Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Лікування тривожного розладу: симптоми, діагностика, консультація лікаря

Лікування тривожного розладу Чабани, Київ

Тривожний розлад — патологічний стан загальної стійкої тривоги. Він відмінний від звичайного короткочасного стресу, який, наприклад, пов’язаний з публічним виступом або спілкуванням у конфліктній ситуації під час ДТП чи ін., і триває тривалий час (тижні, місяці і навіть роки).

Постійне перебування у стресових умовах, у психологічно важкій ситуації, порушення відпочинку та сну, нерегулярність харчування та інші несприятливі чинники сприяють розвитку патологічної тривоги. Щоб уникнути небезпечних ускладнень необхідно як можна раніше розпізнати ознаки захворювання і звернутися до лікаря.

СУЧАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР У ЧАБАНАХ — КОНТАКТИ

Лікування тривожного розладу

Симптоми тривожного розладу

Симптоми тривожного розладу різноманітні. Інтенсивність проявів та їх комбінацій індивідуальні і залежать від ступеня занедбаності захворювання та супутніх чинників. Найчастіше зустрічаються наступні прояви:

Лікування тривожного розладу: як проходить

Лікування тривожного розладу проводиться комплексно, за кількома напрямками.

Медикаментозна терапія підбирається індивідуально з урахуванням симптомів, сукупності супутніх захворювань пацієнта, наявності протипоказів до призначень певних груп препаратів.

Психологічна терапія  проводиться з використанням різних психологічних методів, вибір яких підбирається психологом і залежить від конкретного випадку. Найчастіше застосовують когнітивно-поведінкову терапію та поведінкову терапію.

Підбір тактики лікування та її тривалість залежать від форми захворювання та ступеня занедбаності. Своєчасне звернення до лікаря гарантує відсутність важких ускладнень.