Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Косметологія в Чабанах: ціни 2022-2023, консультація лікаря-косметолога

Косметологія Чабани

Не дуже часто приваблива зовнішність є дарунком природи. В більшості випадків – це результат косметологічних процедур та ретельного догляду за собою. Тим більше, що сучасна косметологія Чабани пропонує для цього найрізноманітніші методи. Але, щоб правильно обрати потрібний спосіб, варто звернутися за консультацією до професіонального лікаря в клініку «Унімедікал». Наш спеціаліст проведе ретельне попереднє обстеження і лише потім надасть певні рекомендації.

Під час консультації з лікарем-косметологом ви зможете обговорити всі питання щодо проблемних зон вашої зовнішності. І стосується це не лице обличчя – догляд за волоссям, тілом, шкірою, нігтями також входить в компетенцію спеціаліста. Орієнтуючись на кошторис з актуальними послугами та цінами, фахівець складе план проведення процедур. Визначить, які зони потребують негайної корекції, лікування, а які – можуть «зачекати», що дозволить пацієнту дещо зекономити свій бюджет. Після складання схеми лікування косметолог обов`язково назве попередню вартість запропонованого курсу.

косметологія Чабани

Послуги косметології в Чабанах: ціни 2023-2024

Усі ціни на послуги косметології

ПослугаВартість
Комбінована чистка обличчя1 110
Ботокс (очі/лоб/міжбрів’я) жінки одиниця170
Мезотерапія для проблемної шкіри1 390

В нашій клініці надається весь перелік сучасних косметологічних послуг. Використовується краще обладнання, лише перевірені медичні препарати. Прийом веде досвідчений косметолог Києва, ціна та тривалість повного курсу встановлюється індивідуально.

Консультація лікаря косметолога: перше спілкування з пацієнтом

Будь-які медичні процедури, включаючи косметологію, передбачать попередню консультацію та огляд лікаря, вузьких спеціалістів (за необхідністю). Саме тому перше відвідування нашої косметологічної клініки в Чабанах проходить за наступним планом:

Зауважте! Під час наступного візиту вам може бути запропоновано відвідати вузького спеціаліста. Це необхідно для більш детального обстеження та встановлення правильного діагнозу. Такий порядок дій є звичною практикою в кращих косметологічних клініках та медичному центрі «Унімедікал».

Що стосується детального обстеження, то пацієнт може отримати направлення на відвідування наступних фахівців:

В залежності від попереднього огляду та стану пацієнта, до переліку можуть входити й інші вузькі фахівці. Адже хороший косметолог має попередньо впевнитися в тому, що призначена процедура дасть запланований ефект.

Як апаратна діагностика пов`язана з естетичною косметологією

Вже під час першої консультації наш фахівець має впевнитися в тому, що стан шкіри, нігтів дає можливість проводити бажану процедуру. Для цього використовує апаратну діагностику разом з технікою 3D моделювання. Цим самим визначає:

Основні косметологічні процедури, які можна отримати в медцентрі «Унімедікал» в Чабанах

За своїм фахом лікар дерматолог косметолог має широкий спектр діяльності та може проводити велику кількість процедур. Весь перелік умовно можна поділити на 4 великі групи:

Будь-яка процедура естетичної косметології проводиться лише за наявності попередньо зібраного анамнезу, отримання результатів рекомендованих аналізів. Виконується під час другого або наступного прийому за умови відсутності протипоказань. Це стосується, як складних ін`єкційних, апаратних методик, так і простої чистки обличчя. Дозволяє досягти бажаного результату за один або декілька сеансів.

Показання для звернення до косметологічної клініки в Чабанах

Вам буде необхідна консультація хорошого косметолога у разі виявлення наступних проблем:

Також фахівці медичного центру в Чабанах допоможуть в разі утворення целюліту, при виявленні інших недоліків на поверхні шкіри. Достеменно з`ясують причину виникнення естетичних проблем, ефективно їх скоригують.

Ми рекомендуємо звертатися лише до фахівців з медичною освітою та післядипломною практикою. В повному обсязі проходити попередню діагностику, призначену лікарем. Дотримуватися всіх рекомендацій спеціаліста.

Звертайтесь в клініку «Унімедікал», що знаходиться в смт. Чабани, по вул. Покровській (Кірова), 24а. Оскільки наш медцентр розташовано всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва, то клієнтами без проблем можуть стати місцеві мешканці, а також жителі навколишніх населених пунктів: Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини й Василькова. Звернутися можуть й мешканці Вишневого, Теремків, Ходосівки, Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Васильків, Крюківщини, Фастова й Фастівського району, Українки, Києво-Святошинського району, Макарова й Макарівського району, Білої церкви й Білоцерківського району. Кожен пацієнт, якого цікавить косметологія Чабани, отримає кваліфіковану консультацію та перелік необхідних послуг.