Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Лазерна блефаропластика (пластика повік), ціни 2022-2023 на послугу в Києві та обл. (Чабани)

Лазерна блефаропластика (пластика повік) Київ та область (Чабани)

Перші ознаки вікових змін організму відображаються на нашому обличчі. Вони проявляються у вигляді зморшок, зміні пружності шкіри, її відтінку. Найбільше в таких випадках страждає шкіра навколо очей, адже вона не має жирової клітковини, швидко стає тонкою. Вирішити проблему допоможе лазерна блефаропластика (пластика повік) Київ та область (Чабани). Така процедура дозволяє ефективно боротись з появою «мішків» під очима, провисанням верхніх повік, зморшками. Має тривалий ефект та мінімальний період реабілітації, що важливо для багатьох пацієнтів клініки «Унімедікал». За результатами досліджень є однією з популярних видів пластичних операцій з естетики обличчя.

лазерна блефаропластика

Лазерна блефаропластика (пластика повік) Київ та область (Чабани): ціни 2022-2023

Усі ціни на пластичну хірургію

ПослугаВартість
Блефаропластика верхніх повік24 000
Блефаропластика нижніх повік26 000
Кругова блефаропластика40 000

Методики проведення блефаропластики: класична та лазерна

В нашій клініці практикуються дві популярні методики проведення пластики повік. Перша – це класична (традиційна), яка виконується за допомогою скальпеля. Друга – це інноваційна лазерна, для проведення якої ми використовуємо більш прогресивні та сучасні технології. В кожному випадку хірург індивідуально визначить, який метод більш підходить пацієнту з огляду на стан шкіри, побажання щодо корекції.

Різновиди блефаропластики, які використовують в клініці «Унімедікал» в Чабанах

Кожна пластична операція має вирішувати певні задачі. Опираючись на них, хірург обирає спосіб проведення блефаропастики. Адже в одному випадку пацієнту потрібна корекція лише верхніх повік, а в іншому – лише нижніх. Відповідно, буде проводитись лише верхня або нижня блефаропластика. Коли естетична проблема спостерігається на верхніх і нижніх повіках водночас, рекомендується кругова блефаропластика.

Пластика верхніх повік: метод проведення

Корекція верхніх повік передбачає видалення (висічення) обвислої шкіри та надлишкової жирової клітковини, що збирається у «мішки». Погляд стає відкритим, бровна дуга набуває форми. По лінії хірургічного розрізу накладається акуратний косметичний шов, який загоюється вже на 5-й день. Коли хірург знімає шов, залишається малопомітна лінія розрізу. Зазвичай вона ховається у природну складку над оком. З часом стає зовсім непомітною, не викликає дискомфорту.

Пластика нижніх повік: метод проведення

Для проведення нижньої блефаропластики використовуються два методи.

Перший – це розріз по лінії вій. Цей метод хірурги рекомендують пацієнтам від 40-50 років. Процедура дозволяє видалити жирові відкладення під очима, які збираються у «мішки». Також у цей період шкіра навколо очей стає більш тонкою, обвисає, утворює складки. Ці складки завдають естетичних проблем, візуально додають віку. Тому, виконується видалення «мішків», рівномірно розподіляється жирова клітковина, відсікається зайва шкіра.

Другий – це розріз по кон`юктиві. Цей метод рекомендовано пацієнтам у віці до 35 років, коли шкіра має природну пружність. Завдяки пружності естетичний ефект досягається лише видаленням «жирових мішечків». В цьому віці ще немає обвислої шкіри, відсічення надлишкової тканини не потрібне. Така операція не передбачає накладення швів. Загоєння розрізу відбувається самостійно, без естетичних дефектів.

Кругова пластика в Чабанах

Ця операція рекомендована пацієнтам старшого віку або тим, у кого спостерігаються вроджені дефекти шкіри навколо очей. Також кругова блефаропластика рекомендована в тому випадку, коли була травма і відбулися зміни тканин. Така процедура передбачає висічення частини шкіри верхніх та нижніх повік. Жирова клітковина може видалятися або рівномірно перерозподілятися навколо очей. Це дозволяє позбутися зайвих складок, відновити рівну поверхню шкіри.

Як виконується лазерна блефаропластика в медичному центрі «Унімедікал»

Така пластична операція виконується із застосуванням лазера. Хірург використовує тонкий промінь всього в 50 мікрон. За його допомогою робить акуратний розріз тканини без утворення кровотечі. Післяопераційні синці, набряки за такої процедури теж залишаються в меншій кількості. Тому, лазерна блефаропластика користується окремою популярністю серед клієнтів нашої клініки. Про це ви можете дізнатися з відгуків, які пацієнти залишають на сайті медцентру.

Післяопераційний період

За стандартом операція проводиться із застосуванням місцевого наркозу. Але, за побажанням пацієнта хірург може використати загальну анестезію. Післяопераційний період часто супроводжується неприємними відчуттями в області очей. Також можуть з`являтися набряки, синці, про які лікар завжди попереджує пацієнта. Неприємні наслідки швидко зникають, а рубці загоюються протягом 2-3 місяців. Саме стільки часу потрібно, щоб повіки набрали остаточної природної форми.

Показання для проведення блефаропластики

Переваги проведення операції в «Унімедікал»

Які існують протипоказання

Естетичну корекцію повік не можна проводи, якщо:

Рекомендації, як поводити себе після процедури

  1. Весь перший тиждень не можна навантажувати очі.
  2. Може відчуватися сухість очей – щоб позбутися дискомфорту, використовуйте очні краплі, які призначив лікар.
  3. Не дозволяється носити контакті лінзи та користуватися косметикою.
  4. Спати рекомендується лише на спині, а вдень на вулиці носити сонцезахисні окуляри.
  5. До того, як будуть зняті шви (перший тиждень), треба з обережністю проводити щоденні гігієнічні процедури.

В нашій клініці проводиться класична та лазерна корекція шкіри навколо очей з мінімальним післяопераційним періодом. Послуга відноситься до пластичної хірургії обличчя, виконується кваліфікованими спеціалістами з дотриманням усіх вимог протоколу. Вартість процедури можна дізнатись самостійно в розділі «Прайс» на сайті медцентру «Унімедікал». Або приїхати до нас за адресою: смт. Чабани, вул. Покровська (Кірова), 24а. Ми знаходимося в кілометрі від Голосіївського району міста Києва. Приймаємо місцевих та жителів Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. Також запрошуємо мешканців Вишневого, Теремків, Ходосівки, Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Василькова, Крюківщини, Фастова, Фастівського району. Раді бачити клієнтів з Українки, Києво-Святошинського району, Макарова і Макарівського району, Білої церкви і Білоцерківського району. Кожному пацієнту гарантуємо, що лазерна блефаропластика (пластика повік) Київ та область (Чабани) буде проведена з дотриманням всіх медичних протоколів та максимальною безпекою для здоров`я.