Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Імплантація зубів: показання, переваги, запис на консультацію, ціни

Імплантація зубів Київ, Чабани

Імплантація зубів (Київ, Чабани) — це сукупність операцій із вживлення у щелепну кістку імпланту, виконаного з титану, який нагадує по формі гвинт. Така конструкція реалістично імітує корені втрачених зубів. Після приживання імпланти слугують опорами для фіксації штучних коронок або знімних зубних протезів.

Імплантація зубів фото до і після

Титанові шурупи, вживлені до щелепної кістки, обростають кістковою тканиною, імітують зубні корені. Імплантацію виконують у кілька етапів. Вона дає можливість відновити потрібну кількість зубів, оптимізувати естетичність та функціональність ротової порожнини.

Що таке зубні імпланти

Зубними імплантами називають конструкцію з титану, яка нагадує зовні та за специфікою використання саморізи. Їх угвинчують до щелепної кістки у напрямку, де були корені зубів. Мета цієї операції — створити надійну та міцну опору для штучної коронки або протезу.

СУЧАСНА СТОМАТОЛОГІЯ ЗА КРАЩИМИ ЦІНАМИ

Імплантація зубів Київ, Чабани

Показання для імплантаціїї зубів

Випадки, у яких виникає необхідність імплантації зубів:

У багатьох випадках імплантація зубів є єдиним можливим рішенням, яке дає можливість позбавитися разом кількох проблем.

Чому не можна відкладати імплантацію зубів

Відсутність кількох зубів чи навіть одного — не лише серйозна естетична проблема, але й функціональний дефект. Якщо не виконати імплантацію, можливі такі наслідки:

Самостійне відновлення зубів є неможливим. Бажано не зволікати з імплантацією. Чим довше зуби є відсутніми, тим складнішим є імплантація. До того ж, якщо ротова порожнина знаходиться у занедбаному стані, дентальна імплантація обходиться значно дорожче.

Переваги імплантації зубів

Використання зубних імплантів має такі плюси:

Часткова або повна адентія негативно впливає на стан здоров’я та навіть сприяє скороченню тривалості життя. Повноцінне подрібнення їжі сприяє насиченню організму корисними речовинами.

Одноетапна і двоетапна імплантація зуба

Імплантація зубів може бути одно- чи двоетапною. Специфіка одноетапної імплантації — швидке (2-4 відвідування кабінету стоматолога) функціоналу втраченого зуба. Це вибір людей, які не мають досить часу на тривале відвідування стоматологічного кабінету або бояться лікування у стоматолога. Трансгінгівальна методика передбачає мінімальні розрізи ясен та повну відсутність швів. В процесі імплантації встановлюють абатмент, на який монтують коронку. Конструкція у більшості випадків є нерозбірною.

Двоетапна імплантація є більш тривалим процесом, але вона має власні переваги. Цей метод є щадним для організму. Всі елементи встановлюють поетапно. На приживання одного імпланту необхідно до 6 місяців. Трапляються випадки відторгнення, але вірогідність цього ускладнення з титановими системами мінімальна.

Обстеження перед імплантацією зуба

Підготовка перед імплантацією зуба містить такі етапи:

Пацієнту необхідно виконувати призначення спеціаліста. Це підвищує шанси на успішні результати імплантації.

Дентальна імплантація: як проходить

Етапи імплантації:

Завершальний етап — встановлення абатменту на зубний імплантат. Згодом на нього монтують коронку або, як варіант, використовують інший різновид протезування.

Протипоказання до імплантації зубів і можливі ускладнення

Всі протипоказання до імплантації зубів поділяють на 3 категорії:

До абсолютних протипоказань відносяться злоякісні новоутворення, захворювання крові, порушення функціонування імунної системи, бруксизм, підвищений тонус жувальної мускулатури, венеричні хвороби, цукровий діабет, психічні розлади, ВІЛ, ендокринні хвороби, остеопороз.

Відносні протипоказання — запалювальні хвороби ясен, карієс, наявність шкідливих звичок, патологічний прикус, гострі хвороби, хронічні захворювання на етапі загострення, реабілітація після тяжких захворювань.

Загальні — тривалий стресовий стан, алергічні реакції на медикаменти, що використовуються, вживання деяких ліків (антидепресанти, антикоагулянти, цитостатики, імунодепресанти), загострення соматичних хвороб під час імплантації.

Ускладнення під час імплантації трапляються досить рідко. Можливі такі ускладнення:

Надзвичайно рідко трапляється відторгнення імпланту. Сучасні системи добре приживаються внаслідок біосумісності з кістковою тканиною.

Поставити зубні імпланти Київ, Чабани: ціни 2023-2024

Вартість імплантації 1 зуба залежить від багатьох факторів. Приблизні ціни на послуги клініки можна дізнатися на офіційному сайті. На вартість послуги впливає ступінь складності проблеми та обрана методика імплантації. Запишіться на консультацію до лікаря клініки, щоб отримати відповіді на запитання. Ознайомитися з відгуками можна на тематичному форумі. Ціни у нашій клініці — одні з найвигідніших в Україні.

Наша клініка знаходиться у смт Чабани (вул. Покровська, 24а), всього в кілометрі від Голосіївського району Києва. Одержати якісні медичні послуги можуть не лише місцеві мешканці, але й мешканці таких населених пунктів, як Васильків, Фастів, Глеваха, Софіївська, Петропавлівська Борщагівка, Святошинський район, Біла Церква, Білоцерківський район тощо. Імплантація зубів (Київ, Чабани) за помірними цінами — це цілком реально!