Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Лікування гідроцеле (водянки яєчка): ціни 2022-2023, профілактика, діагностика, запис до уролога

Лікування гідроцеле (водянки яєчка) у Чабанах, Київ

Перш ніж почати лікування гідроцеле, потрібно зрозуміти що це таке. Гідроцеле (водянка яєчка) – це захворювання, головним симптомом якого є скупчення рідини у міжоболонковому просторі. Хворіють на гідроцеле чоловіки різних вікових категорій: від немовлят до осіб похилого віку. Хворі відчувають неабиякий дискомфорт. До того ж, ця хвороба загрожує репродуктивній функції. Тому, якщо з’явилися перші ознаки захворювання, слід якнайшвидше звернутися до спеціаліста у галузі урології.

СУЧАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ УРОЛОГІЇ

Лікування гідроцеле

Види гідроцеле

Захворювання класифікують за різними ознаками. Розрізняють гідроцеле наступних видів: гостре та хронічне. Перше визначається яскраво вираженими ознаками та значним погіршенням самопочуття хворого. При хронічній формі захворювання турбує людину досить довгий час. Періоди загострення змінюються  ремісією. Іноді хвороба не проявляє себе протягом кількох років.

За причиною виникнення, розрізняють 2 різновиди гідроцеле: вроджене чи набуте. Причиною вродженого захворювання є вади розвитку оболонок яєчка. Набуте гідроцеле розвивається з різноманітних причин. Також розрізняють одно — чи двостороннє ураження яєчка.

Причини водянки яєчка

Вроджена водянка у багатьох випадках проходить самостійно до віку 2 років, оскільки відбувається дозрівання анатомічних структур. Така патологія не потребує будь-якого лікування. У дорослих водянка яєчка виникає з наступних причин:

Групу ризику складають спортсмени, пацієнти після оперативних втручань на статевих органах, а також особи, які схильні до патологій сечостатевої системи.

Симптоми

Головна ознака патології — збільшення розмірів яєчка. Загальний обсяг рідини, що накопичилася, складає від декількох мл до 2 літрів. На початковій стадії захворювання не викликає жодних болісних відчуттів, тому хворий зазвичай не звертається до лікаря. В подальшому, до збільшення розмірів яєчка приєднуються такі симптоми:

Ускладнення водянки яєчка

При відсутності лікування або несвоєчасному лікуванні можуть бути такі ускладнення:

Є й більш серйозні ускладнення: розрив гідроцеле, утворення гематом, атрофічні враження яєчка, гнійні ураження. Тому, якщо ви помітили збільшення розмірів яєчка, треба негайно звернутися до спеціаліста-уролога.

Діагностика та лікування водянки яєчка (гідроцеле) в Києві та Чабанах: ціни 2022-2023

Під час прийому уролог вислухує скарги пацієнта, вивчає історію хвороби, проводить пальпацію проблемної зони. Ультразвукове дослідження яєчок дає можливість оцінити стадію хвороби, визначити обсяг рідини. Комплексна діагностика дозволяє обрати правильне лікування. Варіант лікування підбирають індивідуально. Перед оперативним втручанням проводять ЕКГ для оцінки стану серця. За необхідністю, можливі консультації вузьких спеціалістів.

Ціна лікування гідроцеле

Вартість оперативного втручання залежить від стадії розвитку патології, причини виникнення, ступеню складності. Остаточна вартість визначається індивідуально для кожного пацієнта після проведення діагностичних досліджень.

Варіанти оперативного лікування

У нашій клініці виконують такі операції з лікування водянки яєчка:

Терапія (лікування гідроцеле без операції) є можливим для дітей віком до 2 років. Для осіб старшого віку можлива лише операція. Вичікувальна терапія не є ефективною. Результатом оперативного втручання є повернення до активного життя, впевненість у собі та, звичайно, ліквідація естетичного дефекту.

Профілактика гідроцеле

Щоб закріпити результати лікування, рекомендується:

Пройти лікування гідроцеле ви зможете в умовах нашої кліники, яка знаходиться у смт Чабани Київської області, на відстані всього 1 км від Києва (Голосіївский район). Окрім місцевих мешканців, нашими клієнтами можуть стати мешканці населених пунктів, що знаходяться неподалік (Лісники, Глеваха, Новосілки, Гатне, Васильків, Боярка, Петропавлівська, Софіївська Борщагівка, Біла Церква, населені пункти Білоцерківського району, Фастів тощо.