Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Проктологія
UniMedical

Проктолог Чабани

Проктологія – це розділ медицини, який займається вивченням захворювань дистальних відділів товстого кишечника, а саме проблемами ободової , прямої кишки і заднього проходу. На жаль, переважна більшість пацієнтів звертаються до спеціалістів проктологічного профілю уже з досить запущеними формами патології, коли вона потребує більш довготривалого і затратного лікування. Звичайно, це знижує шанси хворих на цілковите одужання і приводить до виникнення грізних ускладнень. Причина пізнього звернення до лікаря – елементарний сором і ігнорування серйозності порушень. Не варто слідувати стереотипам. При появі перших проявів проктологічних захворювань слід неодмінно відвідати спеціаліста. Адже лише компетентний фахівець, як проктолог Чабани, зуміє вчасно діагностувати патологічні зміни у кишечнику і призначить максимально ефективне їх лікування.

Допомога проктолога в Чабанах: ціни 2023-2024

Ціни на послуги проктології

ПослугаВартість*
Консультація лікаря проктолога770
Видалення гемороїдального вузла 1 категорії складності4200
Видалення анальної бахромки4000

*ціни приведені в грн.

Коли потрібно звернутись до проктолога?

Розвитку проктологічних захворювань сприяє ряд факторів, які суттєві підвищують ризик виникнення патологій зі сторони дистальних відділів товстого кишечника. Тому, якщо у пацієнта присутній в житті хоча б один із таких чинників, йому варто неодмінно записатись на прийом до спеціаліста. Консультація проктолога в Чабанах рекомендована в наступних випадках:

 • людина веде малоактивний спосіб життя або у неї сидяча робота, що сприяє виникненню застійних явищ в ділянці органів малого тазу;
 • при вагітності і в результаті пологів у багатьох жінок виникають симптоми геморою, що являється причиною для звернення до спеціаліста;
 • у родині пацієнта є випадки проктологічних захворювань (особливої уваги потребують злоякісні новоутворення у близьких родичів);
 • зловживання проносними засобами при порушеному режимі харчування і частих закрепах веде до ослаблення і випадіння гемороїдальних вузлів.

Симптоми, коли необхідна консультація лікаря-проктолога в Чабанах

На візит до проктолога слід записатися негайно, якщо у вас виник хоча б один із перелічених нижче симптомів:

 • болі в ділянці заднього проходу, які виникають після фізичного напруження чи тривалого перебування у сидячому положенні;
 • больові відчуття різного характеру і інтенсивності в нижніх відділах живота, в поперековій зоні чи в куприку;
 • болі, пов’язані з актом дефекації;
 • кров у калі;
 • закрепи, затримка калових мас і надмірне газоутворення в кишечнику;
 • всі прояви дискомфорту в області заднього проходу;
 • поява після здійснення акту дефекації напруженого вузла в зоні заднього проходу, який може вправлятися або бути присутнім на постійній основі.

Які захворювання лікує проктолог?

До компетенції лікаря-проктолога належать наступні види патологій:

 • випадіння гемороїдальних вузлів;
 • анальні тріщини;
 • парапроктит або запалення параректальних тканин;
 • епітеліальні куприкові ходи;
 • доброякісні і злоякісні новоутворення;
 • свищі в ділянці параректальної клітковини.

При необхідності проктолог залучає до лікування захворювань спеціалістів інших профілів, якщо того вимагає клініка основної патології або її ускладнення.

Методи діагностики

Огляд у проктолога починається з вислуховування скарг хворого і збору анамнестичних даних, які дозволяють скласти загальну картину порушень. Після цього спеціаліст приступає до об’єктивного обстеження пацієнта, яке включає в себе пальцеве дослідження прямої кишки і огляд заднього проходу. Для більш детального розуміння суті захворювання, з’ясування причин його виникнення і ступеня ураження здорових тканин лікар обов’язково назначає додаткові обстеження.

Лабораторно-інструментальна діагностика в проктології

Сьогодні підтвердити або спростувати наявність у пацієнта захворювань проктологічного характеру допомагають додаткові методи дослідження, зокрема:

 • колонокопія – метод обстеження слизової оболонки товстого кишечника за допомогою спеціального ендоскопічного обладнання, яке дозволяє оцінити її стан і взяти зразки тканини для гістологічного вивчення (біопсія);
 • іригоскопія – це метод рентгенологічного дослідження будови і роботи товстого кишечника з введенням контрастної речовини, який допомагає діагностувати вади розвитку органу, пухлини та сторонні тіла;
 • лабораторна діагностика з забором матеріалів, що дає можливість оцінити загальний стан здоров’я пацієнта.

Сучасні підходи до лікування

Сьогодні для лікування проктологічних захворювань лікарі використовують здобутки консервативної терапії, а також різноманітні хірургічні методи. На ранніх стадіях патологічного процесу спеціалісти назначають своїм пацієнтам здебільшого медикаментозні засоби і місцеву терапія з використанням свічок або мазей.

Оперативне лікування показане при відсутності ефекту від медикаментозної терапії або неможливості реалізації консервативної корекції дефекту. Найбільш результативними хірургічними маніпуляціями в проктологічній практиці являються:

 • лазерні операції, які назначаються при епітеліальних куприкових ходах чи необхідності лікування парапроктиту;
 • малоінвазивні хірургічні втручання для усунення внутрішніх гемороїдальних вузлів;
 • радикальні оперативні втручання;
 • лапароскопічні операції, які проводяться переважно на товстому кишечнику.

У клініці в Чабанах створено всі умови для проведення якісного лікування пацієнтів. У випадку необхідності хворий може бути госпіталізований до стаціонару, де він обов’язково буде забезпечений якісним харчуванням, увагою зі сторони медичного персоналу і лікарським наглядом.

Наші лікарі

Наші професійні проктологи – справжні віртуози своєї справи, які можуть швидко і безпомилково встановити вірний діагноз, призначивши після цього ефективне лікування.

Ми знаходимось в смт. Чабани по вул. Покровська (Кірова), 24а, що всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва. Клієнтами центру без проблем можуть стати місцеві мешканці, а також мешканці навколишніх населених пунктів, зокрема Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. А також Вишневе, Теремки, Ходосівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Обухів, Васильків, Крюківщина, Фастів, Фастівський район. Українка, Києво-Святошинський район, Макарів, Макарівський район, Біла церква, Білоцерківський район., мешканці яких мають прекрасну можливість скористатись нашими послугами.

Проктологія Чабани – це завжди точна діагностика і позитивні результати в лікуванні захворювань товстого кишечника і заднього проходу.

ціна від

Консультація 770 грн

тривалість процедури

від 30 хвилин
Запис на прийом