Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Класична, ендоскопічна та лазерна септопластика в Чабанах, ціни 2022-2023

Септопластика (Чабани, Київ) — швидке та безпечне вирішення проблеми

Септопластика — оперативне втручання, для проведення якого необхідні спеціальні медичні показання. У процесі маніпуляції перегородку носа вирівнюють, надають їй правильне положення. При цьому у ряді випадків частину носової кістки і хряща видаляють.

Викривлена носова перегородка є частою причиною таких проблем, як частий нежить, хропіння, відчуття нестачі кисню, гіпертонія, високий пульс тощо. Часто люди і не підозрюють про те, що є першопричиною цих станів. Багато людей навіть не уявляють, чим загрожує викривлення носової перегородки. Усунути проблему можна за допомогою спеціального хірургічного втручання – септопластики.

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ

септопластика

Важливо! Лікування без операції викривлення носової перегородки не є можливим.

Мета оперативного втручання — нормалізувати дихання за рахунок того, що просвіти носової порожнини будуть відкриті. Іноді септопластика є складовою частиною ринопластики, при якій коригують форму носа і його розмір. У нашій клініці ви зможете отримати детальну консультацію фахівця, пройти всі необхідні попередні обстеження, щоб найкращим чином підготуватися до операції.

Класична, ендоскопічна, лазерна септопластика: відмінності

Розрізняють 3 причини викривлення носової перегородки:

Що стосується методик септопластики, то їх — кілька:

Багато пацієнтів вважають за краще лазерний метод. Він вигідно відрізняється від «відкритої» методики відсутністю синців і зовнішніх швів. Ендоскопічне втручання передбачає всі маніпуляції всередині носової порожнини. Пошкодження тканин при цьому мінімальне. Операція ендоскопічної септопластики виконується хірургами, що мають значний практичний досвід, в комфортних стаціонарних умовах.

Показання для проведення септопластики

Показання до проведення ліквідації викривлення носової перегородки:

Все це – класичні симптоми викривлення носової перегородки. Якщо має місце поєднання хоча б частини перерахованих симптомів, — це привід для звернення до ЛОР-фахівця. Не виключено, що буде потрібно оперативне втручання.

Важливо! Позбавитися проблеми допоможе виключно спеціаліст. Шукати методи, «як вирівняти носову перегородку в домашніх умовах» не можна ні в якому разі.

Протипоказання

Септопластика — нескладне й безпечне втручання. У той же час, вона має ряд протипоказань. Перш за все, це вік пацієнта. Формування хрящової тканини відбувається до 18-21 років. Якщо пацієнт молодше зазначеного віку, операцію з виправлення носової перегородки виконують тільки у виключному випадку. Є й інші протипоказання:

Ліквідація викривлення носової перегородки Чабани та Київ: підготовка до операції

Перед септопластикою необхідна консультація фахівців, оскільки це повноцінне оперативне втручання. Якщо хворий приймає антикоагулянти, необхідно тимчасово відмінити їх за два тижні до операції. Крім того, необхідна консультація лікаря щодо прийому деяких препаратів. Якщо це з якої-небудь причини неможливо, слід попередити хірурга. У подібній ситуації може бути обрана інша методика лікування.

Якщо хворому поставлені такі діагнози, як виразкова хвороба, серцево-судинні захворювання, гіпертонія або астма, необхідна консультація фахівця на предмет можливості проведення операції. За 2 тижні до операції слід уникати вживання алкоголю, куріння. Якщо жінка приймає гормональні контрацептивні препарати, їй необхідна консультація гінеколога.

Передопераційне обстеження включає такі різновиди досліджень:

Завдяки професіоналізму наших фахівців операція пройде швидко і з мінімальним дискомфортом.

Як виконують септопластику?

Наша клініка має все необхідне оснащення, що дозволяє вдало виправляти деформації носової перегородки навіть в найскладніших випадках. На попередній консультації обговорюють показання, протипоказання до виконання втручання. Лікар в загальних рисах описує проведення втручання, розповідає, що потрібно робити в період відновлення. Менеджер  погоджує дату операції та озвучує, скільки коштує операція з виправлення носової перегородки.

Тривалість операції септопластики носу — 30-60 хвилин. Викривлені частини носової перегородки вирівнюються і встановлюються правильно. При значній деформації видаляють частину хрящової і кісткової тканини, але таким чином, щоб опора носової перегородки збереглася. Хрящ фіксують нитками, які розсмоктуються самостійно. Операцію виконують під загальним наркозом із застосуванням безпечної анестезії. Час перебування пацієнту в стаціонарі — 1 доба. Відновлення проходить швидко, оскільки фахівці нашої клініки використовують щадні методики, що зберігають носові слизові оболонки без пошкоджень. Про це свідчать численні відгуки пацієнтів.

Реабілітація після септопластики

Тривалість реабілітаційного періоду – до 2 тижнів. Перші кілька днів пацієнт має відчуття подібні до симптомів застуди. Може незначно підвищитися температура. Незначні носові кровотечі у цей період також є варіантом норми. Для полегшення загального стану лікар назначає препарати зі знеболювальною та протизапальною дією. Протягом місяця після втручання слід уникати значних фізичних навантажень. Обов’язкова умова – відвідувати кабінет лікаря згідно з погодженим графіком.

Зробити септопластику в Чабанах (Киїівська область) ви можете зателефонувавши за телефонами або залишити заявку онлайн.