Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Фізіотерапія: лімфодренаж, ударно-хвильова терапія, пресотерапія, кріотерапія, магнітотерапія, електроміостимуляція, ціни 2023

Фізіотерапія Чабани

Одним з допоміжних та ефективних методів лікування різних захворювань вважається фізіотерапія Чабани. До цього розділу медицини входить безліч процедур, що впливають на стан організму завдяки окремим фізичним факторам (ультразвуку, магнітному полю, струму, світлу, температурі та ін.). Процедури призначаються лише лікарем клініки Унімедікал з огляду на показання та можливі протипоказання. Для кожного пацієнта мають індивідуальний курс, тому ефективно працюють в комплексі з іншими терапевтичними методами.

Фізіотерапія

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ — КОНТАКТИ

Ударно-хвильова терапія в Чабанах

Ця процедура відноситься до неінвазивних методів фізіотерапії. Є безболісною та не потребує спеціальної підготовки. Проводиться в амбулаторних умовах без госпіталізаціі. Завдяки використанню ударних хвиль ефективно руйнує відкладення солей у суглобах, м`язах, сухожиллях. Додатково покращує кровообіг та загальний стан організму. Призначається в наступних випадках:
• запалення хрящової тканини суглобів, відновлення їх рухливості;
• больові відчуття у м`язах;
• виведення токсинів;
• прискорення процесу регенерації після травм, перенесених операцій, в процесі лікування.
Тривалість одного сеансу складає не більше 5-6 хвилин. Пацієнт одразу відчуває полегшення в плані зменшення болю та покращення рухливості суглобів. Після завершення процедури може одразу йти додому без будь-яких обмежень.

Що таке лімфодренаж та показання для його проведення в Унімедікал

Унікальним засосом боротьби із зайвою вагою, набряками тіла, тромбозом, захворюваннями судин вважається лімфодренаж або пресотерапія. Методика лише набуває популярності в Україні, але вже має своїх прихильників. Передбачає використання стисненого повітря, яке синхронно діє на лімфу, судини, м`язи, шкіру. Цим самим стимулює кровообіг, ефективне відведення зайвої рідини з клітин без втрати корисних мікроелементів. Підвищує еластичність шкіри, покращує її зовнішній вигляд (ефект омолодження).

Показаннями для лімфодренажу є:
• варикоз;
• зайва вага;
• набряклості рук, ніг, темні кола під очима;
• поява гематом на шкірі, шрамів та розтяжок;
• зниження працездатності, погіршення сну, загального самопочуття.
За медичним протоколом цей курс призначається з періодичністю 6 місяців в кількості сеансів від 7 до 13. Пацієнт має до 3 разів на тиждень відвідувати процедурний кабінет в Унімедікал.

Кому потрібна пресотерапія

З метою нормалізації та покращення обміну речовин в організмі призначається пресотерапія (лімфодренажний масаж). Ця процедура сприяє прискоренню метаболізму, підвищенню тонусу шкіри, м`язів. Дозволяє ефективно боротися з втомою та поганим настроєм. Прискорює вивід рідини, рух лімфи, кровообіг. Позитивно впливає не лише на фізичний, а й психологічний стан організму.

Пресотерапія проводиться з використанням спеціального апарату та манжетів (корсету, штанів, поясу). Пацієнт вдягає так званий «скафандр» та зручно розміщується на кушетці. Система починає автоматично нагнітати повітря в манжети, синхронно стискуючи певні ділянки тіла. Ніяких болісних відчуттів – лише приємне тепло, прилив сил, енергії.

Кріотерапія суглобів

Використання холоду з метою лікування та профілактики давно практикується в медицині. Дозволяє ефективно боротися з захворюваннями суглобів, артритом, травмами хребта, опорно-рухового апарату. Долати шкірні захворювання, ожиріння.

Лікувальний ефект досягається завдяки дозованому використанню холоду. Останній активізує імунні властивості організму, «змушує» працювати ендокринну систему, підвищує працездатність, покращує стійкість до стресів, фізичних навантажень. Забезпечує прилив крові до дрібних артерій, цим самими зігріває та живить тканини, внутрішні органи, серце.

В Унімедікал часто призначається кріотерапія суглобів з метою загального оздоровлення опорно-рухового апарату:
• проводиться амбулаторно;
• курсом від 10 до 15 сеансів;
• тривалістю від 2 до 10 хвилин.
Періодичність відвідування сеансів лікар призначає індивідуально. Це може бути щодня або кілька разів на тиждень. Ефект від кріотерапії суглобів триває мінімум 3 місці.

Магнітотерапія

В медичній практиці досить часто застосовується вплив магнітного поля на організм людини. Використовується ефект низьких й високих частот, різних режимів. Це дозволяє:
• зменшити біль;
• зняти запалення;
• протидіяти набрякам;
• зняти емоційну напругу, стрес.
Одна процедура магнітотерапії триває не більше 20 хвилин. Призначається в кількості до 20 сеансів у разі показань лікаря. Допомагає боротися із захворюваннями нервової системи, сечостатевих органів, патологій суглобів, хребта. Але, не рекомендується хворим на гострий тромбоз, легеневу, ниркову, недостатність, у разі проблем із печінкою, нервовими розладами, лихоманкою.

Електроміостимуляція

Стимуляцію м`язів та різних органів можна проводити за допомогою електроімпульсів. Для цього хворим клініки Унімедікал призначають електроміостимуляцію в лікувальних та профілактичних цілях. Процедура використовується не лише в медицині, а й у спорті, косметології. Позитивно впливає:
• серцево-судинну систему (зменшує втомлюваність);
• опорно-руховий апарат (балансує навантаження на сухожилля, суглоби);
• покращує діяльність м`язів (приводить їх в тонус, підвищує міцність).
Завдяки електроміостимуляції знижуються больові відчуття, покращується кровообіг, відновлення та живлення тканин. Процедура сприяє покращенню обміну речовин, зменшенню набряків за рахунок правильного виводу зайвої рідини з організму.

Ультразвукова терапія

Ця процедура передбачає вплив на організм людини за допомогою коливань ультразвуку. Використовуються різні частоти в межах 20-3000 кГц, які допомагають у боротьбі з артритом й артрозом, контрактурою м`язів, запальними процесами ротової порожнини, хворобою ЛОР-органів. Також ультразвук позитивно впливає на нервову систему, психосоматику. Прискорює реабілітацію після переломів, гінекологічних та урологічних операцій. Використовується навіть в офтальмології.

Фізіотерапія в Унімедікал

За будь-якою з перелічених послуз фізіотерапії ви завжди можете звернутися до медичного центру Унімедікал. Ми знаходимося в смт. Чабани, по вул. Покровській (в милому Кірова), 24а, що всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва. Клієнтами центру є не лише місцеві мешканці, а й жителі навколишніх населених пунктів, зокрема Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини й Василькова. Також до нас приїздять з Вишневого, Теремків, Ходосівки, Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Василькова, Крюківщини, Фастова, Фастівського району. Фізіотерапія Чабани призначається й тим, хто проживає в Українкі, Києво-Святошинському районі, Макарові, Макарівському районі, Білій церкві, Білоцерківському районі.