Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Лікування передчасного виверження сім’я: ціни 2022-2023, консультація лікаря, діагностика, профілактика, лікування

Лікування передчасного виверження сім’я в Чабанах (Київ)

Передчасне виверження сім’я (еякуляція) — це патологія, при якій чоловік не контролює ступінь сексуального збудження. Тому еякуляція має місце відразу після статевого контакту або під час його. Нормальна середня тривалість статевого акту складає близько 8 хвилин. Якщо виверження сім’я має місце до контакту або протягом перших двох хвилин інтимної близькості, — це передчасна еякуляція. Згідно зі статистикою, близько 60% чоловіків різних вікових груп періодично страждають від цієї проблеми. На жаль, не всі з них звертаються до лікаря за допомогою.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ — УРОЛОГА

Лікування передчасного виверження сім’я

Основні причини передчасного виверження сім’я

Причини передчасної еякуляції:

Діагностика передчасного виверження сім’я

Незважаючи на те, що проблема є досить зрозумілою, комплексне обстеження є об’єктивною необхідністю. Воно дає можливість поставити вірний діагноз. Протягом консультації лікар розпитує пацієнта про симптоми, наявність супутніх патологій, особливості способу життя, проводить огляд та призначає додаткові діагностичні дослідження.

Розпитуючи пацієнта, лікар визнає таку інформацію:

Такий ретельний збір інформації дає можливість виявити причину патології, розділити природжені проблеми від набутих

Основні різновиди діагностики:

Проведене дослідження дає можливість виявити причини передчасної еякуляції та призначити адекватне лікування.

Методи лікування передчасної еякуляції

Вибір конкретної методики лікування залежить головним чином від причин, які приводять до передчасного виверження сім’я. У деяких випадках основна причина є психоемоційною та потребує консультації спеціаліста у галузі психології. Також це можуть бути індивідуальні анатомічні особливості, які можна скоригувати хірургічним методом. Для точного діагнозу необхідно обстеження.

Лікування передчасного виверження сім’я передбачає такі міри:

Операції є малотравматичними, з мінімальним травмуванням здорових тканин та скороченим реабілітаційним періодом.

Профілактика передчасної еякуляції

Для профілактики передчасного виверження сім’я спеціалісти рекомендують такі міри:

Переваги лікування ранньої еякуляції в Чабанах (Київ), ціни 2022-2023

Наша клініка є багатопрофільним медичним центром, який оснащений найсучаснішим обладнанням від найкращих виробників світу. Завдяки цьому ми надаємо нашим пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу, яка відповідає найкращим стандартам якості. Переваги звернення до нашого лікувального закладу:

Записатися на консультацію до лікаря-уролога можна по телефону або в онлайн-режимі.

Тим, хто хоче знати, як боротися з ПЕ, важливо знати, що самостійне «лікування» у домашніх умовах з використанням інформації з форумів, є не тільки неефективним, але й шкідливим. Ліквідувати проблему можна лише у випадку, якщо її причину виявлено. Ми пропонуємо кращі ціни 2022-2023 на діагностику та лікування ранньої еякуляціі в смт. Чабани (Київ).

Місцезнаходження нашої клініки — смт Чабани Киівської області, що в 1 км біля м. Київ (Голосіївський район). Окрім місцевих мешканців, до клініки зручно звертатися жителям населених пунктів, що знаходяться неподалік від Чабанів. Це Фастів (населені пункти у Фастівському районі), Біла Церква (та Білоцерківський район), Васильків, Хотів, Глеваха, Новосілки, Теремки, Вишневе, Києво-Святошинський район, Петропавлівська, Софіївська Борщагівка, Іванковичі тощо.