Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Терапія
UniMedical

Терапевт Чабани

Лікар-терапевт – це провідний фахівець в сфері медицини, послугами якого пацієнти користуються найчастіше. Саме цей спеціаліст займається виявленням і лікуванням захворювань внутрішніх органів, дає рекомендації відносно здорового способу життя, вживає заходів щодо профілактики у хронічних хворих загострень захворювань чи рецидивів уже вилікуваних хворіб. Терапевт Чабани допомагає в діагностиці і лікуванні патологічних змін в організмі, проводить ретельний огляд пацієнтів та дає поради відносно покращення стану їх здоров’я. При необхідності спеціаліст завжди направить хворого до фахівця вузької спеціальності для більш детального обстеження.

 Терапія в Чабанах: актуальні ціни 2023-2024

Ціни медичного центру Унімедикал

ПослугаВартість*
Консультація лікаря терапевта770
Консультація лікаря терапевта к.м.н970
Консультація лікаря терапевта к.м.н (повторна)790

*ціни приведені в грн.

Консультація терапевта в Чабанах: у яких випадках слід звернутись?

Консультація лікаря-терапевта необхідна у наступних випадках:

 1. Якщо у пацієнта з’явились ознаки гострого респіраторного захворювання.

Гострі інфекції дихальних шляхів представляють собою одну із самих розповсюджених причин звертання до лікаря-терапевта. Особливо часто ці захворювання виникають в холодну пору року. Варто розуміти, що при перших симптомах респіраторних інфекцій необхідно записатися на консультацію до терапевта, який зможе оцінити важкість стану пацієнта і попередити розвиток ускладнень ГРЗ.

 1. Якщо у людини з’явились симптоми будь-якого із захворювань внутрішніх органів.

При виникненні ознак порушень в роботі одного із внутрішніх органів потрібно звертатись до терапевта. Спеціаліст на основі ретельного вивчення скарг пацієнта, первинного огляду хворого, оцінки його аналізів та проведення диференціальної діагностики зможе визначити походження захворювання і призначити ефективне його лікування. В разі необхідності терапевт направить пацієнта до вузького спеціаліста з метою дообстеження та проведення спеціальної терапії.

 1. Якщо є необхідність в проходженні профілактичного огляду.

Як правило, при проходженні профілактичного медичного огляду заключення про стан здоров’я людини видає саме лікар-терапевт.

 1. Якщо пацієнт знаходиться на диспансерному обліку.

При наявності у хворого конкретного захворювання зі стороні серцево-судинної, травної, дихальної системи, тощо йому потрібно періодично відвідувати спеціаліста вузького профілю і терапевта. Частота таких консультативних візитів встановлюється в індивідуальному порядку і залежить від варіанту перебігу хвороби, ступеня вираженості симптомів, наявності ускладнень і частоти загострень основного захворювання.

Які симптоми являються приводом для візиту до терапевта?

Негайно звернутись до терапевта необхідно при появі наступних тривожних симптомів:

 • набряки обличчя, нижніх кінцівок, інших частин тіла;
 • розлади травлення, зокрема, нудота, блювання, печія, відрижка, тощо;
 • задишка, відчуття нестачі повітря;
 • біль різної локалізації;
 • підвищення загальної температури тіла;
 • катаральні прояви, закладеність носа, поява виділень із носових ходів;
 • головний біль, запаморочення, слабкість, зниження працездатності;
 • кашель, як з виділенням харкотиння, так і без нього;
 • підвищення артеріального тиску;
 • відчуття перебоїв в роботі серця, сильне серцебиття;
 • порушене сечовипускання;
 • біль в поперековій ділянці, ранкова скованість суглобів;
 • зміна консистенції та характеру випорожнень, запори чи проноси.

Що включає в себе консультація терапевта в Чабанах?

Потративши на візит до лікаря-терапевта нашої клініки, кожен клієнт може розраховувати на надання йому грамотної консультації відносно стану здоров’я, визначення основної терапевтичної проблеми та призначення ефективно лікування порушень. Об’єм послуг лікаря-терапевта включає в себе:

 • ретельний огляд пацієнта і його опитування щодо скарг, анамнезу життя та захворювання;
 • об’єктивна оцінка стану органів та систем хворого;
 • визначення обсягів діагностики, необхідної для підтвердження діагнозу (лабораторні і інструментальні методи обстеження);
 • призначення консультацій вузьких спеціалістів, якщо це необхідне для уточнення діагнозу;
 • оцінка результатів проведених обстежень з виявленням порушень;
 • розмова з пацієнтом з роз’ясненням йому всіх особливостей його поточного стану і характеру наявних порушень, а також виділенням чинників, які імовірно спровокували їх розвиток;
 • призначення ефективного лікування, яке має індивідуальний характер і направлене на усунення причинних факторів захворювання, його основних проявів, а також попередження ускладнень чи рецидивів;
 • надання грамотних рекомендацій відносно зміни способу життя, нормалізації режиму дня і харчування, що допоможе покращити здоров’я і попередить подальший розвиток захворювання з його переходом в більш складні форми;
 • оцінка якості проведеного лікування і спостереження за пацієнтом після одужання.

Терапевтичне відділення Унімедікал: наші лікарі

В нашому медичному центрі працюють висококваліфіковані лікарі-терапевти з багаторічним досвідом роботи в сфері медицини. Спеціалісти здатні швидко і безпомилково діагностувати порушення зі сторони здоров’я пацієнта, надати грамотну консультацію щодо лікування наявних захворювань, провести профілактичний огляд і при потребі направити хворого до фахівця більш вузької спеціальності.

Потрібна консультація досвідченого терапевта? В такому випадку краще негайно звертатись до спеціалістів клініки в Чабанах, наша клініка знаходиться по вул. Покровська (Кірова), 24а, що всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва. Клієнтами центру без проблем можуть стати місцеві мешканці, а також мешканці навколишніх населених пунктів, зокрема Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. А також
Вишневе, Теремки, Ходосівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Обухів, Васильків, Крюківщина, Фастів, Фастівський район. Українка, Києво-Святошинський район, Макарів, Макарівський район, Біла церква, Білоцерківський район.

Терапевт Чабани – це найкраща професійна допомога, завжди якісна діагностика і неодмінно позитивний результат лікування.

ціна від

Консультація 770 грн

тривалість процедури

від 30 хвилин
Запис на прийом