Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
УЗД легенів: ціни 2022-2023 на ультразвукові дослідження легенів в Чабанах

УЗД легенів Чабани

Процедура УЗД легенів Чабани дозволяє швидко та безболісно виявити патології чи захворювання нижніх відділів дихальної системи. Пацієнт має змогу одразу отримати результати обстеження, вчасно приступити до лікування. А це є особливо важливим під час пандемії COVID-19, коли потребується швидка діагностика та реагування. В деяких клінічних випадках УЗД рекомендовано, як більш ефективну альтернативу стандартній флюорографії, КТ.

Чому краще зробити УЗД легенів в Чабанах: ціни 2022-2023

Усі ціни на ультразвукові дослідження

ПослугаВартість
УЗД легень550
УЗД щитовидної залози350
УЗД регіонарних лімфовузлів350

Пропонуємо безпечну діагностику легенів за допомогою ультразвуку для пацієнтів будь-якого віку, стану здоров`я. Гарантуємо безболісне обстеження неінвазивним методом та швидке отримання результату. Ви можете звернутися в зручний час, пройти УЗД та отримати повну розшифровку діагнозу від кваліфікованого лікаря. Також можете записатися на процедуру в екстреному порядку або для повторного проведення. В кожному випадку ціни на УЗД легенів будуть доступним, а результат – максимально достовірним.

Випадки, в яких рекомендовано зробити УЗД легенів

Для людського організму УЗД легенів є абсолютно безпечною процедурою. Якщо порівнювати з рентгеном, то дослідження проводиться з мінімальним променевим навантаженням, може призначатися одразу після флюорографії чи КТ. Дозволяє підтвердити або спростувати результат попереднього обстеження, точно встановити діагноз. Призначається пацієнтам, які звертаються за консультацією до пульмонолога чи терапевта. Саме УЗД легенів є актуальним для вагітних, адже в цей час опромінення вважається вкрай небезпечним, як для майбутньої матусі, так і очікуваного малюка. Перевірка нижніх відділів дихальної системи за допомогою ультразвуку рекомендована й молодим матерям, що годують груддю.

Окрім легенів, рекомендовано проводити УЗД сусідніх органів:

УЗД легенів

Комплексне обстеження дозволяє своєчасно діагностувати інші або супутні захворювання.

Обстеження за допомогою ультразвуку набуло особливої актуальності під час всесвітньої пандемії COVID-19. Воно виконується швидко, є альтернативою КТ чи рентгенографії. Дозволяє виявляти проблеми з легенями на ранніх стадіях або при легкому перебігу хвороби. Саме ультразвук рекомендовано тим пацієнтам, які перенесли хворобу та потребують повторного обстеження. Адже саме повторна діагностика надає лікарям можливості правильно оцінити ступінь ураження легеневих тканин, виявити патології після хвороби. Цей метод є більш безпечним, ніж рентгенографія, дозволяє лікарю контролювати динаміку одужання пацієнта.

За яких симптомів призначається УЗД легенів в Чабанах:

Що має показати ультразвук

Здорові легені мають однорідну щільність, структуру. М`язи грудної клітини – гіпоехогенні (мають не дуже щільну структуру), а плевральна порожнина – анехогенна (не відображає ультразвук). Якщо під час дослідження виявляється зона з підвищеною щільністю та нечіткими контурами, це означає виникнення запалення. В таких зонах з`являються вкраплення повітря, на пізніх стадіях ці вкраплення зливаються між собою.

Увага! Рентген не завжди виявляє пневмонію на ранніх стадіях. А УЗД легенів дозволяє побачити перші ознаки запалення та призначити ефективне лікування.

Якщо казати про COVID-19, то додатковим обстеженням (підтвердженням чи спростуванням) легеневої хвороби стане ПЦР-тест. Також можна провести швидкий тест-антиген на виявлення антитіл.

Результати процедури розшифровує спеціаліст клініки «Унімедікал» в Чабанах. Опис отримує сам пацієнт чи його лікар.

Захворювання, що виявляються за допомогою УЗД огляду

Які існують протипоказання щодо проведення УЗД

Дослідження ультразвуком не має протипоказань та вікових обмежень. Призначається пацієнтам з онкологічними захворюваннями, вагітним, молодим мамам, що годують груддю. Може проводитися по декілька разів підряд без загрози для хворих органів, організму в цілому. Не має протипоказань навіть в тих випадках, коли у пацієнта є металеві імпланти, встановлено кардіостимулятор. На відміну від МРТ чи КТ, діагностика легенів ультразвуком не має обмежень щодо ваги хворого.

Підготовка до УЗД легенів у випадку захворювання на COVID-19

В медичному протоколі не існує окремих рекомендацій щодо проведення УЗД у випадку коронавірусної хвороби. Процедура виконується у будь-який час, навіть екстрено. В окремих випадках лікар медичного центру «Унімедікал» в Чабанах може заздалегідь порекомендувати пацієнту прийом препаратів для кращого відкашлювання.

Порядок проведення УЗД легенів

Перед процедурою потрібно роздягнутися до поясу. Також необхідно зняти прикраси з шиї, підняти волосся. Пацієнт лягає на спину, лікар змащує шкіру хворого спеціальним гелем та водить датчиком в різних напрямках в зоні грудної клітини. За необхідності лікар може попросити перевернутись на бік чи взагалі сісти. Таким чином спеціаліст обирає для пацієнта ту позу, в якій найкраще видно зону запалення.

В клініці «Унімедікал» використовується сучасне діагностичне обладнання. Процедура займає не більше 20-30 хвилин. Розшифровку дослідження проводить спеціаліст.

Ми чекаємо на вас за адресою: смт. Чабани, вул. Покровська (Кірова), 24а (це в кілометрі від Голосіївського району м. Києва). Приймаємо не лише місцевих мешканців, а й жителів навколишніх населених пунктів: Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. Також запрошуємо мешканців Вишневого, Теремків, Ходосівки, Софіївської та Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Василькова, Крюківщини, Фастова та Фастівського району. Приймаємо на УЗД легенів Чабани пацієнтів з Українки, Києво-Святошинського району, Макарова та Макарівського району, Білої церкви та Білоцерківського району.