Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Діагностика COVID-19 Чабани: тест на коронавірус (ПЛР, ІФА, Експресс), лікування та реабілітація, ціни 2023

Діагностика COVID-19 в Чабанах

Своєчасна діагностика коронавірусної інфекції дозволяє не лише виявити захворювання, а й запобігти його розповсюдженню. В медичному центрі «Унімедікал» тестування на COVID-19 проводиться декількома методами. Потрібний метод обирає лікар, опираючись на анамнез пацієнта та результати попереднього огляду.

Симптоми, за якими виявляють коронавірусну інфекцію

До перших ознак відносять підвищення температури, виникнення сухого кашлю та головного болю. У хворого з’являється швидка втомлюваність, відчувається постійний біль у м’язах. Також болить горло, закладає ніс, зникають смакові відчуття та нюх. Характерними ознаками тяжкого перебігу хвороби вважається задишка, утруднене дихання, температура вище 38° C.

Якими методами діагностується COVID-19

В нашій клініці діагностування коронавірусної інфекції проводиться декількома методами:

ЗАПИС НА ТЕСТУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКУ КОРОНАВІРУСУ

covid-19 діагностика та тестування

Коли треба проводити тестування на коронавірусну інфекцію в Чабанах

Лікарі клініки «Унімедікал» рекомендують проходити тестування не лише пацієнтам з явними клінічними ознаками інфекції, а й тим, хто перебував у контакті з хворими. Іноді хвороба має прихований перебіг або проходить у легкій формі чи взагалі без симптомів. В таких випадках тестування надає можливість швидко з’ясувати реальний стан здоров’я та дізнатися, чи було насправді інфікування.

Умови, за яких тестування на коронавірус є необхідним:

Періодично тест здають і ті пацієнти, в яких було виявлено хворобу та призначено лікування. Це потрібно для контролю перебігу захворювання та реакції організму на інфекцію.

Проведення тестів: місце та умови

Ми проводимо діагностику на коронавірусну інфекцію безпосередньо в медцентрі в Чабанах, виїжджаємо до офісів або додому до хворого.

В медичному центрі в Чабанах

Якщо у вас відсутні симптоми, але треба здати тест для закордонної поїздки чи перед запланованою госпіталізацією, звертайтесь в «Унімедікал». У нас в центрі ви зможете здати аналіз за попереднім записом.

В офісі

Задля безпеки співробітників рекомендуємо керівникам фірм та компаній періодично організовувати загальне тестування на SARS-CoV-2. Що для цього потрібно:

Ми оформимо виїзд бригади для збору аналізів, надамо необхідні консультації. Детально пояснимо, що треба робити в разі отримання позитивного результату.

Вдома

За наявності не лише ковідної симптоматики, а й ГРВІ, хворий може здати тест вдома. Для цього достатньо зателефонувати до нашого центру й оформити виїзд спецбригади за адресою.

Методи діагностики COVID-19

Експрес-тест.

ПЛР-тест.

Вважається найбільш ефективним серед усіх методів. Проводиться в момент активної фази вірусу (перші 2 тижні від початку захворювання). Потребує забору мазку із носоглотки та зіву (ротоглотки). Пацієнт отримує результат через 2 дні.

ІФА-тест.

Цей аналіз дозволяє виявити антитіла, які встигла виробити імунна система організму. Проводиться, як при підозрі на безсимптомний перебіг, так і при підтвердженні діагнозу.

Правила підготовки до здачі аналізів

Якщо пацієнт готується до ПЛР дослідження:

Якщо пацієнт готується до ІФА досліджень:

Також дослідження на антитіла можуть проводитись натщесерце – у пацієнта береться венозна кров.

Лікування пацієнтів з ознаками COVID-19 в Чабанах

Першими симптомами, що вказують на коронавірусну хворобу, є:

При виявленні перелічених симптомів потрібно негайно звернутися до лікаря за кваліфікованою допомогою.

Реабілітація після коронавірусу в Унімедікал

Період реабілітації після тяжкої інфекційної хвороби є не менш важливим, ніж саме лікування. Адже організм потребує відновлення функціонування дихальної системи. Тому, лікар нашого медичного центру обов’язково надасть пацієнту необхідні рекомендації щодо оздоровлення.

Потребує консультації наступних фахівців:

Здати тест на коронавірусну інфекцію в Чабанах (поруч з Голосіївским районом Києва)

Щоб пройти діагностику на коронавірусну інфекцію в клініці «Унімедікал», треба попередньо записатись на процедуру та приїхати за адресою: смт. Чабани, вул. Покровська (Кірова), 24а – це всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва.

Сюди можна швидко дістатися з навколишніх населених пунктів: Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. Також можна зручно доїхати з Вишневого, Теремків, Ходосіївки, Софіївської/Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Василькова, Крюківщини, Фастова, Фастівського району. Приїхати з Українки, Києво-Святошинського району, Макарова, Макарівського району, Білої церкви, Білоцерківського району.