Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Лазерна ліпосакція (лазерний ліполіз живота): плюси та мінуси, ціни 2022-2023, запис на консультацію

Лазерна ліпосакція

За допомогою такого інноваційного втручання, як лазерна ліпосакція (лазерний ліполіз, Чабани, Київ) пацієнти ефективно позбавляються зайвих жирових відкладів.  Особливість процедури у тому, що для її проведення використовують енергію лазеру. Процедура безпечна, малоінвазивна. Вона широко використовується у кращих європейських та американських медичних центрах. Ця процедура також відома як «ліпосакція обідньої перерви», оскільки всі маніпуляції виконуються протягом кількох годин, а пацієнт швидко повертається до звичайного життя. Відомі голлівудські зірки (Ніколь Кідман, Кармен Електра, Демі Мур тощо) випробували цю операцію та зосталися задоволеними.

СУЧАСНА ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ

лазерна ліпосакція

Специфіка втручання, або лазерна ліпосакція – це…

Багато людей цікавляться, які зони можна відкоригувати за допомогою лазерної ліпосакції. Основна особливість лазерної ліпосакції у тому, що ця операція дозволяє позбутися жирових відкладів на ділянках тіла, які є недоступними для ліпосакції, яка виконується традиційним способом (ділянки у надколінних областях, на задніх поверхнях плечей, підборіддя тощо).

Принцип виконання процедури у наступному. Лазерна енергія впливає на жирову тканину. Довжина хвилі складає 1064 нм. При цьому відбувається руйнування клітинних мембран. Залишки тканин залишають організм природним шляхом, маючи вигляд рідини. Крім того, лазер виконує коагуляцію дрібних кровоносних судин, що дозволяє не допустити кровоточивості тканин. Також лазерний промінь є потужним стимулятором синтезу колагену, що створює ефект підтяжки (ліфтингу) тканин у проблемному місці. Відновлення зруйнованих жирових тканин не відбувається. Під час одного сеансу ліпосакції є можливість виділити до 500 мл жирової тканини з однієї проблемної ділянки.

Слід пам’ятати, що маніпуляція має декі протипоказання:

Лазерний ліполіз vs традиційна ліпосакція: порівняння методів

Найменування характеристикиТрадиційна ліпосакціяЛазерна ліпосакція
Тип знеболюванняЗагальний наркозМісцеве знеболювання
Тривалість реабілітаційного періодуТривала реабілітаціяДо 3 діб
Наявність гематомМожуть бутиВідсутні
Підшкірна бугристістьВеликий ризик виникненняНемає
Зони провисання шкіри, виникнення необхідності пластики шкіриЄНемає
Тривалість носіння компресійної білизни4 тижні2 тижні
Наявність ділянок тіла, які недоступні для ліпосакціїЄНемає (лазерний ліполіз може проводитися на будь-яких ділянках тіла)

Лазерна ліпосакція: плюси і мінуси

Процедура видалення зайвого жиру за допомогою лазеру – це можливість за короткий термін надати фігурі спортивного вигляду. Переваги методу:

Згідно численним відгукам, багато пацієнтів  цілком задоволені результатами втручання. Переваг у методики дуже багато, а недоліків практично немає.

Порядок виконання процедури

Перед призначенням лазерної ліпосакції необхідна консультація лікаря. Лікар призначає перелік необхідних аналізів та проводить обстеження. Перед процедурою виконують розмітку ділянок. У підшкірну клітковину вводять тонку мікроканюлю діаметром 1 мм. Подача лазерної енергії відбувається через оптичне волокно. Період загоєння проколів шкіри складає 2-3 дні. Оперативне втручання не впливає на працездатність людини. Пацієнту можна практично одразу повертатися до звичного способу життя.

Різновиди техніки ліполізу лазером

Вибір тієї чи іншої техніки проведення втручання залежить від кількості жирових відкладів та конкретної ділянки тіла. Розрізняють такі методики:

Найчастіше виконують ліпосакцію області живота, стегон, підборіддя, колін. У нашому медичному центрі процедуру проводять висококваліфіковані, досвідчені лікарі, які мають багаторічну практику у галузі естетичної медицини та хірургії.

Ліпосакція живота в Чабанах, Київ (Київська область): ціни 2022-2023, тривалість операції

Тривалість оперативного втручання залежить від таких факторів:

Тривалість лазерного ліполізу живота та стегон складає від 1,5 до 2-3 годин, колін – близько однієї години, підборіддя — 30-40 хвилин. У процесі консультації спеціаліст називає приблизну тривалість втручання. Щодо цін на операцію, їх можна дізнатися на сайті медцентру.

Результати лазерної ліпосакції

Ця методика дає можливість позбутися жирових відкладів на різних ділянках тіла. Результат можна спостерігати через 2-3 тижні після втручання. Це не тільки зменшення кількості жиру під шкірою, але й підтяжка шкіри, підвищення її пружності. Методика лазерної ліпосакції цілком виключає такі ускладнення, як утворення рубців, гематом, виникнення кровотеч тощо.

Період після ліпосакції

Після оперативного втручання пацієнту рекомендовано залишатися під спостереженням лікарів 1-1,5 годин. Потім лікар проводить огляд, і пацієнт підлягає виписці. Протягом 2 тижнів рекомендоване носіння компресійної білизни. Також слід утриматися від відвідування лазні, сауни, солярію або басейну. Не можна користуватися скрабами, пілінгом. Займатися спортом можна через 3-4 тижні після проведення маніпуляції.

Адреса нашої клініки: смт Чабани, вул. Покровська, 24 А. Відстань від м. Київ (Голосіївський район) складає лише 1 км. Зручно добиратися до клініки також мешканцям таких населених пунктів, як Біла Церква (та населені пункти Білоцерківського району), Фастів (населені пункти Фастівського району), Васильків, Українка, Теремки, Петропавлівська, Софіївська Борщагівка тощо.