Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Лікування геморою: еффективні та сучасні методі лікування по кращим цінам в Чабанах

Лікування геморою в Чабанах

Геморой – це розповсюджене захворювання, яке супроводжується ураження вен прямої кишки пацієнта. Воно виникає в результаті збільшення внутрішньочеревного тиску, що негативно впливає на кровопостачання органів малого тазу, зокрема дистальних відділів товстого кишечнику. У венах прямої кишки при цьому відбувається застій крові, від чого вони розширюються, набрякають і формують специфічні вузли, схильні до випадіння. Лікування геморою в Чабанах – це завжди ефективне вирішення делікатної проблеми, що допомагає пацієнту повернутись до здорового життя.

На початкових стадіях захворювання може ніяк себе не проявляти. З часом, коли розширені вузли піддаються травмуванню каловими масами, у хворого виникають класичні симптоми хворобливого стану:

При виникненні перших ознак хвороби варто негайно відвідати лікаря і провести комплексну діагностику стану з метою встановлення вірного діагнозу. Це допоможе вчасно розпочати лікування і уникнути грізних ускладнень захворювання, зокрема розвитку кровотечі з вузлів, їх інфікування, некрозу, тромбозу.

Лікування геморою

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПРОКТОЛОГА В ЧАБАНАХ

Геморой буває гострий і хронічний. Гострий процес характеризується бурхливим початком, стрімким наростанням симптоматики і швидкою появою наслідків. При хронічній формі захворювання спостерігається плавний, навіть прихований перебіг патологічного стану. Такі пацієнти, як правило, відкладають візит до спеціаліста, і звертаються за медичною допомогою уже на стадії виникнення ускладнень.

Вартість лікування геморою в Чабанах: актуальні ціни 2022-2023

Основні причини геморою

Серед основних факторів, провокуючих розвиток захворювання, лікарі схильні виділяти:

Які існують методи лікування геморою?

Сучасній проктології відомо достатньо ефективних терапевтичних і малоінвазивних методів усунення такого захворювання, як геморой. Кожен з них має свої показання і протипоказання до застосування у конкретному клінічному випадку. Тому в клініці в Чабанах лікарі притримуються принципу індивідуальності підходу до корекції хворобливого стану і призначають своїм пацієнтам найоптимальніший для них варіант лікування.

Особливості консервативної терапії

Консервативну терапію доцільно проводити лише на початкових етапах розвитку захворювання. При перших проявах хвороби спеціалісти зазвичай рекомендують своїм пацієнтам наступне:

Варто зазначити, що при своєчасному і коректному консервативному лікуванні пацієнти досить швидко одужують без ризику розвитку рецидиву чи ускладнень патологічного стану.

Метод інфрачервоної фотокоагуляції в лікуванні геморою

В основі методу інфрачервоної фотокоагуляції лежить процес склерозування вузла під впливом інфрачервоного теплового випромінювання. В результаті проведення такої процедури змінений вузол залишається без джерела кровопостачання, що веде до його відмирання.

Інфрачервона фотокоагуляція відноситься до числа малоінвазивних процедур, тому пацієнт має змогу покинути клініку уже через декілька годин після проведення маніпуляції. Зникнення вузлів відбувається самостійно, без сторонньої допомоги уже на 5-10 день. Такий метод доцільно проводити при виявленні у хворого геморою 1-2 стадії.

Лігування латексними кільцями

Цей метод передбачає перев’язку судини, що підходить до ураженого вузла, в результаті якої він має змогу повернутись до свого фізіологічного стану. Техніка виконання процедури полягає в наступних діях спеціаліста:

Процедуру проводять під анестезією. Знеболення необхідне для введення датчика в анальний отвір. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями ефективне при любій стадії геморою.

Лікування геморою лазером в Чабанах

Такий вид втручання передбачає введення в просвіт прямої кишки світлодіоду і тоненького лазеру. Лазерний промінь при цьому діє виключно на патологічний осередок і не впливає на сусідні тканини, ризикуючи їх пошкодити.

Метод трансанальної резекції по Лонго

Трансанальна резекція по Лонго – хірургічне втручання, суть якого полягає в круговому висіченні слизової оболонки над ураженим вузлом, а також навколо нього. Така операція дає можливість залишити вузол без джерела кровопостачання, що в результаті приведе до його неминучого зникнення. Оперативна корекція по Лонго проводиться під загальним наркозом і потребує післяопераційної реабілітації в стаціонарі. Трансанальна резекція використовується при запущених формах захворювання і його ускладненнях, коли інші методи уже являються неефективними.

Як відбувається вибір методу лікування?

Лікарі нашої клініки приймають рішення стосовно вибору методу лікування геморою в залежності від ряду факторів:

Вибором методу корекції геморою, призначенням дози препаратів і визначенням тривалості терапевтичного курсу повинен займатись виключно професійний проктолог, який приймає своє рішення, опираючись на анамнестичні дані, а також оцінку стану пацієнта після об’єктивного його обстеження і детальної діагностики.

Що включає в себе лікування гострого геморою?

При гострому варіанті перебігу геморою пацієнтам назначається курс консервативної терапії, що полягає у призначенні лікарських засобів, дія яких направлена на усунення основних симптомів захворювання. Такий підхід допомагає перевести хворобу з гострої у латентну форму, і вже потім приступати до видалення уражених гемороїдальних вузлів.

Основні моменти лікування хронічного геморою

Принципи лікування хронічного геморою на пряму залежать від стадії його розвитку і наявності у пацієнта будь-яких ускладнень патологічного стану. Неускладнений початковий хронічний геморой непогано піддається консервативній корекції з призначенням симптоматичної терапії, а також препаратів для запобігання прогресування хвороби.

Малоінвазивні методи лікування використовуються для лікування хронічного геморою 2-3 стадії, а от при ускладненому перебігу захворювання хворим показане хірургічне лікування з тривалим перебуванням в стаціонарі. Ось чому важливо вчасно звертатись до лікарів за допомогою, щоб мати можливість покращити своє здоров’я ще на стадії оборотних змін.

Прийом у проктолога в Чабанах: особливості і основні моменти

У нашій сучасній клініці прийом пацієнтів веде кваліфікований проктолог, який має багатий досвід у сфері діагностики і лікування захворювань прямої кишки. Консультація спеціаліста включає:

Комплекс сучасних обстежень дозволяє проктологу встановлювати точний діагноз і призначати коректне в кожному конкретному випадку лікування.

Переваги лікування геморою в клініці в Чабанах

Сьогодні все більше пацієнтів віддають перевагу проходженню обстежень і лікуванню у сучасних медичних центрах. Наша клініка в Чабанах не являється винятком із цього правила і користується неабиякою популярністю серед клієнтів. Чому багато людей віддають перевагу візиту до приватного проктолога?

Головними перевагами лікування в нашій клініці є:

У любому випадку, не варто залишатися зі своєю проблемою наодинці. При появі перших симптомів геморою слід негайно записатись на прийом до спеціаліста. Це зробити не складно. Потрібно просто зв’язатись з нашою клінікою і призначити дату та час візиту.

Лікування геморою в Чабанах – це висока якість медичних послуг за помірну ціну. Наша клініка знаходиться в смт. Чабани по вул. Покровська, 24а, що всього у трьох кілометрах від столиці. Клієнтами центру без проблем можуть стати місцеві мешканці, а також жителі навколишніх населених пунктів, зокрема Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова.