Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Пластика сідниць (глютеопластика) Чабани, Київ: ціни 2022-2023 на операцію, відгуки та фото

Пластика сідниць (глютеопластика) – Чабани, Київ

Послуги корекції форми сідниць та їх збільшення, зокрема, пластика сідниць (глютеопластика, Чабани, Київ) є досить поширеними. Нерідко буває, що природа не наділила дівчину шикарними формами, а заняття в спортзалі виявляються малоефективними. Глютеопластика стає в цьому випадку хорошим рішенням проблеми. У нашій клініці оперативне втручання виконується за допомогою інноваційного обладнання та імплантів найвищої якості. Результатом оперативного втручання є привабливий вигляд і округла форма сідниць, а також ліквідація початкової асиметрії.

ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ: УСІ ПОСЛУГИ

пластика сідниць

Глютеопластика — що це?

Глютеопластика — це один з найбільш затребуваних різновидів пластичних операцій, спрямованих на виправлення форми сідниць та збільшення їх розмірів. Вибір імплантів залежить від анатомічних особливостей пацієнтів. Підтяжка сідниць рекомендована особам обох статей, які досягли повноліття, якщо не вдалося нормалізувати стан сідничних м’язів правильним харчуванням і тренуваннями.

Імпланти для сідниць: різновиди

Для пластики зони сідниць застосовують імпланти з гіпоалергенного матеріалу, здатні витримати фізичні і механічні навантаження (біг, сидіння, ходьба тощо). Залежно від форми, виділяють імпланти круглої і грушоподібної конфігурації, обсяг яких становить 140-480 мл. Оболонка ендопротезів виконана з надміцного матеріалу, що виключає будь-які пошкодження. Матеріал наповнювачу забезпечує м’якість, практично ідентичну натуральній плоті. На нашому сайті ви можете побачити фото «До» та «Після». Що дає можливість оцінити одержаний результат.

Додаткові методики пластики сідниць

Ендопротезування — не єдиний спосіб корекції форми сідниць. Пластичні хірурги нерідко вдаються і до інших методик:

При всьому різноманітті методів, ендопротезування є однією з найефективніших процедур. Це можна зрозуміти і з відгуків пацієнтів.

Глютеопластика: показання

Основними показаннями до ендопротезування та іншого методу збільшення сідниць є:

Протипоказання

Глютеопластика, як і всі медичні маніпуляції, має ряд протипоказань:

Тепер розглянемо безпосередньо, як робиться пластика сідниць.

Як підготуватися до імплантації

Перший етап підготовки — це консультація з фахівцем, який вислуховує всі побажання, розповідає про ендопротезування сідниць, де роблять розріз при глютеопластиці. Необхідно, щоб лікар переконався в тому, що дійсно є сенс робити операцію. Обов’язковий момент — попередня здача аналізів. За 10 днів до запланованої операції потрібно відмовитися від прийому ліків, що розріджують кров, куріння, вживання алкоголю. У день глютеопластики не можна їсти і пити.

Виконання операції: як проходить глютеопластика

Найчастіше, для проведення оперативного втручання з пластики сідниць використовують загальний наркоз. Операція в середньому триває 2 години. Алгоритм виконання втручання:

Особливості реабілітації

Відновлення після втручання з ендопротезування сідниць займає 3-4 тижні. Протягом перших 2 діб пацієнт знаходиться в стаціонарі. У ранньому післяопераційному періоді можливі неприємні відчуття: помірна болючість або, навпаки, зниження чутливості. Іноді трохи підвищується температура.

Протягом тижня після операції небажано сидіти. Щоб рана заживала швидше, активність повинна бути мінімальною. Протягом місяця не можна займатися спортом, відвідувати солярій, сауну або лазню. Бажано відмовитися від куріння. Це значно скоротить реабілітаційний період. Не можна виконувати ін’єкції в область імпланту. Якщо необхідний внутрішньом’язовий укол, його роблять в інше місце, наприклад, в область стегна.

Пластика сідниць (глютеопластика) в Чабанах, Київ: ціна 2022-2023 років

У розділі «ЦІНИ» на нашому сайті ви зможете дізнатися, у скільки обійдеться послуга пластики ціни на імпланти у сідниці. Ми надаємо послуги високої якості. Імовірність невдалого втручання зведена до нуля. Якщо розміри і форма сідниць не влаштовують вас, то наші фахівці підберуть для вас відповідну процедуру та виконають її на найвищому професійному рівні. Ви зможете заздалегідь дізнатися, скільки коштує зробити попу у Києві та Чабанах, щоб оцінити свої можливості.