Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Ведення вагітності Чабани: коли стати на облік, ведення неитпових вагітностей, ціни 2022-2023

Ведення вагітності Чабани

Вагітність – одночасно радісний і тривожний період у житті кожної жінки, яка готується стати мамою. Саме в цей час майбутній породіллі необхідна увага та консультація грамотного спеціаліста. Тільки фахівець зможе відповісти на всі питання вагітної, в разі потреби надати медичну допомогу. Тому, важливо обрати медичний заклад, фахівця і своєчасно стати на облік з вагітності. Це дозволить майбутній мамі уникнути ускладнень зі здоров´ям, виносити й народити здорового малюка.

ВЕДЕННЯ ВАГІТНОСТІ В ЧАБАНАХ

ведення вагітності Чабани

Коли стають на облік з вагітності

Вагітні жінки в будь-який час можуть звернутися в медичний центр «Унімедікал» в Чабанах та стати на облік. Адже спеціалісти нашого медцентру рекомендують це робити якомога швидше від того моменту, як ви дізнались про свій «цікавий стан». За загальними медичними рекомендаціями ведення вагітності в Чабанах починається з 6-го тижня. Крайнім строком, у який жінка має звернутись до лікаря, щоб стати на облік, вважається 10-12 тижнів. Цей період відносять до першого триместру та призначають вагітній комплексне обстеження. За результатами аналізів лікар визначає наявність чи відсутність вроджених патологій, відхилень від розвитку малюка в утробі.

Медичний центр «Унімедікал» надає послуги ведення вагітності всім жінкам, які бажають народити здорове немовля. Стати на облік можна у будь-який час. Для кожного терміну вагітності у нас діє окрема програма ведення:

Кожна програма супроводжується комплексним обстеженням. Це будуть направлення на інструментальні дослідження, а також на лабораторну діагностику. Отримані результати аналізів нададуть змогу лікарям визначити стан самої вагітної та плода. Консультації фахівців надаються у тому об´ємі, який вказано в рекомендаціях МОЗ для кожного етапу ведення вагітності.

Де можна стати на облік у зв´язку з веденням вагітності в Чабанах

Сучасна медицина надає кожній вагітній жінці можливість вільно обирати медичний заклад та лікаря, який буде її консультувати до самих пологів. Тепер такі послуги надають не лише жіночі консультації, що належать до комунальних клінік. Отримати консультацію фахівця та направлення на лабораторні, інструментальні дослідження можна і в приватних центрах. Все залежить від матеріальної і технічної бази медичного закладу, а також від рівня комфорту, який жінка може отримати під час візиту.

Чому більшість вагітних жінок обирає послуги клініки «Унімедікал» в Чабанах? Нашою основною перевагою є наявність фахівців та надання всіх видів досліджень. Ми маємо:

Кожна жінка, яка звертається з приводу ведення вагітності, може користуватися вище зазначеними послугами в рамках того чи іншого пакету. Пацієнтки без черги відвідують свого лікаря, в комфортних умовах проходять обстеження та здають аналізи. Ми піклуємось про приємну атмосферу в кожному кабінеті й клініці взагалі. Для кожної програми пропонуємо перелік певних послуг, які пацієнтка оплачує єдиний раз, а надалі просто користується сервісом.

Як треба обирати лікаря та клініку

Кожна вагітність – це повністю індивідуальний стан для кожної окремої жінки. Навіть, якщо ця вагітність вже не перша і жінка вже має досвід пологів. Під час «цікавого стану» повністю перебудовуються функції жіночого організму, відбувається налаштування на виношування та народження дитини. Тому, треба обирати такого лікаря, який буде з розумінням ставитись до тимчасових перепадів настрою, підтримає, зможе зрозуміло відповісти на всі питання, роз´яснити, як поводитись в тому чи іншому випадку.

Зверніть увагу! Всі вимоги щодо спостереження за вагітністю чітко прописані правилами МОЗ. Саме їх дотримуються лікарі-гінекологи, що працюють в державних консультаціях і приватних центрах. Але, кожна жінка намагається обрати «свого» лікаря, якому зможе довірити власне здоров´я та майбутнього малюка. Гінеколога, з яким може порадитись, поділитись своїми переживаннями.

Рекомендуємо звертатись до клініки «Унімедікал», в якій працюють фахівці вищих категорій. Наші акушери-гінекологи – це спеціалісти з багатолітнім практичним досвідом. Завдяки їм на світ з´явилося багато малюків без будь-яких відхилень у стані здоров´я. Стан майбутніх мам також був під постійним контролем.

Пропонуємо обрати свого лікаря-гінеколога на сайті медцентру в Чабанах. Ви можете ознайомитись з представленим резюме кожного спеціаліста. Додатково можете прочитати відгуки про обраного фахівця.

Нетипові вагітності: особливості ведення

До нетипових вагітностей відносяться:

В разі встановлення однієї з перелічених форм нетипових вагітностей, наші фахівці допоможуть уникнути можливих ризиків, як майбутній мамі, так і немовляті в утробі. Нададуть рекомендації, яких жінка повинна буде дотримуватись протягом всього періоду ведення нетипової вагітності.

Переваги ведення вагітності в Чабанах у медичному центрі «Унімедікал»

В нашому центрі працюють досвідчені лікарі-гінекологи з вищими кваліфікаційними категоріями. Тому, кожна вагітна жінка може:

Також в нашій клініці працює Школа майбутніх мам. Відвідувати заняття пацієнтки можуть безкоштовно.

Записатись на прийом та відвідати акушера-гінеколога в «Унімедікал» можна за адресою: селище Чабани, вул. Покровська (Кірова), 24а. Наша клініка розташована всього в кілометрі від Києва, тому приймає відвідувачів з Голосіївського району, а також мешканців навколишніх населених пунктів. До нас приїжджають з Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової. Також є відвідувачі з Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. Їздять жінки з Вишневого, Теремків, Ходосівки, Софіївської та Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Василькова, Крюківщини, Фастова, Українки, Макарова. Без проблем приймаємо пацієнтів з Фастівського, Білоцерківського, Макарівського, Києво-Святошинського району.