Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Чистка (Ейр Флоу), полірування, відбілювання зубів Чабани: ціни 2022-2023

Чистка (Ейр Флоу), полірування, відбілювання зубів Чабани

Щоб зуби не хиталися, ясна залишалися здоровими, а посмішка – привабливою, рекомендуємо професійне очищення зубів від каменю з використанням сучасних препаратів та методик. Така процедура допоможе ефективно боротися з карієсом, неприємним запахом з ротової порожнини, потемнінням емалі. Особливо показана пацієнтам, що мають шкідливі звички або погану спадковість. Адже проведена в комплексі чистка (Ейр Флоу), полірування, відбілювання зубів Чабани одразу дасть візуальний ефект, позитивно вплине на здоров`я ясен.

Чистка полірування відбілювання зубів

Чистка, полірування, відбілювання зубів в Чабанах: ціни 2022-2023

Усі ціни на послуги стоматології

ПослугаВартість
Відбілювання зубів верхня та нижня щелепа1 500
Відбілювання лазером (2 щелепи)3 500
Консультація лікаря-стоматолога (огляд)100

Безпечна та ефективна чистка зубів від каменю проводиться фахівцями стоматологічного відділення клініки «Унімедікал» лише за рекомендацією лікаря. Передбачає попередню консультацію, огляд ротової порожнини. Може виконуватися в комплексі з відбілюванням, поліруванням. Саме тому має різну вартість, яка встановлюється індивідуально. Ви можете дізнатися, скільки коштує прибрати камінь з зубів в Україні лише після індивідуальної консультації зі стоматологом. Тому, телефонуйте нам й записуйтесь на прийом – знаходимось в смт Чабани, по вул. Покровській (раніше Кірова), 24 а. Це всього в кілометрі від Голосіївського району міста Києва.

Що таке та як проводиться чистка зубів Ейр Флоу

Відбілювання, протезування чи встановлення брекет- систем передбачає попередню чистку зубів від закам`янілого нальоту. Така процедура рекомендована тим пацієнтам клініки Унімедікал в Чабанах, котрі мають скупчені зуби або планують їх лікування. А також тим, в кого немає змоги повноцінно проводити гігієну ротової порожнини.

В кожному випадку професійна чистка зубів air flow проводиться за швейцарською технологією. Ми використовуємо:

Видаляємо наліт не лише з поверхні емалі, а й з ясенних жолобків. Цим самим робимо посмішки наших пацієнтів білосніжними, проводимо ефективну профілактику утворення карієсу.

Порядок проведення та гарантований результат в стоматології Унімедікал в Чабанах

Ми дбаємо про безпеку та комфорт кожного відвідувача медичного центру. Тому, безпосередньо перед зняттям каменю з зубів пропонуємо надягти спеціальну шапочку й окуляри. Таким чином захищаємо від пилу волосся, очі пацієнта. Щоб губи клієнта не пересихали під час процедури, лікар змастить їх гелем для зволоження. Ротову порожнину закриє м`яким ретрактором.

Щоб якісно прибрати наліт й жовтизну, лікар медцентру Унімедікал використовує водночас декілька методик. Таким чином гарантує кожному своєму клієнту очікуваний результат після процедури.

Як виконується відбілювання зубів в Чабанах

Якщо ви маєте абсолютно здорові зуби, але не задоволені кольором емалі, запишіться на безпечне відбілювання лазером. Ця процедура займає не більше 40 хвилин. Виконується з використанням лазерної системи й спеціального гелю. Дозволяє з одного сеансу позбутися жовтизни від кави, цигарок, освітлити емаль майже на 8 тонів.

Зверніть увагу! Ефект від косметичного відбілювання зберігається до 2 років. Але за умови, що ви будете дотримуватися всіх рекомендацій лікаря медичного центру «Унімедікал». Про це свідчать навіть відгуки наших пацієнтів на сайті клініки.

Процедура проводиться за умови попередньої консультації у нашого лікаря-стоматолога. Адже фахівець повинен визначити стан ротової порожнини пацієнта та з`ясувати бажаний відтінок емалі.

Після того, як відбілювання буде виконано, наноситься засіб з підвищеною концентрацією фтору. Це потрібно для укріплення емалі, подовження результату.

Протипоказання

Ви не зможете відбілити зуби, якщо хворієте на стоматит, карієс, маєте занадто тонкий прошарок емалі. Не кваптесь з процедурою, якщо вставлені коронки або є пломби – їх колір не зміниться. У разі вагітності або годування груддю візит до стоматолога також потрібно буде перенести.

Увага! Пацієнтам у віці до 18 років також рекомендуємо утриматись від відбілювання. Адже в цей період посмішка має свою особливу, природну красу. І її краще не порушувати, не коригувати штучним методами.

Полірування зубів Чабани

Коли весь наліт видалено, відновлено колір емалі, виконується полірування. Воно передбачає ретельну обробку кожного зуба. Проводиться з використанням набору м`яких щіточок та гумок. Виключає ймовірність травмування ясен або емалі. Дозволяє зробити поверхню гладкою, менш пористою та вразливою до подразників, агресивних речовин (кави, фрешів, ягід, іншого). Надає особливого лоску, робить посмішку більш привабливою.

До медичного центру можуть звертатися місцеві мешканці й жителі навколишніх населених пунктів. Наприклад, Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. Громадським чи власним транспортом буде зручно доїхати з Вишневого, Теремків, Ходосівки, Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Крюківщини, Фастова й району. Якщо ви мешкаєте в Українці, Києво-Святошинському районі, Макарові та районі, Білій церкві, Білоцерківському районі, також завітайте до нашого медичного закладу. Ми гарантуємо, що чистка (Ейр Флоу), полірування, відбілювання зубів Чабани буде виконано професійно, безпечно, з довготривалим результатом.