Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Дитяча кардіоревматологія: симптоми, діагностика та лікування у сучасному медичному центрі

Дитяча кардіоревматологія Чабани, Київ

Статистика серцево-судинних захворювань у дітей, на жаль, є невтішною. Дитячий кардіоревматолог – лікар, який спеціалізується з лікування захворювань серця, судин, суглобів та сполучних тканин. Щоб дитина була здоровою, необхідна своєчасна комплексна діагностика та вірно підібране лікування. Ефективні профілактичні міри є також важливими. Все це пропонує клініка у смт Чабани, що під Києвом.

СТАТТІ САЙТУ: КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ — ПЕДІАТРА

Дитяча кардіоревматологія

Коли консультація дитячого доктора кардіоревматолога в Чабанах є необхідною?

Іноді буває, що дитина має захворювання серця, суглобів, сполучених тканин з раннього дитинства, навіть із самого народження. У подібних випадках консультація лікарів – дитячого ревматолога чи кардіоревматолога, та постійний нагляд цих спеціалістів є необхідними. Також проконсультуватися у дитячого ревматолога слід у таких випадках:

Якщо ви плануєте віддати дитину до спортивної секції чи танцювального гуртку, необхідно консультуватися з дитячим кардіоревматологом. До того ж, відвідувати кабінет спеціаліста з профілактичною метою потрібно щороку.

Дитячий кардіоревматолог (Чабани, Київ): ціни 2023-2024

Ціни на послуги наших спеціалістів залежать від ступеню складності та кількості обстежень. Нас відрізняють помірні ціни та європейський рівень обслуговування.

Симптоми кардіоревматологічних уражень

Ревматичні захворювання серця та суглобів мають певні ознаки. Якщо вони мають місце, треба негайно записатися на консультацію до спеціаліста. Симптоми:

Для хвороби характерні прояви слабкості, швидкої втомлюваності. Дитина не переносить фізичних навантажень, скаржиться на болі у кінцівках, погіршення пам’яті. До симптомів ревматичного ураження серця відносяться порушення сну, погіршення апетиту, уповільнення набирання ваги.

Захворювання, які лікує дитячий кардіолог-ревматолог

Перелік захворювань, лікуванням яких займається дитячий кардіолог-ревматолог:

Діагностика

На первинній консультації лікар розпитує про скарги, оцінює відтінок шкіри, визначає межі серця, вислухує тони та ритм серця. За результатами первинного огляду він призначає лабораторні дослідження:

Можливо, буде потрібно зробити дослідження аутоімунної панелі. Це сукупність аналізів, які дають можливість діагностувати деякі аутоімунні захворювання, таки як системний червоний вовчак, ревматоїдний артрит, склеродермія тощо. Перелік обстежень обов’язково включає візуальні, променеві методи діагностики. Це дає можливість точно встановити причини захворювання та обрати оптимальну стратегію лікувальних заходів.

Інструментальна діагностика:

Підлітками призначають ДМАТ – добове моніторування артеріального тиску для більш точного діагнозу та контролю над медикаментозним лікуванням.

Лікування

Лікування залежить від причин, які привели до виникнення кардіоревматологічного захворювання, наявності ускладнень, супутніх хвороб. Призначення режиму активності залежить від різновиду захворювання та загального стану хворого.

Немедикаментозне лікування:

Лікування за допомогою медикаментів є індивідуальним. Призначення залежать від  походження захворювання та ступеню його тяжкості.

Дитяча кардіоревматологія: переваги лікування кардіоревматологічних патологій в клініці UNIMEDICAL

Звернення до спеціалістів нашої клініки має такі переваги:

Місцезнаходження нашої клініки – Київська область, смт Чабани, вул. Покровська, 24 А. Лікарня знаходиться лише в одному кілометрі від Києва (Голосіївський район). Звернутися до наших спеціалістів можуть як місцеві мешканці, так і пацієнти з населених пунктів, що знаходяться поблизу (Глеваха, Лісники, Хотів, Гатне, Новосілки, Теремки, Софіївська Петропавлівська Борщагівка, Васильків, Обухів, Фастів (Фастівський район), Біла Церква (Білоцерківський район), Києво-Святошинський район тощо).