Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Травматологія та Ортопедія Дитяча
UniMedical

Травматолог-ортопед дитячий Чабани

Помилково вважати, що захворювання опорно-рухового апарату – це хвороби виключно дорослих пацієнтів. Насправді, консультація травматолога-ортопеда потрібна дітям частіше, ніж дорослим. Варто розуміти, що в період активного росту і формування скелету малюкам необхідне регулярне спостереження даного фахівця, навіть при відсутності у них проявів ортопедичної патології. Кваліфікований травматолог-ортопед дитячий Чабани – це висока якість обслуговування, надійна діагностика і завжди ефективне лікування, незалежно від складності клінічного випадку чи індивідуальних особливостей маленького пацієнта.

Дитячий травматолог-ортопед в смт. Чабани: ціни 2023-2024

Ціни на консультативні послуги

ПослугаВартість*
Консультація лікаря травматолога-ортопеда дитячого770

*ціни приведені в грн.

Консультація дитячого травматолога-ортопеда в Чабанах: коли потрібно звернутися?

Існує чимало ситуацій, коли батькам малюка слід звернутися за професійною допомогою дитячого травматолога-ортопеда:

 1. Плановий огляд дитини.

Профілактичний огляд потрібен усім малюкам, починаючи з місячного віку. Саме в цей час відбувається формування скелету і хребта дитини, від чого в майбутньому залежить її постава. Крім того, у перші роки життя у дітей може виникнути плоскостопість, що також потребує уваги зі сторони фахівця.

 1. Контроль над станом дитини, яка має вроджені вади чи дефекти розвитку або отримала травму під час пологів.

Деякі діти страждають від травм, отриманих під час пологів. У таких малюків після народження можуть виникати гематоми в ділянці голови, переломи ключиці, кінцівок, вивихи суглобів, тощо. Діагностикою і корекцією подібних порушень займається спеціаліст в сфері дитячої травматології.

 1. Деформація нижніх кінцівок у дитини.

Зміна форми нижніх кінцівок у дітей  — розповсюджена проблема, з якою стикаються батьки малюків перших років життя. До найбільш розповсюджених видів таких деформацій відносяться плоскостопість, вальгусна, варусна деформація, клишоногість. Варто розуміти, що в дитячому віці подібні патологічні зміни легко піддаються виправленню, а тому при перших проявах порушень необхідно негайно звертатись за консультацією дитячого травматолога-ортопеда.

 1. Порушена постава

Дане порушення являється суттєвим естетичним ефектом і в майбутньому стає причиною розвитку у дитини сколіозу та інших захворювань хребта. На прийом до дитячого ортопеда потрібно записуватись одразу після того, як малюк почав сутулитись. В дитячому віці такий процес легко корегується, але тільки у випадку швидкої реакції з боку дорослих і лікаря.

 1. Травматичні пошкодження

Маленькі діти часто падають або травмуються. Навіть незначна травма може мати досить серйозні наслідки. Тому не варто ігнорувати проблему, і будь-якому травматичному пошкодженні тіла звертатись за допомогою до спеціаліста.

Основні симптоми захворювань опорно-рухового апарату

Звернутися за допомогою до дитячого травматолога-ортопеда необхідно при появі у малюка наступних симптомів:

 • больові відчуття після травми (удар, падіння), особливо, якщо у дитини пошкоджена голова, відмічається виражений біль в кінцівках і обмеженість рухів, спостерігається нудота чи блювання;
 • візуальне вкорочення однієї нижньої кінцівки по відношенню до іншої, асиметрія сідничних складок, колінних суглобів, тощо;
 • зменшення або повна відсутність ямочки на внутрішньому краю підошви, що може являтись симптомом плоскостопості;
 • сплощення стопи;
 • викривлення гомілкових кісток у вигляді букви «О», «Х»;
 • прояви гіпертонусу у дитини (вставання і ходіння на пальчиках);
 • затримка фізичного розвитку у дітей першого року життя, коли малюк відстає від своїх ровесників;
 • порушення постави і викривлення хребта.

Які захворювання лікує дитячий травматолог-ортопед?

Дитячі травматологи-ортопеди в Чабанах мають успішний досвід лікування цілого ряду захворювань, серед яких:

 • дисплазія кульшових суглобів, вроджений підвивих кульшових суглобів;
 • плоскостопість різного ступеня складності;
 • переломи кісток у дітей;
 • кривошия у новонароджених;
 • підвищення або зниження м’язового тонусу у малюків;
 • клишоногість;
 • вальгусна чи варусна деформація гомілкових кісток;
 • порушення постави, викривлення хребта, кіфоз.

Методи діагностики

Діагностика стану дитини на прийомі дитячого травматолога-ортопеда розпочинається з огляду маленького пацієнта, оцінки функції опорно-рухового апарату і виявлення порушень. При необхідності для уточнення діагнозу лікар може призначити малюку додаткові обстеження, серед яких ультразвукова діагностика, здача лабораторних аналізів, рентгенографія, тощо.

Наша клініка забезпечена всім необхідним для проведення якісного обстеження. Ми працюємо тільки з новітнім обладнанням, що гарантує точність і абсолютну достовірність отриманих в ході дослідження результатів.

Основні моменти лікування

У своїй лікувальній практиці лікар дитячий травматолог-ортопед використовує виключно ефективні і сучасні методики, які допомагають полегшити стан хворої дитини і усунути виниклі порушення. Серед основних терапевтичних методів слід відмітити:

 • медикаментозна корекція;
 • лікувальна гімнастика;
 • масаж на різні ділянки тіла;
 • іммобілізація ураженої зони при переломах чи вивихах шляхом накладання шини, гіпсової пов’язки;
 • фіксація елементів опорно-рухового апарату за допомогою ортопедичних корсетів;
 • боротьба с плоскостопістю з використанням ортопедичних устілок;
 • голкорефлексотерапія.

Потрібна консультація кваліфікованого дитячого травматолога-ортопеда? Без вагань звертайтесь в клініку в Чабанах. Провідні спеціалісти нашого центра готові прийти на допомогу кожному маленькому пацієнту, який потребує огляду чи лікування. Наші чуйні фахівці в комфортних умовах проведуть грамотну консультацію і назначать дійсно ефективне лікування, яке обов’язково буде мати позитивний результат.

Дитячий травматолог-ортопед: лікарі Унімедікал

В нашій клініці працюють виключно спеціалісти з багатим досвідом діяльності в сфері дитячої травматології і ортопедії. Лікарі центру в Чабанах відрізняються своїм професіоналізмом і уважним відношенням до кожної дитини. Вони постійно вдосконалюють свої знання і використовують в лікуванні тільки передові методики.

Наша клініка знаходиться в смт. Чабани по вул. Покровська (Кірова), 24а, що всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва. Клієнтами центру без проблем можуть стати місцеві мешканці, а також мешканці навколишніх населених пунктів, зокрема Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. А також
Вишневе, Теремки, Ходосівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Обухів, Васильків, Крюківщина, Фастів, Фастівський район. Українка, Києво-Святошинський район, Макарів, Макарівський район, Біла церква, Білоцерківський район.

Травматолог-ортопед дитячий Чабани – це найкраще рішення батьків, діти яких мають проблеми з опорно-руховою системою.

ціна від

Консультація 770 грн

тривалість процедури

від 30 хвилин
Запис на прийом