Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Підтяжка чола (ліфтинг): підтяжка брів (броуліфтинг), види ліфтингу, ціни 2023 в Чабанах та Києві

Підтяжка чола (ліфтинг): підтяжка брів (броуліфтинг), види ліфтингу, ціни 2023 в Чабанах та Києві

Ліфтінг або підтяжка чола — це пластична операція, яка дозволяє поліпшити естетичні пропорції верхньої третини обличчя, позбутися від зморшок і опущених брів, зробити погляд більш відкритим і молодим. Підтяжка брів (броуліфтінг) — це процедура, яка змінює форму і положення брів шляхом усунення надлишку шкіри і підтяжки м’язів. Обидві операції можуть виконуватися окремо або разом, в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ ТА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО КОСМЕТОЛОГІЇ

"</p

Як виконується підтяжка чола?

Підтяжка чола може виконуватися різними методами, в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта, ступеня змін шкіри і м’язового тонусу, очікуваного результату. Основними видами підтяжки чола є:

Ендоскопічна підтяжка чола і брів

Ендоскопічна підтяжка чола і брів. Це найбільш сучасний і малотравматичний метод, який виконується за допомогою спеціального інструменту — ендоскопа, обладнаного міні-камерою. Вона дозволяє стежити за правильним рухом інструменту і повністю контролювати процес. В області волосся (зазвичай в скроневій зоні) виконують невеликі розрізи (три-чотири) довжиною від одного до трьох сантиметрів, потім проникають в них мікрохірургічним інструментом, шкіру чола акуратно відділяють від підшкірних тканин, переміщують в положення вище, вирівнюють і закріплюють за допомогою матеріалів які розсмоктуються або спеціальних скоб, які через певний час знімають. Така операція триває не більше двох годин, а її результат здатний триматися до 15 років.

Корекція чола ендотинами або мезонітями

Корекція чола ендотинами або мезонітями. Це менш інвазивний метод, який не вимагає розрізів I анестезії. Ендотини — це спеціальні капсули з гачками, які вводяться під шкіру чола за допомогою тонкої голки і фіксують шкіру в піднятому положенні. Мезоніті — це нитки що розсмоктуються, вони оснащені мікрошипами, які також вводяться під шкіру чола і створюють ефект ліфтингу. Обидва методи дозволяють поліпшити контур обличчя, позбутися від зморшок і опущених брів, а також стимулюють вироблення колагену і еластину, що сприяє омолодженню шкіри.

Традиційна підтяжка чола і брів

Традиційна підтяжка чола і брів. Це найбільш радикальний метод, який виконується за допомогою розрізу вздовж лінії росту волосся від одного вуха до іншого. Шкіра чола і брів відєднується від кісток черепа, надлишок шкіри і жиру видаляється, м’язи коригуються і фіксуються. Розріз закривається швами або скобами. Така операція дозволяє досягти найбільш помітного і тривалого результату, але має багато протипоказань і побічних ефектів.

Якщо ви хочете зробити підтяжку чола і брів у Києві та Чабанах, то вам слід звернутися до професійного пластичного хірурга, який проведе консультацію, оцінить стан вашої шкіри і м’язового тонусу, попередить про можливі ризики і ускладнення, підбере оптимальний метод підтяжки для вас і скаже, на які результати варто очікувати.

Що таке підтяжка обличчя (чола і брів) і які види існують

Підтяжка обличчя — це хірургічна операція, яка дозволяє поліпшити овал і контури обличчя, позбутися від зморшок, опущених брів, носогубних складок і інших ознак старіння. Існує кілька видів підтяжки обличчя, які відрізняються за технікою виконання, довжині розрізів, області впливу і результатами.

Коронарна підтяжка

Коронарна підтяжка — це класичний вид підтяжки обличчя, при якому робиться розріз в волосистій частині голови або по лінії росту волосся. Розріз може бути довжиною до 15-20 сантиметрів. Через нього хірург підтягує шкіру і м’язи обличчя, усуваючи зайву тканину. Коронарна підтяжка дозволяє омолодити обличчя на 10-15 років, але має деякі недоліки: довгий реабілітаційний період, видимий рубець, ризик пошкодження нервових закінчень і інфекції. Зараз цей вид підтяжки застосовується рідко.

Ендоскопічна підтяжка

Ендоскопічна підтяжка-це сучасний вид підтяжки обличчя, при якому використовується ендоскоп – тонка трубочка з камерою на кінці. Хірург робить 2-5 маленьких розрізів у волоссі, довжиною 1-2 сантиметри, і через них вводить ендоскоп та спеціальні інструменти. За допомогою ендоскопа хірург бачить всю структуру обличчя на моніторі і може точно працювати з необхідною областю. Ендоскопічна підтяжка має багато переваг, вона малотравматична, не залишає видимих рубцевих слідів, має короткий термін одужання, зберігає природний вигляд обличчя.

Скроневий ліфтинг

Скроневий лістинг — це вид підтяжки обличчя, спрямований на корекцію бічних відділів брів. Це дозволяє позбутися від опущених кутів очей, зменшити глибину мімічних зморшок, підняти верхню частину обличчя. При скроневій ліфтингу хірург робить розрізи в волосистій частині скроневих ділянок, довжиною 3-4 сантиметри. Через них він підтягує шкіру і м’язи брів, фіксуючи їх в новому положенні. Скроневий ліфтинг може бути виконаний окремо або в поєднанні з іншими видами підтяжки обличчя.

Транспальпебральна підтяжка

Транспальпебральна підтяжка — це вид підтяжки обличчя, який впливає на середню частину обличчя: носогубні складки, щоки, нижні повіки. При цьому розрізи робляться в області верхніх повік, часто поєднуючись з верхньої блефаропластикою – корекцією верхніх повік. Через розрізи хірург підтягує шкіру і м’язи середньої частини обличчя, усуваючи зайву тканину і жирові сумки. Транспальпебральная підтяжка дозволяє зробити погляд більш відкритим і свіжим, а також зменшити ознаки старіння на щоках і носогубних складках.

Ціни на підтяжку чола і брів в Києві (Чабани) 2023-2024

Ціни на підтяжку чола і брів в Україні у 2023 році залежать від класифікації клініки, кваліфікації хірурга, обраного методу підтяжки, необхідності наркозу і анестезії, тривалості операції і реабілітації. За даними середньостатистичні ціни на підтяжку чола і брів в Києві в 2023  році складають:

Види ліфтингу чола і брів

За способом виконання ліфтинг чола і брів може бути:

Показання та протипоказання до ліфтингу чола і брів

Основними показаннями до ліфтингу чола і брів є:

 1. Глибокі зморшки на лобі і між бровами;
 2. Опущення брів і верхньої частини обличчя;
 3. Опущення верхньої повіки;
 4. Незадоволеність формою і положенням брів;
 5. Старий вигляд обличчя.

Протипоказаннями до ліфтингу чола і брів є:

 1. Захворювання крові, порушення згортання крові;
 2. Хронічні захворювання серця, печінки, нирок, ендокринної системи;
 3. Запальні процеси на шкіри обличчя;
 4. Онкологічні захворювання;
 5. Цукровий діабет;
 6. Алергія на анестезію;
 7. Вагітність і годування груддю;
 8. Психічні розлади.

Перебіг операції та реабілітація

Перед операцією пацієнту необхідно пройти комплексне обстеження, яке включає аналіз крові, ЕКГ, консультації терапевта і анестезіолога. Також необхідно уточнити очікування від операції і обговорити можливий результат з хірургом. Напередодні операції не можна їсти і пити, приймати аспірин та інші препарати, що розріджують кров.

Операція проводиться під загальною або місцевою анестезією. Тривалість операції залежить від методу I складності втручання, але зазвичай не перевищує 2-3 годин.

Після операції пацієнт може відчувати незначний біль, набряк, синці, дискомфорт при русі обличчя. Це нормальні явища, які зникнуть за кілька днів. Для зменшення набряку і запобігання ускладнень пацієнту рекомендується:

 1. Носити спеціальний бандаж на лобі і брівках;
 2. Спати на високій подушці з піднятою головою;
 3. Приймати протизапальні та болезаспокійливі препарати за призначенням лікаря;
 4. Уникати фізичного навантаження, сонячних променів, сауни, басейну, косметичних процедур;
 5. Не торкатися розрізів і не знімати шви самостійно;
 6. Стежити за гігієною обличчя і обробляти розрізи антисептиками.

Термін реабілітації залежить від типу операції та індивідуальних особливостей організму, але зазвичай становить 2-4 тижні. Повний ефект від ліфтингу чола і брів проявляється через 3-6 місяців і триває до 10 років.

Зробити ліфтінг чола і брів у Чабанах (Київ) за кращими цінами

Ліфтинг чола і броуліфтинг — це ефективні методи корекції верхньої третини обличчя, які дозволяють позбутися від зморшок, опущених брів, завислих повік, зробити погляд більш відкритим і молодим. Операція проводиться під анестезією і триває 2-3 години. Після операції необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря і уникати негативних факторів. Результат від ліфтингу чола і брів зазвичай зберігається до 10 років. Ціни на ліфтинг чола і брів в Україні залежать від багатьох факторів і коливаються в межах 15 000 — 50 000 гривень.