Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Гістероскопія матки: консультація лікаря, обстеження та лікування. Ціни 2022-2023

Гістероскопія матки – сутність процедури, показання для її виконання

Наш медичний центр у смт. Чабани поблизу від Києва пропонує таку послугу, як гістероскопічне обстеження чи оперативне втручання. Це особлива гінекологічна маніпуляція, у процесі якої лікар вводить у порожнину матки зонд, обладнаний світодіодами та мініатюрною відеокамерою. Завдяки цій процедурі можна оцінити реальний стан матки, що дозволяє підтвердити чи скасувати попередній діагноз. Ще один різновид маніпуляції – хірургічна гістероскопія (Чабани, Київ), яка дозволяє звільнити орган від новоутворень, які можуть бути потенційно небезпечними.

СУЧАСНА ГІНЕКОЛОГІЯ — ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ

гістероскопія

Гістероскопія матки: показання для призначення

Основні показання, коли можуть призначити обстеження:

Показання, що вказані вище, відносяться до проведення діагностичної гістероскопії, яка дозволяє об’єктивно оцінити актуальний стан репродуктивної системи жінки.

Оперативна гістероскопія дозволяє позбутися поліпів матки чи інших новоутворень, які класифікуються як патологічні. У подібних випадках процедура виконується разом із лапароскопічним втручанням. Операцію виконують крізь крихітні розрізи на черевній стінці. Ці розрізи потребують мінімум часу на загоєння, з часом стають практично непомітними. Показання до того, щоб зробити гістероскопію разом із хірургічним втручанням:

Порядок виконання втручання

Оперативне втручання виконують під загальним наркозом. Алгоритм проведення процедури – наступний.

  1. Поступове розширювання цервікального кагалу, яке дає можливість звести вірогідність неприємних відчуттів та травматизації до мінімуму.
  2. Введення гістероскопу крізь шийку матки. Прилад виглядає як довгий тонкий стрижень з відеокамерою та джерелом світла. Діаметр стрижню дорівнює 3-4 мм (при виконанні оперативного втручання – 8-10 мм). Це необхідно, щоб була можливість ввести невеликі ножиці чи лазерний прилад.
  3. Огляд чи проведення роздільного діагностичного вишкрібання з гістероскопією. При цьому в порожнину матки вводять фізіологічний розчин. Це дозволяє досягти кращого розкривання та отримати  більше простору для лікувальних маніпуляцій.
  4. Виведення приладу, завершення процедури. Загальна тривалість маніпуляцій складає від кількох хвилин до 1 години.

Зазвичай процедуру гістероскопії проводять амбулаторно. Без перебування в умовах стаціонару. Виключенням є погане самопочуття жінки, коли спостереження лікарів є об’єктивною необхідністю.

Як підготуватися до процедури?

Алгоритм підготовки до гістероскопії, діагностичної чи хірургічної, наступний.

  1. Записатися на попередній прийом до лікаря, зробити всі необхідні аналізи, пройти обстеження. Треба здати аналізи крові, сечі, мазок з піхви, ультразвукове обстеження органів репродуктивної системи, ЕКГ, цитологічне обстеження шийки матки, флюорографія тощо. Лікар допомагає обрати оптимальний сценарій проведення гістероскопії.
  2. За тиждень до дня проведення маніпуляції відмовитися від відвідування лазні, сауни, прийому гарячих ванн та деяких ліків, які називає лікар.
  3. За 3 дні до процедури уникати сексу, не користуватися менструальними тампонами чи чашами, не користуватися вагінальними спреями.
  4. За добу до виконання гістероскопії мінімізувати кількість вживаної рідини.

Перед проведенням маніпуляції, можливо, прийдеться прийняти заспокійливий препарат. Приймати ліки безконтрольно категорично заборонено. Вся препарати назначає лікар.

Наслідки процедури

Гістероскопія є безпечною процедурою. Але вона, як і кожне медичне втручання, має кілька протипоказань, які визначає лікар. Крім того, і кілька наслідків проведення процедури:

Менструації після процедури проходять згідно з циклом. Вірогідність вагітності є вищою, ніж до проведення процедури оскільки гістероскопія дає можливість очистити порожнину матки від новоутворень призначити ефективні лікувальні міри.

Зробити гістероскопію в Чабанах (Київська обл.): ціни 2022-2023

Ціна на проведення процедури у кожному конкретному випадку буде різною, залежно від особливостей проблем різних паціенток. Як свідчать численні відгуки, гістероскопія допомогла багатьом пацієнткам повернути жіноче здоров’я.  Наші висококваліфіковані спеціалісти зроблять процедуру максимально акуратно та ефективно.

Місцезнаходження нашої клініки – смт Чабани біля Києва. До нас зручно звертатися не лише місцевим мешканцям та киянам, але й жителям населених пунктів, що знаходяться неподалік: Теремки, Вишневе, Фастів, Біла Церква, Макарів, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка тощо. Тому, якщо ви шукаєте, де провести гістероскопію, ми раді прийняти вас.