Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Грудні імпланти: вся важлива інформація або як обрати грудний імплант

Грудні імпланти: вся важлива інформація або як обрати грудний імплант

Можна помітити, що у деяких жінок після операції зі збільшення грудей бюст виглядає не гірше за натуральний. Буває також, що втручання пластичного хірурга є відразу помітним. Правильно обрані грудні імпланти – 90% успішної маммопластики. Ця стаття – про основні різновиди імплантів, нюанси їх обрання та терміни служби.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ ПО ЗБІЛЬШЕННЮ ГРУДЕЙ

грудні імпланти: як вибрати

Як обрати імпланти

Важливий момент перед хірургічним втручанням – консультація пластичного хірурга. На цьому етапі пацієнт разом з лікарем підбирає тип імплантів та їх розмір. Фактори, які впливають на вибір:

Форми імплантів

Залежно від конфігурації, розрізняють грудні імпланти:

Круглі імпланти піднімають груди, створюючи ефект «пуш-ап». Це вибір жінок з деформацією бюсту внаслідок різкого схуднення, вагітності, вікових змін.

Анатомічні моделі створюють більш природну форму молочних залоз. Груди виглядають, як натуральні, з більшим об’ємом у нижній частині. Такий варіант рекомендують молодим жінкам, у яких немає обвисання. Ергономічні моделі – особлива категорія імплантів, форма яких може бути анатомічною чи круглою. Відмінна особливість – натуральний ефект, оскільки бюст змінює форму залежно від положення тіла.

ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ В СМТ. ЧАБАНИ (КИЇВ)

пластична хірургія: форми імплантів

Різновиди наповнювачів

Розрізняють такі види наповнювачів:

Наповнювачем для сольових моделей є фізіологічний розчин. Цей варіант рекомендований дівчатам від 18 років, а також при повторному збільшенні грудей. Сольові імпланти використовують при  реконструкції після мастектомії. Імпланти обладнані спеціальними клапанами для введення розчину. Лікар встановлює лише оболонку, потім заповнює її фізіологічним розчином.

Переваги методу:

Мінус методики – при недостатньому заповненні ендопротезу він може «булькати». До того ж, на оболонці формуються складки.

Силіконові імпланти заповнені силіконовим гелем. Ці модифікації є найбільш вивченими: вони пройшли комплексний контроль безпеки та якості. Цей варіант рекомендований:

Також ендопротези розрізняють за щільністю наповнювача:

Силіконові ендопротези дають такі же тактильні відчуття, як натуральні груди, оскільки силікон за структурою нагадує тканини грудних залоз. Єдиний мінус силіконових моделей – для їх встановлення потрібні більш довгі розрізи, ніж при установці сольових імплантів. Помітити пошкодження силіконового ендопротезу досить складно, тому бажано 1 раз у 2 роки робити МРТ-дослідження.

Особливий різновид силіконових імплантів — Gummy Bear . Вони мають стабільну форму, товсту оболонку та максимально щільний наповнювач. Такі вироби одержали найменування Gummy Bear тому, що гель за консистенцією нагадує мармеладні цукерки. Ендопротези забезпечують максимально натуральний ефект. Ризик пошкодження оболонки є мінімальним. Але встановлення імплантів цього типу потребує більш довгих розрізів.

Класифікація за текстурою оболонки

Залежно від текстури оболонки розрізняють ендопротези таких різновидів.

Текстуровані — шорсткі,  мають пористу текстуру. Перевага цих імплантів у тому, що вони забезпечують добре з’єднання з тканинами молочної залози. Завдяки цьому, ендопротез добре фіксується та не зміщується. При використанні таких моделей капсулярна контрактура виникає значно рідше. Є й мінус: висока вірогідність формування складок на поверхні шкіри.

Імпланти з рівною поверхнею. Основні переваги: вони більш м’які та не відрізняються за текстурою від натуральної тканини. Недоліки імплантів з гладкою поверхнею: вони менш міцні, ніж текстуровані. Ризик капсульної контрактури є вищим.

Робочий ресурс імплантів, основні причини їх заміни

Найчастіше, термін служби ендопротезів складає 10-15 років, рідше – 20-30 років. По закінченні вказаного терміну рекомендована ревізійна маммопластика. Основні показання до ревізійної заміни:

На попередній консультації слід задати хірургу всі питання, що виникають, щоб зрозуміти, які є ризики, та в яких ситуаціях заміна дійсно потрібна.

Кілька слів про те, чи можна подовжити термін дії ендопротезу. Деякі міри дозволяють мінімізувати вірогідність пошкодження імпланту:

Безпечність грудних імплантів: розповсюджені міфи про маммопластику

Оперативні втручанні зі збільшення грудей проводять з 1889 року. Звичайно, за такий тривалий термін ця методика встигла пообростати безліччю міфів. Спробуємо спростувати найбільш розповсюджені з них.

Після маммопластики грудне вигодовування дитини є неможливим

Маммопластика сама по собі не впливає на лактацію, але деякі методи встановлення імплантів можуть заважати виробленню молока. Тому на попередній консультації слід проінформувати лікаря, чи ви плануєте годування дитини груддю. У такому випадку, розріз робиться не в області ареоли, а під груддю чи в пахвовій западині. Таким чином, є можливість не пошкодити молочні протоки.

Ендопротез «вибухає» від  перепадів тиску, наприклад, у літаку

Згідно з проведеними дослідженнями, нічого подібного не відбувається. Тому подорожі літаком чи заняття дайвінгом ніяк не впливають на цілісність імплантів.

Порушення цілісності ендопротезів загрожує здоров’ю та життю жінки

Фірми-виробники використовують у виробництві цілком безпечні матеріали, які проходять суровий контроль якості та безпеки для організму. Наприклад, фізіологічний розчин виводиться з організму самостійно. Якщо порушена цілісність оболонки, гелевий наповнювач не мігрує завдяки високому рівню щільності.

Груди з ендопротезом обвисають з часом, та необхідно виконувати підтяжку

Це ствердження є вірним лише частково. Щось подібне відбувається, якщо використати надзвичайно великі ендопротези худенькій дівчині з тонкою шкірою та невеликим шаром жирової тканини. Мініатюрним дамам слід ставити маленькі імпланти. Це дає можливість запобігти непропорційності статури.

Після операції зі збільшення грудей не можна спати на животі

Відразу після операції, сон на животі викликає дискомфортні відчуття. Але після загоювання тканин неприємні відчуття зникають повністю. Тому можна спати, як буде зручно.

Грудні імпланти: можливі ускладнення

Маммопластика, як і будь-яке оперативне втручання, має ризик виникнення ускладнень:

Звернення до кваліфікованого пластичного хірурга дозволяє мінімізувати всі ризики від операції. Також слід виконувати всі рекомендації лікаря в реабілітаційний період.

Наша клініка (смт Чабани, Київська область, вул. Покровська, 24 А) відповідає всім сучасним вимогам щодо надання медичних послуг. Клієнтами нашої клініки можуть бути як місцеві жителі, так і мешканці населених пунктів, які знаходяться поблизу (Васильків, Глеваха, Лісники, Києво-Святошинський район, Петропавлівська, Софіївська Борщагівка, Фастів, Біла Церква тощо).