Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Отоларинголгія (ЛОР)
UniMedical

Отоларингологія Чабани: консультація ЛОР-лікаря

Всі проблеми, що виникають з верхніми дихальними шляхами, відносяться до окремого розділу медицини – отоларингологія. Діагностує та лікує такі захворювання ЛОР в Чабанах. Звертайтесь до спеціаліста клініки «Унімедікал», де лікар приймає пацієнтів у зручному, спеціально облаштованому кабінеті. Під час первинного огляду обов´язково з´ясовує історію хвороби. Така інформація допомагає зрозуміти причину патології та правильно встановити діагноз.

 • Діагностика ЛОР-захворювань ведеться за допомогою новітніх технологій.
 • Кожен пацієнт клініки лікується за індивідуальною схемою – у нас немає «шаблонів», як у муніципальних закладах.
 • Терапія проводиться з урахуванням особливостей організму хворого та за допомогою сучасних методів.

Сам лікар отоларинголог займається захворюваннями вуха-горла-носа. Спеціаліст діагностує проблеми цих органів та назначає відповідне лікування. Також враховує можливі проблеми з прилеглими органами та тканинами. Наприклад, захворювання вуха-горла-носа тісно пов´язані із запаленнями в шийних лімфовузлах, мигдалинах. Також у пацієнтів з ЛОР-відділення часто виявляються супутні проблеми з трахеями, додатковими пазухами.

Напрямок медицини «отоларингологія» вивчає не лише функції та будову ЛОР-органів, а й виявляє патологічні зміни. Відповідно передбачає методи лікування, профілактики. Справа у тому, що слизова оболонка нашої носоглотки стає бар´єром на шляху негативних факторів та мікроорганізмів, що спричиняють хворобу. Таку ж функцію виконує і слизова вух. Тому, дуже важливо своєчасно звернутись до отоларинголога з проблемою або лише підозрою на захворювання носоглотки, щоб заздалегідь попередити ускладнення, патологічні зміни.

Консультація ЛОР-лікаря Чабани: ціни 2023-2024

Ціни на консультативні послуги

ПослугаВартість*
Консультація лікаря отоларинголога770

*ціни приведені в грн.

Коли треба відвідати ЛОР-лікаря

Низький рівень екології, неправильне харчування та багато інших факторів негативно впливають на стан нашого здоров´я. Результатом стає стрімке зниження рівня імунітету та часті захворювання. Тому, при виявленні перших симптомів не зволікайте з візитом до лікаря. Обов´язково звертайтесь, якщо:

 • хворієте простудою частіше, аніж 4 рази на рік;
 • відчуваєте дискомфорт у носоглотці, вухах;
 • маєте хронічні захворювання (отит, гайморит, інші – щоб не загострювати їх);
 • розумієте, що знизився слух;
 • помітили захриплість в голосі, часто підкашлюєте;
 • нещодавно перенесли інфекційне захворювання;
 • почали хропіти.

Завдяки своєчасному огляду отоларинголог зможе виявити патологічні зміни на самій ранній стадії їх розвитку. Одразу розпочне терапію та попередить ускладнення. Не даремно консультація ЛОР-лікаря є обов´язковою під час щорічного медогляду.

Симптоми при ЛОР-захворюваннях — коли необхідно звернутись до лікаря

Записуйтесь на прийом до спеціаліста клініки «Унімедікал», якщо маєте схожі симптоми:

 • біль у горлі, кашель;
 • зміна/втрата голосу;
 • проблеми зі слухом;
 • зникнення нюху;
 • біль у вухах і носових пазухах;
 • кровотеча з носа.

Якщо у вас піднялась температура й одночасно важко дихати – однозначно телефонуйте нашому фахівцю. Не зволікайте з візитом при постійному головному болі. Храп уві сні й нерівне дихання також є вагомою причиною, щоб вас оглянув ЛОР в Чабанах.

Як проходить діагностика в клініці «Унімедікал»

Дорослі пацієнти завжди можуть звернутись за професійною допомогою до отоларинголога клініки «Унімедікал». У нас працюють кваліфіковані лікарі з великим стажем та практикою. Завжди уважно оглядають хворих, збирають повний анамнез. Проводять повну діагностику і лише тоді складають індивідуальну схему лікування. Обов´язково враховують:

 • вік пацієнта;
 • індивідуальні особливості його організму;
 • тяжкість захворювання;
 • виявлені супутні патології.

Якщо захворювання стосується і суміжних органів або спричинило їх ускладнення, ЛОР запрошує на консультацію більш вузького спеціаліста.

Діагностичні методи

 • Лабораторні дослідження. Ми маємо власну базу, облаштовану лабораторію та експертів у цій галузі.
 • Ендоскопія. У нас проводиться бронхоскопія, фіброскопія. Також пацієнти мають змогу отримати результати фарингоскопії, отоскопії, інших досліджень ЛОР-органів.
 • Рентгенографія. Працює рентген-кабінет із сучасним обладнанням.
 • Риноцитограма. Проводиться забір матеріалу (виділень) з носа та їх дослідження під мікроскопом. Це допомагає з´ясувати характер риніту, своєчасно виявити нахил до алергії.

Також на базі нашого центру ви можете пройти ультразвукове обстеження ЛОР органів, зробити комп´ютерну томографію. За необхідності – виявити причини проблем зі слухом (допоможе аудіометрія), перевірити загальний стан слуху (акустична імпедансометрія). В найпростіший спосіб можна пройти онлайн-тестування безпосередньо на сайті клініки.

Отоларингологія (ЛОР відділення): лікування в Чабанах

Сучасна отоларингологія в Чабанах – це відділення клініки «Унімедікал», де працюють висококваліфіковані спеціалісти. Ми використовуємо спеціалізоване обладнання, новітні методи діагностики, індивідуально підходимо до лікування наступних захворювань та патологій:

 • органів носоглотки – ангіна, ларингіт, проблеми з голосовими зв´язками, фаренгіт, аденоїди;
 • органів слуху – туговухість, усі види отитів, пошкодження барабанних перетинок, утворення фурункулів та інше;
 • носа і додаткових пазух – викривлення перегородки, кровотечі з носа, алергічні реакції, риніти;
 • травми в області вуха, горла, носа;
 • проблеми з хропінням.

Лікар допоможе вирішити будь-яку з перерахованих проблем. Індивідуально призначить лікування. За необхідності використає ультразвукову або лазерну терапію, електрофорез, пайлер-світло чи фототерапію. Якщо є показання, то назначить такі процедури: промивання (пазух носа, піднебінних мигдалин, зовнішніх слухових проходів, сірчаної пробки), лазерне лікування хропіння, ендоскопічне дослідження та ендоназальну фронтотомію, ринопластику, кріодеструцію та інше.

Оперативне втручання

Втручання проводиться лише при наявності медичних показань або при необхідності естетичної корекції. Таким чином можна позбавитись викривленої носової перетинки (спричиняє хропіння, ускладнює дихання, послаблює сприймання запахів), поліпів, новоутворень. Всі операції проводять професійні лікарі вищих категорій. Використовують лазерну хірургію та сучасне обладнання.

Отоларингологія в Чабанах: лікарі Унімедікал

Клініка «Унімедікал» пишається професійними кадрами та фахівцями з великим практичним досвідом. Наші лікарі використовують сучасні перевірені методики, допомагають своїм пацієнтам у вирішенні проблем зі здоров´ям. Зателефонуйте координатору call-центра та з´ясуйте, як приймає ЛОР в Чабанах. Одразу ж дізнайтеся про вартість консультації, можливість викликати лікаря додому – наші спеціалісти без проблем проведуть огляд в домашніх умовах, призначать лікування або направлять до стаціонару.

Ми знаходимось в смт. Чабани по вул. Покровська (Кірова), 24а, що всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва. Клієнтами центру без проблем можуть стати місцеві мешканці, а також мешканці навколишніх населених пунктів, зокрема Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. А також Вишневе, Теремки, Ходосівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Обухів, Васильків, Крюківщина, Фастів, Фастівський район. Українка, Києво-Святошинський район, Макарів, Макарівський район, Біла церква, Білоцерківський район.

ціна від

Консультація 770 грн

тривалість процедури

від 30 хвилин
Запис на прийом