Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Масаж
UniMedical

Лікувальний масаж Чабани

Задля поліпшення самопочуття, а також з метою профілактики різних захворювань відвідайте лікувальний масаж Чабани в медичному центрі «Унімедікал». Така процедура може вважатися, як самостійним засобом лікування, так і супутнім терапевтичним методом. Прискорює відновлення організму після травм, оперативного втручання. Дозволяє швидше одужати навіть після довготривалої хвороби.

Скільки коштує зробити масаж в Чабанах: ціни 2023-2024

Ціни на масаж

ПослугаВартість*
Лікувальний масаж загальний 60 хвилин**970
Лікувальний масаж м’язів спини 25-30 хвилин**480
Лікувальний масаж м’язів спини (шийний відділ) 10-15 хвилин**310
Лікувальний масаж нижньої кінцівки 20 хвилин**510
Доплата за лікувальний масаж зонально**150
Масаж дитячий до 1 року 30 хвилин**500
Мануальна терапія усіх відділів хребра (10-15 хв)550

*Ціни приведені в грн.
** Тривалість масажу залежить від загального стану і тонусу м’язів, може бути скорочена або збільшена

Масаж призначається з метою фізичного, емоційного відновлення, швидкого одужання та реабілітації після хвороби. Складається з курсу, до якого входять 10 сеансів тривалістю від 20 хвилин до півтори години. Все залежить від типу, тяжкості захворювання, складності процесу реабілітації. Тому, вартість процедури визначається індивідуально для кожного пацієнта, якому необхідний лікувальний масаж в Чабанах.

Які існують показання для лікувального масажу

Процедура призначається не лише з метою фізичного відновлення життєвих функцій організму. Лікарі нашого медичного центру рекомендують записатися на масаж тим, хто страждає від перевтоми, регулярних стресів. Корисно скористатися послугою й пацієнтам, у яких робота пов`язана з постійним розумовим навантаженням. Завдяки спеціально підібраним методикам ви позбудетеся відчуття депресії, нервових розладів, відчуєте гармонію між фізичним й духовним самопочуттям.

Медичними показаннями для проведення лікувального масажу є:

  • деякі захворювання сердечно-судинної системи;
  • травми кісток та м`язів, патології;
  • нервові розлади;
  • захворювання органів травлення;
  • порушення обміну речовин;
  • надмірна вага або різке схуднення;
  • косметологічні проблеми зі шкірою обличчя, спини, плечей.

На масаж Чабани недорого можуть записатися хворі на пневмонію, гіпертонію, бронхіт. Також можуть звернутися пацієнти с остеохондрозом, переломами, діагнозом ДЦП. Процедура буде показана й хворим на виразку шлунку, гастрит.

Протипоказання

Як і будь-яка інша лікувально-профілактична процедура, масаж має свої протипоказання. Наприклад, не рекомендований в період загострення хвороби. Не проводиться, якщо на шкірі є висипи, грибок, гнійники, прояви діатезу. Не призначається пацієнтам, у яких виявлено туберкульоз або мають місце психічні розлади. Виключається з терапії у разі виявлення новоутворень, інфікованих ран.

Різновиди лікувального масажу

В медичному центрі Унімедікал ми пропонуємо різні види масажу, а саме:

Класичний масаж в Чабанах

Проводиться для зони голови, рук, грудей. Також призначається масаж спини, попереку, інших частин тіла з метою позбавлення від дискомфорту, болю. Вже після першого сеансу покращується кровообіг, відновлюються тканини, виводяться токсини з організму. Пацієнт відчуває прилив енергії сил, позбавляється деяких косметичних дефектів.

Дренажний масаж

Рекомендований хворим на бронхіт, астму, запалення легень. Сприяє укріпленню м`язів дихальної системи, покращенню кровообігу, лімфи в самих легенях. Після таких процедур розсмоктуються інфільтрати, не утворюються спайки.

Лімфодренажний масаж

Рекомендований задля покращення кровообігу та відновлення току лімфи в організмі. Активує обмінні процеси, що особливо важливо в період реабілітації після хвороби, оперативного втручання. Сприяє ефективному виведенню токсинів, що позитивно впливає на динаміку одужання.

Антицелюлітний масаж в Чабанах

Комплексне використання методик дозволяє впливати на метаболізм, покращувати кровоток в підшкірній жировій клітковині. Масажисти клініки «Унімедікал» попередньо визначають проблемні зони, підбирають індивідуальну програму терапії. Використовують антицелюлітний масаж у боротьбі з різними косметичними недоліками тіла.

Розслаблюючий

Ця програма знімає не лише фізичне, а й розумове навантаження. Дозволяє ефективно позбавитися стресового стану, знайти гармонію з собою, омолодити організм. Рекомендована пацієнтам, які страждають на безсоння або перебувають у депресивному стані.

Японський за технікою «Кобідо»

Впливає на процеси відновлення на клітинному рівні. Дозволяє м`язам шиї й обличчя повністю розслабитися, зняти напруження. Вже після першого сеансу шкіра стає підтягнутою, омолоджується, має свіжий вигляд та здоровий колір.

Відгуки про ефективність кожного виду масажу ви можете прочитати на нашому сайті. Адже пацієнти медичного центру «Унімедікал» в Чабанах можуть відкрито ділитися своїми враженнями від відвідування клініки, спілкування з тим чи іншим спеціалістом.

Унімедікал: як до нас дістатися

Звертайтесь в «Унімедікал» — наша клініка знаходиться в смт. Чабани, по вул. Покровська (Кірова), 24а (це всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва). Клієнтами центру без проблем можуть стати місцеві мешканці, а також жителі навколишніх населених пунктів: Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. До нас можуть завітати жителі Вишневого, Теремків, Ходосівки, Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Васильків, Крюківщини, Фастова, Фастівського району. Приїхати з Українки, Києво-Святошинського району, Макарова, Макарівського району, Білої церкви, Білоцерківського району.

ціна від

Лікувальний масаж від 310 грн

тривалість процедури

від 15 хвилин
Запис на прийом