Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Лабораторна Діагностика
UniMedical

Лабораторна діагностика Чабани

Лабораторна діагностика – це важлива складова процесу обстеження людини. Отримані результати лабораторних досліджень дають можливість проводити оцінку загального стану здоров’я пацієнтів, спостерігати за динамікою розвитку захворювань і судити про ефективність проведеного лікування. Лабораторна діагностика Чабани допомагає отримати достовірну інформацію про стан біологічних матеріалів організму і рівень відповідності їх показників загальноприйнятим нормам.

Актуальні ціни на лабораторну діагностику 2023-2024

Ціни на медичні послуги

ПослугаВартість*
Тест на вагітність280
Забір крові125
Забір сечі за допомогою катетера250

*ціни приведені в грн. та носять інформаційний характер

Здати аналізи — сучасна лабораторна діагностика в Чабанах

Сьогодні можливості лабораторної діагностики в Чабанах складно переоцінити, адже в центрі проводять велику кількість обстежень, які допомагають лікарям вірно оцінювати стан своїх пацієнтів, виявляти порушення зі сторони внутрішніх органів і систем, визначати ступінь складності патологічного процесу і контролювати ефективність проведеного лікування. Клініко-лабораторна діагностика дозволяє проводити наступні види досліджень:

 • загальні клінічні обстеження;
 • визначення біохімічних показників;
 • гематологічні тести;
 • гістологічне дослідження тканин;
 • цитологія зразків;
 • імунологічні і алергологічні тести;
 • серологічні реакції;
 • мікробіологічне дослідження;
 • визначення рівня гормонів;
 • генетичні обстеження;
 • аналізи на онкомаркери;
 • полімеразні ланцюгові реакції.

В нашій сучасній лабораторії  при необхідності можна зробити аналіз на наявність в організмі інфекційних захворювань, а також дослідити чинники, які впливають на функцію імунної системи. Окрім цього, в клініці є можливість проведення аналізів, які допомагають виявити антитіла до вірусних інфекцій, токсоплазмозу, хламідіозу, атипової пневмонії і тому подібне. Наші лаборанти працюють виключно з надчутливими і високоінформативними тест-системами, тому вірогідність помилки в результатах обстежень практично дорівнює нулю.

В приватній лабораторії є можливість зробити аналізи, які недоступні для пацієнтів державних медичних установ. Не слід забувати, що саме від якості і точності проведення лабораторної діагностики залежить висновок лікаря стосовно діагнозу пацієнта, а також подальша його доля в плані назначеного лікування.

Сьогодні кожен бажаючий може зробити аналіз на онкомаркери, які допомагають діагностувати наявність в крові специфічних білкових комплексів, що продукуються клітинами злоякісних пухлин. Таке обстеження має величезну діагностичну цінність, так як дає можливість виявляти ракові утворення на самих ранніх етапах їх розвитку, коли ще є шанс для повного одужання. Всі аналізи в лабораторії виконуються дуже швидко і на сучасному обладнанні, що забезпечує оперативність отримання дійсно достовірної інформації.

Кожен наш клієнт має унікальну можливість здати необхідний аналіз негайно. Тоді при заборі матеріалу на зразках ставлять позначку «cito!». Таке дослідження можна пройти в будь-який час, незалежно від дня тижня. Результати негайного обстеження будуть готові вже через 2-3 години, що абсолютно не вплине на їх достовірність.

Основні переваги нашої лабораторної діагностики

Серед найбільш значущих переваг лабораторної діагностики в Чабанах варто виділити:

 • всі обстеження, які проводить наша лабораторія, відповідають європейським стандартам якості;
 • клінічні дослідження в центрі виконуються на сучасному новітньому обладнанні з використанням передових технологій, що забезпечує точність та достовірність результатів;
 • при проведенні аналізів використовуються виключно високоякісні реактиви, що мають всі необхідні сертифікати;
 • в лабораторії можна здати широкий спектр аналізів;
 • результати досліджень нашої лабораторії є гарантовано достовірними і правдивими;
 • в клініці є можливість здачі аналізів пришвидшеним методом по системі «cito!», коли результат доступний уже через 2 години.

Чому варто звернутись за лабораторною діагностикою саме в нашу клініку? Лабораторна діагностика в Чабанах – це висока якість послуг за доступними цінами. Ми дбаємо про кожного нашого клієнта, і тому постійно пропонуємо гнучку систему знижок. Звернувшись у наш центр, можна бути впевненим, що отримані результати лабораторних обстежень будуть гарантовано точними і достовірними, а також проведеними в зазначені строки.

Наші спеціалісти

В нашій клініці в Чабанах працюють виключно кваліфіковані фахівці, які мають досвід роботи в сфері медицини і достатній рівень практичних знань для вірної верифікації діагнозу, проведення якісної діагностики чи оцінки ефективності проведеної терапії. Більш детальну інформацію про час забору матеріалів для лабораторної діагностики, а також ціни на послуги можна взнати, здійснивши дзвіночок по номеру, зазначеному на сайті.

Де знаходиться наша клініка? Пройти дійсно якісну лабораторну діагностику можна в нашому медичному центрі, який знаходиться неподалік від столиці в смт. Чабани по вул. Покровська (Кірова), 24а, що всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва. Клієнтами центру без проблем можуть стати місцеві мешканці, а також мешканці навколишніх населених пунктів, зокрема Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. А також
Вишневе, Теремки, Ходосівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Обухів, Васильків, Крюківщина, Фастів, Фастівський район. Українка, Києво-Святошинський район, Макарів, Макарівський район, Біла церква, Білоцерківський район.

Лабораторна діагностика Чабани – можливість пройти обстеження організму з отриманням результатів, яким гарантовано можна довіряти.

ціна від

Консультація від 770 грн

тривалість процедури

від 15 хвилин
Запис на прийом