Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Артроскопія колінного суглоба та меніска: консультація, огляд, лікування, ціни 2022-2023

Артроскопія колінного суглоба Чабани (Київ та Київська область)

Запалення в зоні колінних суглобів, набряки, перенесені травми, підвищене навантаження на ноги призводить до такої проблеми, як артроз. Якщо пацієнт завчасно звернувся до приватної клініки Унімедікал в Чабанах, то операція на коліні може не знадобитися. Але, більшість хворих затягує з візитом. В таких випадках оптимальним засобом лікування стає артроскопія колінного суглоба в смт. Чабани.

Цю процедуру в хірургії вперше застосували ще в минулому столітті. За роки вдосконалили й зробили «Золотим стандартом» лікування артрозу в Україні. Адже малоінвазивна методика не лише допомагає ефективно боротися з хворобою, а й швидко одужувати, відновлювати дію опорно-рухового апарату.

Артроскопія колінного суглоба

Артроскопія колінного суглоба в Чабанах: ціни 2022-2023

Усі ціни на послуги травматології

ПослугаВартість
Консультація травматолога-ортопеда первинна500
Артроскопія колінного суглобу з резекцією мініска I категорії12 300
Артродез міжфалангових суглобів кисті/стопи (без вартості фіксаторів)6 000
Артроскопічна операція колінного суглобу з пластикою передньої зхрещеної зв’язки (без вартості фіксаторів) І категорія9 000

Операція проводиться амбулаторно, з використанням сучасного обладнання, інструментів. Її вартість залежить від ступеню ураження, тяжкості хвороби, загального стану пацієнта. Також враховується тип анестезії, на яку погоджується хворий. Важливо пам`ятати, що стандартна операція коштує дешевше, а розширена (пластика, окреме введення ліків) має іншу вартість.

Артроскопія меніска в Чабанах: ціни 2022-2023

Ушкоджений меніск можна врятувати – фахівці медичного центру Унімедікал в Чабанах професійно це зроблять за допомогою артроскопії. Під час індивідуального прийому хірург детально вивчить результати попередньої діагностики пацієнта та складе детальний план операції. В той самий час розрахує вартість послуги, що надасть можливість не лише психологічно, а й фінансово підготуватися до маніпуляції.

Що таке артроскопія колінного суглоба, як проходить в клініці Унімедікал (Чабани)

Артроскопія коліна вважається малотравматичною процедурою, яка допомагає боротися з захворюваннями суглобів. Виконується з використанням артроскопів – тоненьких трубок з оптоволоконними відеокамерами. Ці трубки вводяться через невеликі розрізи в зоні хворого суглоба. Додатково використовуються необхідні хірургічні інструменти.

Найчастіше артроскопія колінного суглоба в Чабанах триває не більше 15 хвилин. Адже хірург не розсікає м`язи, а обережно видаляє лише ушкодження в зоні хряща та меніска. Тому, обсяг самої операції значно скорочується, та й реабілітація після артроскопії проходить значно швидше. Вже наступного дня пацієнт може самостійно пересовуватися без гіпсу.

Сучасне обладнання клініки Унімедікал дозволяє виконувати за допомогою малоінвазивного методу й артроскопію меніска в Чабанах. На форумі медичного центру ви можете ознайомитись з відгуками пацієнтів про саму процедуру. Власне поспілкуватись з нашим лікарем-ортопедом, щоб остаточно визначити для себе всі «за» й «проти» такої операції.

Показання до проведення артроскопії колінного суглоба

Процедура рекомендована у разі травматичного ушкодження меніска, розриву хрестоподібних зв`язок, наслідків після травми (дефектів хрящової тканини). Також призначається в наступних випадках:

За допомогою малоінвазивної операції хворий має змогу позбутися деформуючого артрозу, асептичного некрозу та контрактури суглобів. Оперативне втручання проводиться лише за попередньою консультацією з фахівцем та індивідуальними показаннями до артроскопії меніска, суглобів.

Які існують протипоказання

Будь-яке хірургічне втручання має не лише показання до проведення, а й протипоказання. Така процедура не рекомендована в декількох випадках:

Якщо у пацієнта виявлено порушення згортання крові, цукровий діабет, алергію на анестетики, патології серцево-судинної системи, процедуру теж не призначають.

Чим небезпечна артроскопія колінного суглоба?

Операція в Унімедікал проводиться лише досвідченими фахівцями з використанням сучасного обладнання. Під час процедури в суглоб закачується іригаційна рідина. Саме вона повинна роз`єднати уражені або ушкоджені поверхні, щоб хірург за допомогою артроскопів зміг краще роздивитися патологічні зони. Також рідина терапевтично діє на поверхні суглобів, що надалі прискорює реабілітацію.

Як треба готуватися до артроскопії колінного суглоба?

Операція проводиться лише за попереднім оглядом пацієнта. Лікар призначає аналізи, збирає анамнез, вивчає результати обстежень. Останні призначає індивідуально, посилаючись на загальний стан пацієнта, його скарги, симптоми.

Крім індивідуальних обстежень є ряд обов`язкових, наприклад:

Готуючись до артроскопії, потрібно буде відвідати терапевта.

Порядок проведення

Пацієнтові роблять анестезію, в зоні проведення операції накладають джгут. Поверхню шкіри в зоні коліна оброблюють дезінфекційним засобом, нижче чашечки суглоба роблять маленький надріз довжиною до 6 мм. Через нього вводять артроскоп, інші хірургічні інструменти.

За допомогою камери на артроскопі хірург оглядає порожнину суглоба, меніск, хрящову тканину, синовіальні оболонки. Одномоментно видаляє пошкоджені фрагменти, усуває дефекти. Потім запускає медичний розчин, щоб омити суглоб. На останньому етапі накладає шви.

Які ускладнення після артроскопії колінного суглоба?

Сама операція вважається малотравматичною і проводиться лише досвідченими фахівцями клініки Унімедікал. Тому, ускладнення після процедури бувають вкрай рідко. Але, в окремих випадках можуть спостерігатися такі наслідки:

Як вище було вказано, перелічені наслідки спостерігаються у незначної кількості пацієнтів. Взагалі процедура є безпечною, має короткий період реабілітації. Тому, більшість хворих на артроз колінних суглобів дають згоду на процедуру. Як правило, пацієнти одразу питають, скільки коштує зробити артроскопію колінного суглоба?

Ми поруч

Завітайте до центру Унімедікал, щоб вчасно вилікувати хворі коліна та не обмежувати себе у русі. Наша клініка знаходиться в смт. Чабани, по вул. Покровській (в минулому Кірова), 24а. Це всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва. Клієнтами центру без проблем можуть стати місцеві мешканці, а також жителі навколишніх населених пунктів, зокрема Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. Також ми чекаємо мешканців з Вишневого, Теремків, Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Василькова, Крюківщини, Фастова, Фастівського району. До нас можна легко дістатися з Українки, Києво-Святошинського району, Макарова, Макарівського району, Білої Церкви, Білоцерківського району. Кожному пацієнту, якому необхідна артроскопія колінного суглоба Київ, буде надано кваліфіковану допомогу.