Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Аборт: ціни 2022-2023 в Чабанах на вакуумне або медикаментозне переривання

Аборт

Нажаль, не кожна вагітність являється бажаною, тому інколи жінки вимушені звертатись до лікаря з приводу виконання штучного її переривання. У нашій сучасній клініці в Чабанах аборт на ранніх термінах вагітності виконують із застосуванням виключно малотравматичних методів, а саме вакуумного міні-аборту і медикаментозного переривання вагітності.

Багато жінок цікавляться, у які терміни найбільш безпечно проводити процедуру переривання небажаної вагітності. Досвідчені гінекологи радять зважуватись на медикаментозний аборт до п’ятого тижня, а на вакуумний – до дев’ятого тижня від моменту зачаття. Для отримання більш детальної інформації стосовно аборту і термінів його виконання в кожному конкретному клінічному випадку слід звернутись до кваліфікованого спеціаліста.

Аборт в Чабанах: актуальні ціни 2022-2023

Медикаментозний і вакуумний аборт: особливості проведення кожної з процедур

Медикаментозний і вакуумний аборт відносяться до малоінвазивних маніпуляцій, які виконуються з метою переривання небажаної вагітності. Зазвичай, такі маніпулятивні втручання не супроводжуються больовими відчуттями чи дискомфортом під час їх проведення, а також мають мінімальну кількість протипоказань та ускладнень. Після таких варіантів аборту жінки швидко повертаються до звичного життя, хоча і потребують певної уваги та рекомендацій, що дозволять їм зберегти стан свого здоров’я.

У більшості випадків після виконання процедури наступні місячні у жінки відбуваються згідно графіку. Інколи менструація може настати із затримкою, але не пзніше 42 днів від дня процедури переривання, що також є абсолютною нормою. Переривання вагітності за допомогою неінвазивних методів не передбачає розвитку порушень зі сторони репродуктивної функції пацієнтки. Але вагітність спеціалісти не рекомендують планувати раніше, ніж через півроку.

Вакуумний аборт в Чабанах

При виникненні такої потреби жінка може звернутись у наш медичний центр для проведення процедури вакуумного аборту. У нашій сучасній клініці аспірація плідного яйця з порожнини матки виконується досвідченими лікарями по алгоритму і згідно затверджених протоколів, що має наступний вигляд:

Після виконання вакуумного аборту жінка досить швидко відновлюється і повертається до звичайного життя. Лікарі завжди попереджають своїх пацієнток, що після процедури впродовж певного часу будуть спостерігатись мажучі виділення, які інколи можуть супроводжуватись відчуттями у нижніх відділах живота що нагадують перший день місячних. Через тиждень жінці рекомендовано пройти контрольне ультразвукове дослідження, що допоможе впевнитись в успішності проведення процедури стосовно переривання вагітності та відсутності ускладнень.

Медикаментозний аборт в Чабанах?

Процедура медикаментозного аборту кардинально відрізняється від проведення вакуумної аспірації. Його виконують за наступною схемою згідно протокола:

  1. Прийом препарату Міфепристон. Дія цих таблеток полягає у блокуванні прогестерона. Міфепристон приймається в присутності лікаря, після консультації та досліджень.
  2. Застосування Мізопростолу. Дані таблетки слід приймати через 36-48 годин після Міфепристона в залежності від обставин. Препарат стимулює скоротливу діяльність матки, що викликає штучний аборт шляхом примусового вигнання плідного яйця з її порожнини.

Після проведення медикаментозної стимуляції аборту плідного яйця у жінок повинні виникнути кров’янисті виділення зі статевих шляхів. При відхиленні негайно звернутись до лікаря для корекції. У разі відсутності виділень, вираженого болю та різкого погіршення загального стану пацієнтки.

Через тиждень після прийому другого препарату жінці необхідно пройти контрольне ультразвукове обстеження, що допоможе підтвердити аборт, що відбувся. Для впевненості обстеження рекомендовано зробити ще через тиждень і переконатись у скороченні матки до попередніх розмірів. В поодиноких клінічних випадках плідне яйце в результаті медикаментозного аборту виходить частково. При такому варіанті розвитку подій лікар обов’язково назначить жінці вакуумну аспірацію залишків.

Чи існують протипоказання до аборту?

Звичайно, як і будь-яка інша процедура, вакуумний або медикаментозний аборт має свої протипоказання до виконання. Гінеколог обов’язково з’ясовує наявність таких обмежень під час первинного огляду жінки, а також в ході її обстеження.

У виконанні вакуумного аборту жінці буде відмовлено в разі наявності у неї наступних протипоказань до проведення процедури:

Основні протипоказання до медикаментозного переривання вагітності:

Якщо у пацієнтки наявні ті чи інші протипоказання до проведення аборту спеціалісти клініки в Чабанах обов’язково знайдуть спосіб вирішення цієї проблеми. Тому при виникненні будь-яких питань, не варто шукати відповіді на них в інтернет-просторі, а одразу звертатись до досвідчених гінекологів, що зможуть надати цінні рекомендації і допоможуть у вирішенні проблеми.

Переваги вакуумного і медикаментозного аборту в клініці в Чабанах

Неінвазивні варіанти переривання небажаної вагітності в нашому медичному центрі мають ряд беззаперечних переваг: