі протизаплідні засоби допоможуть уникнути небажаної вагітності. Ви не плануєте найближчим часом народжувати? Тоді рекомендуємо відвідати консультацію акушера-гінеколога в Чабанах та разом з фахівцем підібрати контрацептиви. Адже самостійний вибір протизаплідних засобів не завжди є правильним та безпечним для здоров´я.

Жінкам, які планують народжувати, рекомендуємо завчасно потурбуватись про обстеження свого організму, приділити особливу увагу репродуктивній системі. В клініці «Унімедікал» ви зможете пройти повне обстеження, а при необхідності – й лікування. У такий спосіб попередите ризик виникнення проблем під час майбутньої вагітності, зможете народити здорове немовля.

Кожна майбутня мама повинна стати на облік до лікаря акушера-гінеколога не пізніше 12-го тижня вагітності. Саме під час першого триместру фахівець призначає усі необхідні обстеження, аналізи, УЗД. Це необхідно для того, щоб контролювати правильний розвиток плоду, стежити за самопочуттям вагітної, своєчасно виявляти патології.

Нездатність партнерів зачати дитину, на жаль, є гострою проблемою сучасних молодих сімей. Причиною є не лише можливі відхилення у стані здоров´я подружжя. Погана екологія, стреси, неправильний спосіб життя також негативно впливає на репродуктивну функцію. Розібратися з проблемою та запропонувати парі ефективну альтернативу зможе спеціаліст гінекологічного відділення клініки «Унімедікал» в Чабанах.

Як показує практика, проблеми із жіночим здоров´ям нерідко зустрічаються у дівчат-підлітків та зовсім маленьких пацієнток. Наприклад, не встановлюється або затримується менструальний цикл, є відхилення у будові зовнішніх статевих органів та інше. Тому, наш заклад надає послуги дитячого гінеколога-акушера, до якого ви зможете звернутись у будь-який зручний час.

Період клімаксу й менопаузи є досить тривалим та повністю індивідуальним для кожної жінки віком від 35-40 років. В цей час змінюються функції статевих органів, йде перебудова організму. Можуть з´являтися відчуття дискомфорту та сухості в інтимній області, приливи жару, перепади тиску, часті зміни настрою. Нерідко жінки в цей період є схильними до депресії, нервових зривів. Тому, дуже важливо вчасно призначити правильну терапію або ефективні замісні методи.

Жіноча консультація

Які симптоми змушують звернутись до акушера-гінеколога в Чабанах

Кровотечі зі статевих шляхів, виділення (кров´янисті, сирнисті, коричневого, зеленуватого чи сірого кольору), порушення циклу вже є причиною звернутись до акушера-гінеколога нашого центру. Також рекомендуємо записатись на прийом, якщо вас турбують тривалі/рясні, хворобливі менструації, нерегулярний цикл, поєднання перелічених проблем з надлишковою вагою та підвищенням росту волосся на тілі. Не зволікайте з візитом до гінеколога, коли виявили висипання в області зовнішніх статевих органів чи новоутворення. Звертайтесь до нашого фахівця у разі болю над лоном, особливо під час вагітності. В останньому випадку ви повинні негайно звернутися за медичною допомогою до акушера-гінеколога, якщо додатково з´явились кров´янисті виділення чи стан супроводжується високим артеріальним тиском.

Послуги приватної жіночої консультації в центрі «Унімедікал»

Також ми надаємо всі види ультразвукових діагностичних обстежень внутрішніх статевих органів (трансвагінальне, трансабдомінальне), робимо УЗД молочних залоз, записуємо на МРТ, КТ, рентген цифровим апаратом.

Жіноча консультація Унімедікал: лікарі акушери-гінекологи

Якщо вам потрібен кращий лікар акушер-гінеколог в Чабанах, звертайтесь в «Унімедікал». В нашій клініці приймають спеціалісти вищих категорій з великим професійним досвідом. Фахівці користуються сучасним обладнанням та практикують прогресивні методи діагностики, лікування. Знаходять індивідуальний підхід до кожної пацієнтки.