Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Унімедікал: усі напрямки роботи медичного центру

Медичний центр Унімедікал — приватна клініка в Чабанах

Всі послуги, що необхідні для підтримання здоров´я та краси, надає медичний центр «Унімедікал» в Чабанах. У нас ви можете отримати консультацію спеціаліста, пройти необхідні обстеження чи отримати лікування. Прийом ведуть лікарі високої кваліфікації, що знайомі з провідними методами медицини. Кожен кабінет має сучасне облаштування. Будь-які маніпуляції та процедури призначаються лише після необхідного обстеження та повного збору анамнезу. Ми піклуємось про надання якісних медичних послуг кожному пацієнту.

КЛІНІКА УНІМЕДІКАЛ — КОНТАКТИ

кардіолог

Основні напрямки, за якими працює медичний центр «Унімедікал» в Чабанах

Ми працюємо у різних напрямках, тому обслуговуємо широкий круг відвідувачів. Пропонуємо наступні затребувані послуги:

Також надаємо стоматологічні послуги у широкому спектрі. Є кабінет УЗД та власна лабораторна діагностика. В медичний центр «Унімедікал» можна звернутись і з питань пластичної хірургії.

Консультація

Прийом кожного лікаря починається з консультації. Спеціаліст оглядає пацієнта, збирає анамнез, направляє на діагностику. Лише за результатами отриманих аналізів та досліджень призначає лікування. У зручний час ви можете звернутися за консультацією до уролога, хірурга, гінеколога, мамолога. Також записатись на прийом до пластичного хірурга чи іншого вузького спеціаліста.

Послуги гінекології

У гінекологічному відділенні надаються послуги щодо виявлення та подальшого лікування проблем, пов´язаних з репродуктивною системою. Також проводиться профілактика різноманітних жіночих захворювань. Пацієнткам пропонуються наступні маніпуляції:

До переліку гінекологічних послуг входить введення/видалення внутрішньоматкової спіралі, діагностичне вишкрібання, медикаментозний та вакуумний аборт. Також надається послуга пластики зони піхви. Підготовка та ведення вагітності є окремим пакетом послуг.

Послуги маммолога

Спеціалісти цього напрямку працюють з усіма проблемами, що пов´язані з молочними залозами. Консультують пацієнток, направляють на УЗД, беруть пункцію. Допомагають позбавитись патологічних новоутворень методом резекції (секторальної, радикальної). Проводять онкопластику, реконструктивну маммопластику. Всі маніпуляції виконують в межах медичного центру в Києві.

Онкологічні послуги

На жаль, щорічно зростає кількість пацієнтів з ознаками різних онкологічних захворювань. Тому, в медичному центрі відкрите та активно працює відділення онкології. Тут можна пройти не лише УЗД обстеження чи здати біопсію. Хворим з підтвердженим діагнозом наші лікарі проводять хіміотерапію. За необхідністю призначають хірургічні операції, які також проводять в клініці. Спеціалісти роблять все можливе задля своєчасного виявлення проблеми та її вирішення. Надають психологічну підтримку кожному пацієнту, що є важливим на кожній стаді лікування.

Урологія: послуги для чоловіків та жінок

Проблеми сечостатевої системи виникають, як у чоловіків, так і у жінок. В таких випадках радимо не зволікати й звертатись до наших урологів-андрологів. Вузькопрофільні спеціалісти нададуть своєчасну допомогу, використають наступні маніпуляції:

До спеціаліста центру можна звернутись і з питання циркумцизії (обрізання) або хірургічної стерилізації.

Пластична хірургія

Будь-які естетичні недоліки тіла та обличчя можна скорегувати за допомогою пластичної хірургії. Під час процедури будуть використані прогресивні технології та кращі матеріали. Консультація пластичного хірурга надається безкоштовно.

Ви можете звернутись до нашої клініки та отримати наступні послуги:

Пластичний хірург допоможе позбавитись гінекомастії, як жінкам, так і чоловікам.

Хірургія

Хірурги медцентру займаються видаленням злоякісних та доброякісних пухлин. Проводять інші оперативні втручання різної складності. Виконують наступні маніпуляції:

Послуги оперативної гінекології

Якщо для збереження жіночого здоров´я пацієнтки або відновлення її репродуктивної функції буде необхідне оперативне втручання, це зроблять гінекологи нашого центру. Спеціалісти клініки виконають наступні маніпуляції:

Діагностика ультразвуком

Безпечна процедура, що надає змогу обстежити стан внутрішніх органів пацієнта. На відміну від рентгену, ультразвук не створює опромінення, при цьому дозволяє ефективно провести діагностику в Чабанах. До переліку обстежень ультразвуком входять:

Естетична гінекологія

Дозволяє скоригувати візуальні недоліки зовнішніх статевих органів пацієнток медичного центру. Проводиться за допомогою наступних маніпуляцій:

Послуги оперативної урології

Надаються у тому випадку, коли виявлені патології сечостатевої системи потребують хірургічного втручання.

Лабораторні дослідження

Наша клініка надає послуги власної лабораторії. Ми проводимо стандартні та складні дослідження. Виявляємо приховані запальні та інфекційні захворювання пацієнтів, інші відхилення від здорового стану.

Переваги медичного центру «Унімедікал» в Чабанах

Професійну допомогу провідних фахівців з області гінекології, урології, хірургії та інших направлень ви завжди можете отримати в нашому медичному центрі. Ми пропонуємо нашим пацієнтам:

Лікарі та молодший медичний персонал уважно ставляться до кожного відвідувача. Створюють спокійну та комфортну атмосферу під час прийому.

Важливою перевагою медичного центру є зручне розташування за адресою: смт. Чабани, вул. Покровська (Кірова), 24а. До нас можна швидко дістатися з Голосіївського району м. Києва. А також без проблем доїхати з Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотова, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. Недалеко від клініки знаходяться Теремки, Вишневе, Ходосівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Обухів, Васильків, Крюківщина, Фастів, Макарів, Біла церква, Українка. Ми обслуговуємо пацієнтів з Фастівського, Києво-Святошинського, Макарівського, Білоцерківського району.