Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Реабілітація після мастектомії та зовнішнє протезування: куонсультація та огляд лікаря, ціни 2022-2023

Реабілітація після мастектомії та зовнішнє протезування Чабани

За даними ВООЗ, одним з найпоширеніших захворювань серед жінок віком 30-60 років вважається рак грудей. Він лікується індивідуально для кожного випадку. З цією метою дуже часто використовується мастектомія – хірургічне видалення пухлини. Процес відновлення після мастектомії є не менш важливим, ніж сама операція. Цей період триває від 3 днів і є індивідуальним для кожної жінки. Ділиться на кілька етапів, кожен з яких жінка має пройти в клініці мамології медичного центру «Унімедікал» під наглядом фахівців. Завдяки нашим спеціалістам та сучасним методикам реабілітація після мастектомії та зовнішнє протезування Чабани допомагає кожній жінці швидше відновити психологічний стан і повернутися до повноцінного життя.

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Реабілітація після мастектомії

Як проходить реабілітація після мастектомії в Чабанах

Процес відновлення фізичного та психологічного стану дозволяє жінкам легше перенести анатомічні зміни їхнього тіла та швидше подолати певні функціональні порушення. Період займає від 3 до 14 днів та складається з декількох етапів. Фото та відгуки про проходження різних процедур ви можете знайти на форумі жінок після мастектомії.

Компресійне бандажування за спеціальною методикою в клініці «Унімедікал» Чабани

Процедура полягає у правильному бинтуванні з використанням спеціальних матеріалів та прокладок. Це допомагає зменшити післяопераційний набряк, забезпечити належне функціонування лімфатичної системи, а також дозволяє пацієнтці рухатись. Адже саме рух є важливою умовою відновлення фізичного стану після мастектомії.

Компресійне бандажування є обов´язковою умовою реабілітації після радикальної мастектомії.

Що дає лімфодренажне тейпування

Однією з головних задач в процесі реабілітації після підшкірної мастектомії або радикальної є не допустити застою лімфи. Адже це може спричинити тиск у тканинах, підвищити больові відчуття. Саме тому використовується техніка лімфодренажного тейпування, яка дозволяє:

Вона виконується в комплексі з іншими лікувальними процедурами.

Роль фізкультури у процесі реабілітації пацієнток «Унімедікал»

Спеціальні фізичні вправи призначаються ще до операції, а також проводяться в період реабілітації. Пацієнтка має виконувати гімнастику вже з 1-3 доби, щоб покращити кров´яний та лімфатичний обіг, не допустити застою рідини в тканинах. В кожному випадку вправи розробляються індивідуально нашими реабілітологами з урахуванням усіх особливостей організму жінки.

Скільки коштує програма реабілітації пацієнтів після мастектомії: ціни 2022-2023

Лікарі медичного центру «Унімедікал» індивідуально підходять до лікування кожної пацієнтки. Починають з процесу підготовки до операції, обирають методи хірургічного втручання та призначають комплексну терапію для періоду реабілітації. Саме тому вартість послуги визначають лише після попереднього обстеження жінки та вивчення її випадку, історії хвороби.

Зовнішнє протезування після мастектомії в смт Чабани

Протезування молочної залози дозволяє жінці швидше адаптуватися до фізіологічних змін її тіла, зменшити вірогідність рецидиву та покращити психологічний стан після операції. Виконується тоді, коли загоївся шов після мастектомії. За державною програмою передбачає безкоштовне забезпечення самим протезом та спеціальним ліфом. Також кожна пацієнтка може купити протези після мастектомії в Києві та Київській області з урахуванням анатомічних особливостей тіла й характеру проведення самої операції.

На підставі довідки від лікаря пацієнтка може отримати протез молочної залози безкоштовно та підібрати для нього фіксуючий ліф. Спеціальна білизна після мастектомії надійно зафіксує протез, що дозволить жінці займатися ЛФК й повернутися до звичного способу життя.

Зверніть увагу! На сайті нашої клініки ви зможете побачити, як виглядає еспандер молочної залози. Також зможете купити протез молочної залози за власним бажанням.

Вартість протезування в клініці Унімедікал 2022-2023

Процес реконструкції молочної залози може бути проведений одразу після операції або через деякий час. Тому на реконструкцію молочної залози після мастектомії ціна в Україні може різнитися. Адже в кожному разі лікар індивідуально приймає рішення на основі результатів маммографії, аналізів, огляду пацієнтки. Складає план реабілітації та рекомендує, як визначити розмір протезу молочної залози, підібрати білизну.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися в нашу клініку, яка знаходиться в смт. Чабани по вул. Покровська (Кірова), 24 а, що всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва. Клієнтками центру без проблем можуть стати місцеві мешканки, а також жительки навколишніх населених пунктів, зокрема Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини й Василькова. Ми приймаємо пацієнток з Вишневого, Теремків, Ходосівки, Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Василькова, Крюківщини, Фастова, Фастівського району. До нас легко доїхати з Українки, Києво-Святошинського району, Макарова, Макарівського району, Білої церкви, Білоцерківського району. Вже на першому прийомі ви дізнаєтесь, як проходить реабілітація після мастектомії та зовнішнє протезування Чабани.