Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Дитяча Хірургія
UniMedical

Дитячий хірург Чабани

Сьогодні число випадків, коли у дітей діагностуються вади розвитку або захворювання, які потребують хірургічної корекції, суттєво збільшилось. Лікуванням подібних патологічних станів займається дитячий хірург Чабани, що не тільки проведе комплексну діагностику організму хворої дитини і призначить ефективне лікування, а й буде стежити за своїм маленьким пацієнтом до моменту його повного одужання.

Консультація дитячого хірурга: актуальні ціни 2023-2024

Ціни на консультативні послуги

ПослугаВартість*
Консультація дитячого хірурга770
Консультація щелепно-лицьового хірурга770

*ціни приведені в грн.

Кому необхідна консультація дитячого хірурга в Чабанах?

Записатись на огляд до дитячого хірурга потрібно у наступних випадках:

 • при наявності у дитини вродженої вади або дефекту розвитку, які потребують оперативної корекції;
 • у разі отримання дитиною травми грудної клітки, живота, других частин тіла;
 • коли у хлопчика відмічається суттєве збільшення калитки або відсутність у ній одного чи двох яєчок;
 • при потребі проходження профілактичного огляду, який зазвичай має відбуватись у віці 1, 9, 12 місяців, а потім 1 раз в рік до семи років та 1 раз в два роки до досягнення вісімнадцятиріччя.

Під час прийому лікар нашої клініки уважно оглядає дитину та ретельно збирає анамнестичні дані. Потім спеціаліст дає рекомендації відносно лікування пацієнта, опираючись на результати об’єктивного обстеження та додаткових методів діагностики.

Симптоми, коли дитину негайно потрібно показати дитячому хірургу

 • поява гострого болю в ділянці живота, який може супроводжуватись підвищенням температури тіла, блюванням, нудотою;
 • виникнення болю під час випорожнення;
 • кров’янисті домішки в калі;
 • пухлиноподібні утворення невиясненого походження;
 • виділення сукровиці з пупкової ранки і її нагноєння.

Які захворювання лікує дитячий хірург?

Дитячий хірург займається лікуванням хірургічної патології, характерної для дітей різного віку, а саме:

 • гострий апендицит та його ускладнення;
 • грижі різної локалізації;
 • гостра кишкова непрохідність;
 • травматичні ушкодження грудної клітки і живота, які потребують оперативного лікування;
 • пухлини;
 • вади внутрішньоутробного розвитку у новонароджених, зокрема атрезія стравоходу, грижі пупкового канатика, дефект передньої черевної стінки;
 • хірургічні інфекційні захворювання у грудних дітей;
 • перитоніт;
 • дефекти розвитку внутрішніх органів.

Хірургічна патологія у дітей відноситься до особливо небезпечних станів, які при відсутності своєчасного реагування з боку лікарів можуть приводити до смерті маленького пацієнта. Саме тому при підозрі на виникнення захворювань, які належать до компетенції дитячого хірурга, необхідно негайно звертатися до спеціалістів. Подібні дії допоможуть вчасно діагностувати важкі хвороби і вжити всіх необхідних заходів для їх усунення.

Особливості діагностики і лікування

Діагностика хірургічних захворювань у дітей починається з огляду пацієнта, з’ясування скарг та об’єктивного обстеження стану малюка. При необхідності хірург може долучити до процесу педіатра або інших вузьких спеціалістів, якщо того буде вимагати конкретна клінічна ситуація. Більшість патологій, які належать до компетенції дитячого хірурга, потребують спеціалізованого лікування з перебуванням дитини у хірургічному стаціонарі.

Всі діагностичні обстеження в нашій клініці в Чабанах здійснюються на новітньому обладнанні і з застосуванням передових технологій. Серед обстежень, які допомагають підтвердити хірургічний діагноз у дитячій хірургії, потрібно виділити:

 • лабораторні тести і аналізи (загальні аналізи крові і сечі, гістологія тканин, біохімія крові, тощо);
 • цифрова рентгенографія;
 • ультразвукове дослідження внутрішніх органів;
 • ендоскопічна діагностика;
 • комп’ютерна томографія.

Саме від ранньої і повноцінної діагностики хірургічної патології у дитини залежить успіх майбутнього лікування маленького пацієнта. Сучасне обстеження у клініці допомагає виявити захворювання з перших днів його появи, а також попередити грізні ускладнення, нерідко небезпечні для життя малюка.

Більшість захворювань, виявлених дитячим хірургом, потребує госпіталізації хворого до хірургічного стаціонару і проведення оперативного лікування. В нашій клініці створені всі умови для комфортного перебування маленьких пацієнтів із їх батьками, що позитивно впливає на процес одужання і суттєво скорочує період післяопераційної реабілітації.

Наші лікарі

В нашій клініці працюють виключно досвідчені дитячі хірурги, які мають великий практичний досвід в сфері діагностики та лікування захворювань, які потребують оперативної корекції. Спеціалісти постійно вдосконалюють свої теоретичні знання, переймають досвід європейських колег і впроваджують у процесі лікування передові методи сучасної медичної науки. Скористатися послугами кваліфікованого дитячого хірурга і потрапити на прийом до справжнього спеціаліста можна, звернувшись безпосередньо в клініку або здійснивши попередній запис на консультацію по телефону.

Наші лікарі ведуть прийом у клініці в смт. Чабани по вул. Покровська (Кірова), 24а, що всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва. Клієнтами центру без проблем можуть стати місцеві мешканці, а також мешканці навколишніх населених пунктів, зокрема Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. А також Вишневе, Теремки, Ходосівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Обухів, Васильків, Крюківщина, Фастів, Фастівський район. Українка, Києво-Святошинський район, Макарів, Макарівський район, Біла церква, Білоцерківський район.

Дитячий хірург Чабани – це завжди високий рівень обслуговування і гарантія ефективного лікування.

ціна від

Консультація 770 грн

тривалість процедури

від 30 хвилин
Запис на прийом