Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Лікування простатиту: сучасні методи діагностики та лікування по кращим цінам в Чабанах

Лікування простатиту в Чабанах

Простатит – це запалення чоловічої передміхурової залози (простати). Цей патологічний стан у більшості представників сильної статі асоціюється з серйозними проблемами сексуального характеру, хоча на практиці окрім цього супроводжується больовими відчуттями, порушенням сечовипускання і погіршенням загального самопочуття. Проблеми інтимного характеру, спровоковані простатитом, суттєво впливають на самооцінку мужчини, провокують розвиток у нього депресії чи неврологічних розладів. Ефективне лікування простатиту в Чабанах – реальна можливість вирішення делікатної проблеми, яка допомагає пацієнтам швидко повернутись до здорового життя і знову відчути всі радощі інтимної близькості.

Простатит небезпечний не тільки своїми проявами, але і ускладненнями, серед яких варто виділити безпліддя та розвиток онкологічних захворювань передміхурової залози. Саме тому не слід залишати цей патологічний стан без уваги. При появі перших ознак хвороби необхідно звернутись до кваліфікованих фахівців, які неодмінно проведуть комплексну діагностику ураженого органу і підберуть максимально коректне у кожному конкретному випадку лікування.

Лікування простатиту

КОНСУЛЬТАЦІЯ УРОЛОГА В ЧАБАНАХ

Вартість лікування простатиту в Чабанах: актуальні ціни на послуги 2022-2023

Які основні причини простатиту?

Серед найімовірніших причин розвитку запалення передміхурової залози у чоловіків спеціалісти виділяють наступні:

Як відбувається консультація лікаря при підозрі на простатит в Чабанах?

Як правило, більшість чоловіків ігнорують перші прояви запального процесу в простаті. Такі дії небезпечні своїми наслідками. Захворювання швидко прогресує і дуже скоро призводить до розвитку ускладнень, зокрема безпліддя, імпотенції, формування пухлин. Найефективніший спосіб виявлення перших симптомів запалення передміхурової залози – консультація досвідченого лікаря-уролога і своєчасно проведена діагностика хворобливого стану.

Характерні симптоми простатиту

Запалення передміхурової залози може протікати у гострій і хронічній формі. Звичайно, скарги і симптоми при цих патологічних станах будуть відрізнятися. На прояви захворювання впливають і інші особливості хвороби, зокрема, наявність конкрементів в органі, застійних явищ, тощо.

Гострий простатит: симптоми

Гостра форма запалення проявляється наступними клінічними ознаками:

Симптоми хронічного простатиту. Основні прояви синдрому хронічного тазового болю.

При хронічному перебігу захворювання у пацієнтів присутні такі симптоми:

У переважній більшості клінічних випадків калькульозний простатит діагностується у чоловіків літнього віку. Цей патологічний стан формується на тлі хронічного запалення тканин передміхурової залози, коли вона страждає від застою крові. При калькульозному варіанті захворювання у товщі залози утворюються конкременти, що загострюють перебіг хвороби.

Сучасна діагностика простатиту в Унімедікал

Об’єми і методи необхідної для підтвердження запалення передміхурової залози діагностики визначає лікар, опираючись на скарги пацієнта і результати його об’єктивного обстеження. Сучасна клініка медицини в Чабанах має достатню кількість новітнього діагностичного обладнання, яке дає можливість вірно встановити діагноз, незалежно від форми, варіанту перебігу, ступеня запущеності хвороби.

Діагностика простатиту в Чабанах проводиться за допомогою наступних методів:

Лікування пацієнтів завжди призначається з урахуванням результатів їх обстеження.

Ефективні методи лікування простатиту в Чабанах

Лікарі медичного центру в Чабанах володіють всіма навиками і знаннями, необхідними для проведення дійсно ефективного лікування запального процесу в передміхуровій залозі. Вибір методу терапії простатиту залежить від форми захворювання, его перебігу, наявності ускладнень чи супутніх патологій, особливостей організму пацієнта, тощо.

До основних методів лікування простатиту належать:

  1. Масаж простати

За допомогою масажу передміхурової залози вдається суттєво покращити кровопостачання тканин органу, зменшити прояви запалення та підвищити ефективність антибактеріальної терапії.

  1. Медикаментозна корекція запалення

Усунення ознак запалення тканин проводиться шляхом призначення пацієнту препаратів, дія котрих направлена на зменшення спазму гладкої мускулатури залози, ліквідацію набряку, активне знеболення та покращення відтоку сечі.

  1. Проведення антибактеріальної терапії

Перед проведенням антибактеріальної терапії у клініці зазвичай виконують бактеріальний посів біоматеріалу пацієнта, що допомагає встановити природу збудника і його чутливість до антибіотиків. У           більшості клінічних випадків при простатиті назначають антибактеріальні препарати широкого спектру дії.

  1. Хірургічне лікування

Операція при ураженні передміхурової залози рекомендована пацієнтам, які страждають від гнійного запалення тканин з утворенням абсцесів. При цьому хірурги розкривають і дренують вогнище інфекції, забезпечуючи безперешкодний відтік гною.

  1. Фізіотерапія

У випадку підтвердження у пацієнта діагнозу для покращення місцевого кровотоку, усунення проявів запалення м’яких тканин і прискорення процесу їх відновлення лікарі нерідко назначають такі фізіотерапевтичні процедури, як лазер, магнітотерапія, вібромасаж, електростимуляція, трансректальна мікрохвильва гіпертермічна терапія, фонофорез і мікроклізми.

Успіх, тривалість і об’єми лікування напряму залежать від форми захворювання, наявності у чоловіка ускладнень і своєчасності діагностування патологічного процесу. Тому важливо звертатись до лікарів уже після перших проявів хвороби, не чекаючи, що вона пройде сама собою.

В чому полягає профілактика простатиту?

Специфічної профілактики даного патологічного стану не існує. Знизити ризики розвитку захворювання у чоловіків допомагають нескладні рекомендації стосовно їх способу життя:

Кожен чоловік повинен уважно ставитись до свого здоров’я і намагатись уникати ситуацій, які можуть спровокувати розвиток запалення в передміхуровій залозі. Важливо пам’ятати, що будь-яке захворювання завжди легше попередити, ніж потім вилікувати.

Який лікар займається лікуванням простатиту у чоловіків?

Лікування простатиту в Чабанах – це завжди якісні послуги лікаря-уролога, сучасна діагностика і гарантія результативності проведеної терапії. У стінах нашого медичного центру ми зібрали найкращих фахівців, що володіють високим рівнем теоретичних знань, які вони вміло впроваджують у своїй щоденній практиці.

Потрібна діагностика і лікування простатиту? Звернувшись у нашу клініку в Чабанах по вул. Покровська, 24а, кожен клієнт може розраховувати на високу якість наданих йому послуг, ввічливе відношення зі сторони медичних працівників, позитивний результат лікування, достовірність проведених обстежень, тощо. Ми знаходимось недалеко від столиці, тому звернутись до нас можуть і кияни, а також мешканці навколишніх населених пунктів, зокрема Віти Поштової, Круглика, Глевахи, Лісників, Ходосіївки, Хотіва, Новосілок, Іванковичів, Гатного, Мархалівки, Василькова, Крюківщини.