Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Ринопластика: ціни 2022-2023 в Чабанах, види пластики носа, переваги

Ринопластика Чабани

Ринопластика – це оперативне втручання, яке призначене для усунення або виправлення дефектів різних ділянок носу. Ринопластика Чабани представляє собою реальну можливість проведення корекції дефектів, які виникли в наслідок травматичних його пошкоджень, патологічних процесів, а також під впливом спадкових факторів.

Бажання виправити форму носа або змінити його розмір сьогодні виникає у пацієнтів пластичного хірурга доволі часто. Дефекти або непропорційні об’єми можуть бути результатом спадкових особливостей конкретної людини або виникати після травми, оперативного втручання, хронічного захворювання, тощо. Нерідко змінена форма носу поєднується з порушенням його функції, а тому потребує обов’язкової хірургічної корекції.

Ринопластика в Чабанах: актуальні ціни 2022-2023

септопластика

Основні види ринопластики в Чабанах

Існує декілька видів ринопластики, кожен з яких призначений для досягнення конкретного результату оперативного втручання, відрізняється своїми об’ємами і методами реалізації:

Чи відіграє роль вік пацієнта?

Ринопластику не проводять особам, які не досягли повнолітнього віку. Справа у тому, що ніс і його структури продовжують формуватися саме до 18 років. У зв’язку з цим важко передбачити результати пластичної операції на органі і дати гарантію, що пацієнт отримає саме ту його форму, про яку мріяв.

Проте лікар може прийняти рішення про необхідність проведення оперативної корекції і в дитячому віці, якщо цього вимагають особливості конкретного клінічного випадку.

Які дефекти можна виправити з допомогою ринопластики в Чабанах?

Операція з приводу ринопластики дає можливість виправити наступні недоліки зовнішності чи порушеної функції носу:

Оперативне видалення горбинки носу

В нашій клініці досвідчений пластичний хірург проводить різні корекційні операції, включаючи і видалення горбинки носу. Під час такого втручання спеціаліст забирає надлишок хрящової чи кісткової тканини, формуючи правильний силует спинки носу.

Виправлення форми

Зміна форми носу – одна з найбільш популярних сьогодні пластичних операцій. Часто для покращення візуальних обрисів органу достатньо видалити надлишок хряща носової перетинки. Іноді для усунення ефекту носу «бараболею» чи «гачком» необхідно зменшити ширину хрящів крил носу.

Септопластика

Септопластика – різновид ринопластики, за допомогою якого здійснюється оперативне усунення викривлень перегородки носа і відновлення носового дихання. Необхідність проведення такої операції визначає досвідчений пластичний хірург, опираючись на скарги пацієнта, а також результати його обстеження. Найбільш частими показаннями до проведення септопластики являються втрата нюху, постійна закладеність носу, хронічний синусит та проблеми верхніх дихальних шляхів, які вказують на брак насичення тканим організму киснем.

Ринопластика в нашій клініці проводиться виключно закритим (через ніздрі) методом, що забезпечує відсутність будь-яких післяопераційних рубців. В результаті проведених маніпуляцій лікарям вдається подарувати пацієнту нове відображення у дзеркалі без ризику залишення видимих зовнішніх рубців чи інших дефектів.

Особливості періоду реабілітації після ринопластики

Повна реабілітація після ринопластики складає в середньому від семи до десяти днів. Період відновлення може дещо затягнутись по причині виникнення ускладнень, але подібні випадки належать до казуїстичних. Після пластики спинки носу пацієнту рекомендується ще 1-2 тижні носити гіпсову лонгету. Також лікарі радять таким людям спати зі злегка піднятою головою і не вживати занадто гарячу чи холодну їжу.

Рекомендації після ринопластики

Кінцевий результат пластики хірург оцінює лише через 2-3 місяці, коли відбувається повне відновлення всіх тканин.

Чому варто звернутись у нашу клініку?

Наші спеціалісти мають достатній практичний досвід у питаннях виправлення різних естетичних і функціональних дефектів носу. Висококваліфіковані хірурги клініки працюють тільки з новітнім обладнанням і втілюють в роботі найсучасніші пластичні техніки, що завжди забезпечують отримання позитивного результату.

Наші переваги

Ринопластика: чи існують протипоказання?

У ринопластиці відмовляють пацієнтам, у яких в ході обстеження виявляються наступні проблеми зі здоров’ям:

Наша клініка знаходиться в містечку Чабани, вул. Покровська, 24-а, що неподалік столиці. Поруч з нами розміщені Лісники, Хотів, Ходосіївка, Віта Поштова, Круглик, Новосілки, Гатне, Іванковичі, Мархалівка, Глеваха, Крюківщина, Васильків. Ринопластика Чабани – це якісне виправлення дефектів носу без негативних наслідків для здоров’я. Ми завжди працюємо на позитивний результат, щоб кожен наш клієнт залишився повністю задоволеним наданими йому послугами.