Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Педіатрія
UniMedical

Педіатр Чабани

Педіатрія – галузь медичної науки, яка займається питаннями діагностики і лікування захворювань у пацієнтів дитячого віку, а також особливостями правильного догляду за дітьми, починаючи з моменту їх народження і до досягненнями ними 18 років. Лікарі-педіатри проводять контроль стану своїх підопічних і в разі виникнення порушень зі сторони функціонування їх органів чи систем назначають ефективне лікування. Педіатр в Унімедікал — фахівець найвищого рівня.

Педіатр в Унімедікал: вартість послуг 2023-2024

Ціни на консультативні послуги

ПослугаВартість*
Консультація лікаря педіатра770

*ціни приведені в грн.

Планові і позапланові показання для консультації педіатра в Чабанах

За планом консультації лікаря-педіатра в клініці в Чабанах назначаються в наступних ситуаціях:

 • при необхідності проходження запланованого профілактичного огляду;
 • перед виконанням вакцинації.

Згідно законодавства нашої країни усі діти в обов’язковому порядку повинні проходити планові огляди у спеціаліста. Частота таких профілактичних візитів залежить від віку маленьких пацієнтів і складає:

 • у віці до 12 місяців – не менше десяти разів;
 • від 1 до 2 років – кожні півроку;
 • від 2 до 3 років – 1 раз на рік;
 • діти старші трьох років оглядаються щорічно.

Поза планом візит до педіатра має відбуватись у таких випадках:

 • при наявності у дитини симптомів гострої респіраторної інфекції;
 • загостренні хронічних хвороб;
 • при будь-якому захворюванні, незалежно від його проявів і ступеня тяжкості;
 • в разі необхідності отримання довідки для відвідування дитячого садку, школи, спортивних секцій, басейну;
 • при виникненні проблем з грудним вигодовуванням;
 • якщо потрібно отримати дозвіл для вакцинації дітям з порушеним графіком щеплень.

При яких симптомах необхідно показати дитину педіатру?

Не слід нехтувати консультацією педіатра при появі у дитини порушень зі сторони здоров’я, зокрема:

 • розвиток симптомів гострої респіраторної інфекції (нежить, кашель, головний біль, м’язовий біль, гіпертермія, погане самопочуття);
 • підвищення температури тіла;
 • поява висипання на шкірі і слизових оболонках;
 • втрата апетиту, погана прибавка у вазі в грудному віці;
 • больові відчуття у суглобах;
 • болі в ділянці живота;
 • нудота, блювання і пронос;
 • неспокій, підвищена дратівливість, поганий сон;
 • будь-які інші порушення і неприємні відчуття.

Особливості педіатричного прийому в клініці в Чабанах

У випадку планового візиту до педіатра він спершу з’ясовує ціль відвідин і проводить опитування маленького пацієнта або його мами про загальний стан і самопочуття дитини. Після цього обов’язково оцінює антропометричні показники дитини, вимірює їй зріст, вагу, окружність голови і грудної клітини. В ході візиту спеціаліст обстежує усі органи і системи організму пацієнта з метою виявлення порушень. Перед щепленням педіатр повинен з’ясувати, чи немає у дитини протипоказань до вакцинації і видати заключення про можливість її проведення.

Якщо дитина потрапляє на консультацію до педіатра позапланово з певними порушеннями здоров’я, тоді лікар з’ясовує усі скарги пацієнта і проводить ретельний його огляд. При обстеженні спеціаліст приділяє увагу усім органам і системам, але найбільше цікавиться тими, де є порушення. Після огляду педіатр виставляє попередній діагноз і назначає необхідні аналізи, а також лікування. Більш детально з кожним окремим клінічним випадком лікар розбирається уже на другому прийомі, коли будуть готові результати клініко-лабораторної діагностики пацієнта.

Можливості сучасної діагностики

В клініці в Чабанах доступний широкий спектр лабораторно-інструментальних методів обстеження дітей, які допомагають педіатрам безпомилково виставляти діагнози хворим малюкам.

Лабораторні обстеження

В нашому центрі в умовах сучасної лабораторії проводяться всі необхідні для оцінки стану здоров’я дитини лабораторні обстеження, починаючи від самих простих клінічних аналізів і закінчуючи складними генетичними тестами. У клінічній лабораторії працюють досвідчені спеціалісти, які легко знаходять підхід до малюків і роблять процес забору аналізів максимально комфортним для них.

Інструментальна діагностика

В ряді клінічних випадків для підтвердження діагнозу педіатру можуть знадобитись результати деяких інструментальних методів обстеження пацієнта. В нашій клініці вони представлені сучасними апаратами, завдяки яким можна провести якісну діагностику різних захворювань внутрішніх органів.

Лікування

Наші педіатри назначають діткам тільки ефективне лікування згідно сучасних схем , яке базується на застосуванні медикаментозних засобів, фізіотерапевтичних методик і лікувальної фізкультури. Також спеціалісти нашої клініки практикують фітотерапію в боротьбі з різними недугами внутрішніх органів і систем.

В нашому центрі працюють виключно професіонали своєї справи, які мають багатий досвід в сфері  діагностики і лікування дитячих хвороб. Ми здатні надати якісні послуги і провести дійсно якісне лікування для наших маленьких пацієнтів, адже величезний досвід в педіатнричній сфері і можемо справитись з визначенням абсолютно любого діагнозу.

Наша клініка знаходиться в в смт. Чабани по вул. Покровська (Кірова), 24а, що всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва. Клієнтами центру без проблем можуть стати місцеві мешканці, а також мешканці навколишніх населених пунктів, зокрема Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. А також
Вишневе, Теремки, Ходосівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Обухів, Васильків, Крюківщина, Фастів, Фастівський район. Українка, Києво-Святошинський район, Макарів, Макарівський район, Біла церква, Білоцерківський район.

ціна від

Консультація 770 грн

тривалість процедури

від 30 хвилин
Запис на прийом