Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Ведення вагітності
UniMedical

Ведення вагітності в Чабанах

Кардинальні зміни жіночого організму відбуваються під час вагітності. Саме в цей період спостерігається перебудова функціональних органів, захисної, нервової системи. Й особливо важливими вважаються перші 12 тижнів, протягом яких іде формування плоду, налаштування організму майбутньої мами на захист дитини. Адже лише на третій тиждень з моменту запліднення яйцеклітина, що потрапила до порожнини матки, міцно закріплюється на її м´якій стінці. Кажучи науковою мовою, відбувається імплантація, з моменту якої процес зачаття вважається повноцінним і завершеним. Саме лікарі жіночої консультації клініки «Унімедікал» забезпечать грамотне ведення вагітності в Чабанах, а також допоможуть кожній майбутній мамі:

 • звикнути до свого нового стану;
 • нормально сприймати зміни свого організму;
 • уникнути багатьох труднощів у період кожного триместру вагітності.

В нашому центрі прийом працюють лікарі акушери-гінекологи вищих категорій. Спеціалісти з багаторічним досвідом та активною практикою приймають у зручно облаштованих кабінетах. Це є невід´ємною складовою комфортного спілкування з майбутніми породіллями. Використовують сучасне обладнання та новітні діагностичні методи. Завдяки цьому гарантують великий процент ймовірності діагностування та своєчасного попередження можливих відхилень, патологій.

Зверніть увагу! На базі клініки «Унімедікал» функціонує власна лабораторія. Тому, ви зможете не лише записатись на консультацію з вагітності, а й здати всі необхідні аналізи за адресою: смт. Чабани по вул. Покровська (Кірова), 24а, що всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва. Клієнтами центру без проблем можуть стати місцеві мешканці, а також мешканці навколишніх населених пунктів, зокрема Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. А також Вишневе, Теремки, Ходосівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Обухів, Васильків, Крюківщина, Фастів, Фастівський район. Українка, Києво-Святошинський район, Макарів, Макарівський район, Біла церква, Білоцерківський район – з цими населеними пунктами також налагоджене транспортне сполучення.

Ведення вагітності в Чабанах: ціни 2023-2024

Ціни на ведення вагітності

ПослугаВартість*
Пакет «Ведення фізіологічної вагітності базовий»22950
Пакет «Ведення вагітності розширений з 6 до 40 тижнів»34950
Пакет «Ведення багатоплідної вагітності»36950

*ціни приведені в грн.

В який період жінка має стати на облік з вагітності?

Перший триместр вагітності є важливим, як для мами, так і малюка. Тому, акушери гінекологи нашого медцентру радять звертатись до консультації не пізніше 12 тижня.

 • На 4-й день з моменту запліднення яйцеклітина потрапляє до порожнини матки.
 • На 21-й день (3-й тиждень) починається процес імплантації (коли яйцеклітина закріплюється на стінці матки).
 • З 4-го тижня відбувається перебудова функціоналу жіночого організму.

Вже на 6-й тиждень жінка відчуває зміни, незвичний стан. Якщо майбутня мама не підготовлена до такого періоду, то подібні «відхилення» можуть її налякати. Тому, ми радимо починати ведення вагітності в Чабанах з 6-12 тижня. В цей період змінюється не лише організм мами, а й формуються внутрішні органи дитини, її нервова система. Це формування повністю залежить від правильного харчування, режиму дня, способу життя самої породіллі. Саме кваліфікований лікар зможе проконсультувати вагітну, пояснити всі моменти, рекомендувати правильне поводження в окремих ситуаціях.

Особливості ведення вагітності в Чабанах

Зазвичай на перший прийом до гінеколога жінка потрапляє приблизно на 7-8 тижні вагітності – проявляються перші ознаки «цікавого» стану. Під час першого спілкування з фахівцем відбувається заповнення анкети, обмінної медичної карти, збір анамнезу, обстеження:

 • щитовидної залози, молочних залоз, лімфовузлів – метод пальпації;
 • визначення метричних даних;
 • гінекологічний огляд.

Для повноцінного контролю призначається УЗД та ряд лабораторних аналізів. Рекомендується разове відвідування ЛОР лікаря, стоматолога, ендокринолога, кардіолога, венеролога, хірурга, якщо у пацієнтки спостерігаються або були в минулому відповідні проблеми зі здоров´ям. Особливу увагу приділяють жінкам, у яких в анамнезі була позаматкова або завмерла вагітність, плацентарна недостатність чи незмога виношування плоду. Жінки, у яких був виявлений хламідіоз, токсоплазмоз, інфікування герпесом, обов´язково направляються на додаткове обстеження.

Увага! На всі первинні обстеження надається не більше 2 тижнів. Саме через такий час жінка повинна повторно з´явитись на прийом до гінеколога по веденню вагітності. Тому, рекомендуємо одразу здати призначені аналізи в лабораторії клініки «Унімедікал» в Чабанах. Таким чином ви зекономите власний час та кошти, адже зможете отримати приємну знижку на послуги.

Саме під час другого візиту лікар вивчає результати аналізів, УЗД, робить відповідні висновки. За необхідності призначає вагітній терапію, лікування, профілактичні заходи.

Другий триместр вагітності передбачає два візити:

 • у 19-21 тиждень – стандартне обстеження (вимірювання тиску, аналіз сечі, тест на білок);
 • у 25-26 тиждень – стандартне обстеження + тест на рівень глюкози.

Третій триместр починається з п´ятого візиту – 30 тиждень ведення вагітності. Передбачає п´ять відвідувань жіночої консультації. Триває до 41-го тижня, закінчується рекомендованою або плановою госпіталізацією до пологового будинку. Під час останнього візиту вагітна отримує обмінну карту, яку має передати до пологового відділення.

Лікарі клініки «Унімедікал»

В нашому центрі працюють кращі фахівці вищих категорій. Акушери-гінекологи забезпечують повноцінну консультацію під час кожного прийому, а також ведення вагітності в комфортних умовах. Знаходять індивідуальний підхід до кожної пацієнтки, доступно та зрозуміло пояснюють природу фізіологічних, емоційних змін.

Ви зможете самостійно обрати лікаря акушера-гінеколога, який забезпечить повноцінне ведення вагітності в Чабанах. А щоб легше було зробити вибір, зверніть увагу на відгуки пацієнток про кожного спеціаліста – ми пишаємось нашими лікарями.

ціна від

Консультація 770 грн

тривалість процедури

від 30 хвилин
Запис на прийом