Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Дитяча гінекологія: консультація та огляд лікаря, лікування та ціни 2022-2023

Дитяча гінекологія Чабани

Сучасна дитяча гінекологія Чабани передбачає консультацію фахівця у напрямку гінекології та педіатрії. Лікар клініки Унімедікал має особливу професійну підготовку, тому в змозі виявити на ранніх стадіях ті гінекологічні захворювання, що в більшості дівчаток протікають без симптомів. Додатково надати психологічну підтримку маленьким пацієнткам, їх батькам.

В нашому медичному центрі працює підлітковий гінеколог-ендокринолог, який зможе виявити делікатну проблему й призначити ефективне лікування. Знайти підхід до дитини, підлітка, точно встановити діагноз. Запобігти розвитку патологій чи ускладнень, що дуже важливо в період становлення статевої системи.

Дитяча гінекологія

ВІДДІЛЕННЯ ГІНЕКОЛОГІЇ УНІМЕДІКАЛ

Консультація дитячого гінеколога в Чабанах: ціни 2022-2023

В нашому медичному центрі працює дитячий гінеколог з великим досвідом роботи. Фахівець вміє знаходити окремий підхід до кожної дитини, тому може правильно оцінити стан пацієнтки, на ранній стадії виявити патологію чи відхилення від розвитку. Проводить, як планові, так і профілактичні огляди, надає додаткові послуги (лікування травм в області геніталій, взяття мазку і т. д.). Вартість послуги визначає окремо для кожного пацієнта з огляду на стан здоров`я та складність ситуації.

Які захворювання лікує дитячий гінеколог

До лікаря клініки Унімедікал можуть звернутися, як батьки новонароджених малючок, так і маленьких дівчаток, підлітків у віці до 18 років. Адже саме до періоду повноліття формуються статеві органи, відповідно потребують особливих методик лікування.

Сам огляд може бути плановим або за показаннями педіатра. В тому й іншому випадку проводиться за умов попереднього збору й вивчення анамнезу маленької пацієнтки. Дозволяє діагностувати й лікувати наступні захворювання:

Також під час планового огляду й консультації лікар може виявити ендокринні, інфекційні захворювання, проблеми, пов`язані з розвитком молочних залоз. Допомогти у разі виявлення ранньої вагітності або захворювань, що передаються статевим шляхом.

Лікування синехії статевих губ

Ця патологія проявляється приблизно в 1/5 дівчаток віком від 1 до 3-х і навіть 8 років. В більшості випадків проходить безслідно або лікується консервативними методами. Але, якщо лікар виявив запалення сечового міхура, вульви, гнійні виділення, то може призначити гормональну терапію чи навіть хірургічну операцію. Остання полягає у розсіченні малих статевих губ, рідше – великих і малих.

Важливо! Якщо своєчасно не виявити проблему або проігнорувати її існування, у дівчинки може розвинутися хронічне запалення сечостатевої системи. Надалі це загрожує ускладненнями та порушеннями репродуктивної функції.

Щоб не допустити ускладнень, лікар порекомендує:

Вагітність у неповнолітніх дівчат

Виявлення ранньої вагітності у неповнолітньої дівчини є вагомим приводом звернутися до дитячого гінеколога. Лікар призначить своїй пацієнтці комплексну діагностику, ряд аналізів. Згодиться спостерігати вагітність або призначить необхідні обстеження для аборту. Останній робиться виключно з письмової згоди батьків юної пацієнтки, з урахуванням усіх показань, протипоказань, результатів обстежень. Відгуки про таку процедуру ви можете знайти на сайті нашої клініки.

У якому випадку потрібен екстрений прийом

У деяких випадках дівчаткам може знадобитися екстрена консультація лікаря. Показаннями до цього в підлітковій гінекології вважаються наступні симптоми:

Рекомендовано не зволікати з візитом до лікаря, якщо дівчина-підліток почала вести статеве життя. Саме в цей період важливо сформувати правильне уявлення про засоби контрацепції, розказати про механізми передачі венеричних інфекцій, СПІДу.

Як проходить прийом у дитячого гінеколога: що робить лікар

Дівчаток у віці до 10 років включно оглядає підлітковий гінеколог у присутності мами чи бабусі. Під час прийому вивчає медичну картку дитини, опитує представника, пацієнтку, проводить огляд. У разі необхідності призначає лікування, процедури.

Дівчат, котрі старше 11 років, лікар оглядає вже без присутності законного представника. Останній (мама чи бабуся) може почекати за дверима кабінету або за ширмою. Сама пацієнтка розміщується на кушетці, а не в гінекологічному кріслі. Методом пальпації лікар обов`язково має перевірити стан розвитку молочних залоз. Також повинен візуально оглянути статеві органи, рослинність в лобковій зоні.

Підготовка дитини до прийому у гінеколога

Перед тим, я вести маленьку дівчинку до гінеколога, її слід підготувати психологічно. Наприклад, пояснити:

Якщо ви знаходитесь поруч, можна додатково зробити окрему екскурсію до клініки Унімедікал і показати дитині медичний центр.

Дитяча гінекологія поруч за вами

Рекомендуємо уважно стежити за станом здоров`я маленьких дівчаток та дівчат-підлітків. У разі першої або екстреної необхідності звертатися до нашої клініки – медичний заклад знаходиться в смт. Чабани, по вул. Покровській (Кірова), 24а. Оскільки це всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва, то клієнтами центру без проблем можуть стати місцеві мешканці, а також жителі навколишніх населених пунктів, зокрема Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини й Василькова. За попереднім записом приймемо пацієнтів з Вишневого, Теремків, Ходосівки, Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Василькова, Крюківщини, Фастова, Фастівського району. Надамо допомогу мешканцям Українки, Києво-Святошинського району, Макарова, Макарівського району, Білої церкви, Білоцерківського району. Продемонструємо високий рівень, на якому працює дитяча гінекологія в Чабанах.