Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Артроскопія плечового суглоба: консультація, огляд, лікування та ціни 2022-2023

Артроскопія плечового суглоба Чабани, Київ

До сучасних малоінвазивних методик в хірургії відноситься артроскопія плечового суглоба Київ, Чабани. Ця процедура проводиться в клініці Унімедікал. Допомагає пацієнтам швидко та ефективно позбавитись болю, набряків, запалень опорно-рухового апарату. Має певні переваги у порівнянні з оперативним лікуванням: можливість використання спінальної анестезії (коли пацієнт не відчуває болю, але знаходиться у свідомості й може спілкуватися з лікарем під час артроскопії плеча), швидке відновлення, майже нульова вірогідність ускладнень.

За допомогою артроскопії плечового суглоба (всі «за» й «проти» такої операції ви можете знайти на форумі нашої клініки) пацієнтам вдається позбутися не лише звичних вивихів, що часто утворюються за повсякденних обставин. Також артроскопія дозволяє долати хронічні захворювання, наслідки травм хрящової тканини, що обмежують рухливість верхніх кінцівок.

Зверніть увагу! За такою ж методикою в Україні проводиться й артроскопія колінного суглоба. Завдяки сучасним технологіям ви можете вирішити проблеми з меніском, набряками, хворобою Кеніга, утворенням закупорки (хондромного тіла) кісткового хряща та ін.

Артроскопія плечового суглоба

Артроскопія плечового суглоба в Чабанах: ціни 2022-2023

Усі ціни на послуги травматології

ПослугаВартість
Консультація травматолога-ортопеда первинна500
Артроскопічна операція при пошкодженнях плечового суглобу (без вартості фіксаторів)20 000
Артродез міжфалангових суглобів кисті/стопи (без вартості фіксаторів)6 000

Кожна операція передбачає індивідуальний підхід до пацієнта, врахування стану його здоров`я, складання певного плану дій. Вартість процедури розраховується на підставі базових розцінок з прайсу та окремих умов, зазначених у протоколі лікування. Оголошується безпосередньо під час первинної консультації з лікарем.

Як проходить операція на плечовому суглобі в клініці в Чабанах (ціна в Україні)

Перед проведенням операції кожен пацієнт має пройти попереднє обстеження. Зробити це краще в приватній клініці Унімедікал, де працюють всі необхідні вузькі спеціалісти. За стандартним протоколом лікування хворий має здати наступні аналізи:

Обов`язковим є огляд терапевта, який дасть оцінку загальному стану здоров`я пацієнта. Передбачена й консультація анестезіолога.

Лікар збере анамнез, детального його вивчить, врахує всі показання й протипоказання. Це допоможе правильно скласти план проведення операції, уникнути можливих ускладнень, вчасно скорегувати дії хірурга й пацієнта. На цьому ж етапі фахівець зможе відповісти на питання пацієнта про те, скільки коштує операція на плечовому суглобі? Тим самим допоможе хворому зорієнтуватися у фінансовому плані.

Як проводиться артроскопія плечового суглоба?

Пацієнта запрошують до підготовленої операційної. За допомогою маркера лікар визначає поле втручання, оброблює його антисептичним засобом. Хворому вводиться анестезія, після чого хірург робить невеликі надрізи довжиною 4-6 мм у визначених зонах. В ці надрізи вводиться артроскоп з оптоволоконною камерою, ендоскопічний коагулятор, маніпулятори. Щоб лікар міг краще оглянути порожнину суглоба, запускається спеціальна рідина. Вона додатково роз`єднує уражені поверхні, зменшує ризик запалення після процедури.

Важливо! Якщо процедура передбачає введення лікарського препарату безпосередньо в порожнину суглоба, це теж виконується через маленькі хірургічні надрізи. Таким чином лікування стає більш ефективним, а процес реабілітації значно скорочується. Перші результати можна спостерігати вже наступної доби. Вірогідність негативних наслідків дуже мала, про що свідчать відгуки пацієнтів.

Останнім етапом проведення операції є омивання порожнини суглоба медичним розчином та накладення швів. Гіпсові пов`язки не використовуються.

Скільки триває операція артроскопії плечового суглоба?

Оскільки операція вважається малотравматичною, вона проводиться з мінімальним хірургічним втручанням. Користуючись артроскопом з камерою та спеціальними інструментами, лікар працює безпосередньо з ураженими ділянками (наприклад, капсулою, синовіальною оболонкою, сухожиллями, обертаючою манжетою). Уникає розрізу м`язів, крововиливів, гематом, інших наслідків консервативного лікування. Цим самим суттєво скорочує час перебування пацієнта в операційній від 20 хвилин до години (все залежить від складності захворювання). Більш складна операція з ендопротезування може тривати до 60 хв., адже за цей час хірург повинен замінити зруйнований суглоб штучним.

Скільки триває реабілітація плеча після артроскопії?

Процедура проводиться досвідченим лікарем-травматологом з використанням не лише сучасних методик, а й передового обладнання. Маніпуляція виконується амбулаторно, але в окремих випадках пацієнту рекомендовано залишитись в стаціонарі на добу-дві. За відсутністю ускладнень дія плеча починає відновлюватись вже з наступного дня. В цей період потрібен нагляд лікаря.

За два тижні потрібно знову з`явитися на прийом, щоб зняти шви. Саме стільки триватиме остаточна реабілітація після артроскопії.

Який наркоз при артроскопії плечового суглоба?

Консультація з анестезіологом входить до попереднього обстеження перед операцією. Саме в цей час пацієнт може обрати тип наркозу: загальний або місцевий. До останнього відноситься провідникова (спінальна) анестезія, коли хворий залишається у свідомості, але не відчуває болю. У випадку ендопротезування плечового суглоба пацієнти обирають загальний наркоз.

Ми знаходимось

Радимо не зволікати з вирішенням проблеми й звертатися до фахівців Унімедікал. Нашу клініку легко знайти – медцентр розташовано в смт. Чабани, по вул. Покровській (колишня Кірова), 24а. Географічно це всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва, тому клієнтами центру без проблем можуть стати місцеві мешканці, а також жителі навколишніх населених пунктів: Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. Запрошуємо й тих, хто проживає у Вишневому, Теремках, Ходосівці, Софіївській Борщагівці, Петропавлівській Борщагівці, Обухові, Крюківщині, Фастові й усьому Фастівському районі. Раді бачити мешканців Українки, Києво-Святошинського району, Макарова, Макарівського району, Білої церкви, Білоцерківського району. Надамо послуги й всім іншим, кому знадобиться артроскопія плечового суглоба Київ, Чабани.