Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Видалення новоутворень: хірургічне або лазерне видалення бородавок, папілом, родимок в Чабанах

Видалення новоутворень в Чабанах

Від появи на поверхні шкіри таких новоутворень, як родимки, бородавки чи папіломи сьогодні, на жаль, не застрахований ніхто. Ці утвори являються не лише косметичним дефектом, але і несуть в собі загрозу для здоров’я людини, так як з часом під впливом шкідливих факторів можуть перероджуватись у ракові пухлини. Тому від подібних наростів краще позбутись одразу після їх появи, не очікуючи наслідків. Радіохвильове і лазерне видалення новоутворень в Чабанах – це завжди позитивний результат процедури і відсутність будь-якого дискомфорту під час її проведення.

Видалення новоутворень в Чабанах: ціни 2022-2023

Особливості лазерної і радіохвильової корекції в Чабанах

Наша клініка в Чабанах надає послуги по видаленню ряду новоутворень, зокрема родимок, бородавок і папілом із застосуванням інноваційного неінвазивного радіохвильового та лазерного методу. Подібні маніпуляції відрізняються своєю малотравматичністю, швидкістю у виконанні, безболісністю і коротким відновним періодом. Лазерне і радіохвильове видалення новоутворень – це максимально безпечний і ефективний вид корекції шкірних утворів, що має обмежену кількість протипоказань і доказову ефективність.

Які переваги має видалення новоутворень (родимки, бородавки, папіломи) в клініці в Чабанах?

Серед найвагоміших переваг лазерного видалення папілом, бородавок і родимок варто виділити:

Процедура видалення бородавок, папілом і родимок невеликого розміру проводиться без анестезії, так як являється абсолютно безболісною. У разі виникнення необхідності видалення утвору великого діаметру пацієнту обов’язково буде запропоноване місцеве обезболення.

Варто зазначити, що своєчасне видалення новоутворень на шкірі – це запорука впевненості у здоров’ї і красі свого тіла. Тому не слід зволікати з візитом до спеціалістів. Краще позбутись бородавок і папілом одразу після їх появи, особливо, якщо є можливість провести таку процедуру за допомогою сучасного лазерного обладнання в клініці в Чабанах по невисокій ціні.

Чи існують протипоказання?

Перед виконанням процедури лазерної або радіохвильової корекції дефектів у нашій клініці кожному клієнту в обов’язковому порядку проводиться всебічне обстеження. В ході діагностики

лікар з’ясовує, чи немає у пацієнта протипоказань до проведення маніпуляції. Від видалення новоутворень прийдеться відмовитись у наступних випадках:

Основні правила догляду за шкірою після видалення новоутворень лазером

Після лазерної процедури по видаленню бородавок чи папілом пацієнт одразу може повертатись до звичного для нього ритму життя за винятком деяких обмежень:

Крім цього, потрібно стежити за станом кірочок, які появляються над поверхнею шкіри в місцях видалення новоутворень, щоб вони не інфікувались і передчасно не зірвались. Як правило, такі лусочки самостійно і безслідно відходять уже через 1-3 тижні.

Чому варто звернутись у клініку в Чабанах для видалення родимок, бородавок та папілом?

Ми доклали максимум зусиль, щоб зібрати у стінах нашого медичного центру найкращих спеціалістів, які відрізняються своїм професіоналізмом і багатим досвідом у сфері діагностики та лікування новоутворень шкіри. Завдяки їх зусиллям, використанню світового досвіду і передового лазерного обладнання наші пацієнти залишаються повністю задоволеними наданням послуг. Зазначимо, що ціни у нашій клініці являються досить лояльними, особливо, якщо порівнювати їх з вартістю аналогічних послуг у конкурентів.

Нас можна знайти у смт. Чабани, вул. Покровська, 24а. Поруч з нами розташовані такі населені пункти, як Лісники, Хотів, Ходосіївка, Віта Поштова, Круглик, Новосілки, Гатне, Іванковичі, Мархалівка, Глеваха, Крюківщина, Васильків, мешканців яких ми завжди раді бачити клієнтами нашого центру. Видалення новоутворень у Чабанах – це швидкий і вірний спосіб усунення недосконалостей на шкірі, який допоможе кожному позбутись косметичних дефектів і зберегти своє здоров’я.