Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Лікування аденоми простати, ціни 2022-2023, показання, консультація лікаря

Лікування аденоми простати Чабани

Чоловіки віком від 45 років стикаються з такою проблемою, як запалення аденоми простати. Як показує практика, не кожен хворий звертається до лікаря за перших ознак хвороби. Деякі навіть починають застосовувати методи народної медицини або самостійно собі призначають лікування. За таких умов хвороба загострюється, стан самопочуття погіршується. Вже за перших проявів запалення ми рекомендуємо одразу звертатися в клініку «Унімедікал», де лікування аденоми простати Чабани проводять кваліфіковані спеціалісти. Таким чином ви вчасно попередите стадію загострення, уникнете ускладнень від самолікування.

Не лише репродуктивна функція, а й самопочуття чоловіка залежить від стану простати. Проблема частіше з все виникає у випадку малорухливого способу життя, при порушеннях роботи нирок, сечостатевої системи. Також спостерігається в разі порушення регулярності статевого життя. Проявляється у вигляді вузлових новоутворень в області передміхурової залози. Саме ці вузли давлять на сечовивідний канал, провокують запалення, болісні відчуття. За таких ознак ми рекомендуємо звернутися до лікаря-уролога, який точно з`ясує причину виникнення запалення аденоми простати, призначить відповідне лікування.

Лікування аденоми простати

Скільки коштує лікування аденоми простати в Чабанах: ціни 2022-2023

Усі ціни на урологічні маніпуляції

ПослугаВартість
Масаж простати100

Симпоматика хвороби

Є перелік симптомів, які точно вказують на проблеми з аденомою простати.

За наявністю перерахованих симптомів рекомендуємо не зволікати з візитом до лікаря. Саме уролог клініки «Унімедікал» призначить необхідні аналізи та, опираючись на результати діагностики, зробить висновки про наявність хвороби, її тяжкість. Якщо не затягувати зі зверненням до клініки, своєчасно пройти обстеження, то лікувати аденому простати можна без операції.

Безопераційне лікування аденоми простати в Чабанах

Ефективність неінвазивної методики лікування (без операції) може бути визначена лише лікарем. Для цього варто звернутися до уролога в медичний центр «Унімедікал» за індивідуальною консультацією. Спеціаліст призначить порядок лікування, надасть своєчасну допомогу.

Призначення медикаментів

Медикаментозне лікування призначає лише лікар. Це можуть бути наступні препарати.

Для отримання кращого ефекту від лікування уролог призначає пероральні й ректальні препарати в комплексі. Може додавати біологічно-активні домішки, якщо пацієнт звернувся вчасно й хвороба знаходиться на початковій стадії. Графік прийому препаратів складає індивідуально.

Призначення фізіотерапевтичних процедур в Чабанах

В разі лікування запалення аденоми постати на ранній стадії в комплексі можуть використовуватися фізіотерапевтичні процедури. Їх дія полягає у наступному:

Щоб локально зняти запалення в передміхуровій залозі використовують термоабляцію, мікрохвильову термотерапію та голкову абляцію для трансуретальної зони. Кровообіг покращують такі процедури, як магнітна, лазерна терапія, лікування індуктивними токами.

Лікувальна фізкультура в «Унімедікал»

Спеціально розроблені вправи призначаються не лише тим пацієнтам, які своєчасно звернулися за допомогою на ранній стадії хвороби. Фізкультура корисна й чоловікам, що вже пройшли курс лікування. Завдяки вправам значно легше та швидше проходить період реабілітації, вірогідність рецидиву зводиться до мінімуму.

Як проходить фотодинамічне лікування

Щоб ефективно боротися з патологіями, запаленнями, новоутвореннями (доброякісними чи злоякісними), в організм пацієнта вводяться фотосенсибілізатори. Такі препарати лікар обирає індивідуально, опираючись на стан здоров`я хворого. Призначає в певних дозах саме для лікування аденоми простати.

Озонотерапія

За покращення метаболізму та обміну мінеральних речовин в організмі відповідає активний кисень. Він міститься у достатній кількості в такій речовині, як озон. Також озонотерапія має дезинфікуючий вплив на весь організм, що теж важливо у разі виникнення проблем з простатою. Викликає мінімум побічних ефектів, використовується в комплексі з різними препаратами.

Дієта під час лікування та реабілітації

З медичної точки зору виникнення аденоми є доброякісною пухлиною з утворенням вузлів. Тому, дотримання здорового харчування входить до умов лікування цього захворювання в клініці «Унімедікал». Пацієнт має вживати легку їжу, в якій збалансовано мікроелементи та міститься достатня кількість вітамінів.  Також передбачено вживання достатньої кількості води.

Як профілактику, можна використовувати й методи народної медицини. Але ми рекомендуємо своєчасно звернутися до лікаря в разі виникнення проблеми. Тоді можливе лікування аденоми простати без операції, з правильним підбором необхідних медикаментів, процедур.

В період реабілітації рекомендується займатися спортом, дотримуватись здорового харчування, не вживати кофеїн та алкоголь. Сечогінні засоби, антигістамінні препарати повинен призначати лише лікар. Також важливо контролювати кількість спожитої рідини, уникати переохолодження.

Малоінвазивні засоби лікування аденоми простати

Чоловіча хвороба має три стадії розвитку: ірритативну, з підвищеним тонусом м`язів уретарної області, з подразненням чи підвищеною чутливістю шийки сечового міхура. У такого захворювання спостерігається дві форми, одна з яких – обструктивна. У випадку обструктивної аденоми простати з`являються механічні перешкоди, які порушують нормальний процес сечовипускання.

В залежності від того, яка стадія хвороби спостерігається у пацієнта, лікар-уролог обере один з наступних методів малоінвазивного оперативного втручання.

В радикальних випадках оперування передміхурової залози виконується за методикою аденомектомії. Маніпуляція передбачає відкритий хірургічний розріз та призначається лише в разі запущеної хвороби.

Щоб вчасно та правильно вилікувати запалення в області передміхурової залози, звертайтесь до лікаря-уролога в медичний центр «Унімедікал». Спеціаліст нашої клініки надасть необхідну консультацію, індивідуально призначить лікування. Вартість послуги ви зможете самостійно знайти в нашому прайсі, зателефонувати або під`їхати в смт. Чабани, на вул. Покровську (раніше Кірова), 24а.

Медичний центр розташовано в кілометрі від Голосіївського району м. Києва. Сюди можна зручно доїхати власним та громадським транспортом з Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини, Василькова. Дістатися з Вишневого, Теремків, Ходосівки, Софіївської та Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Фастова та Фастівського району. Записатися на прийом з Українки, Києво-Святошинського району, Макарова та Макарівського району, Білої церкви та Білоцерківського району. Кожному чоловікові, який потребує лікування аденоми простати Чабани, буде надано весь перелік необхідних послуг.