Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Збільшення грудей Київ, Чабани: безкоштовна консультація, ціни 2022-2023 на маммопластику в Унімедікал

Збільшення грудей в Києві, клініка в Чабанах

Гарні груди природної та симетричної форми є мрією кожної жінки. Надають впевненості в собі, створюють образ ідеальної фігури. Саме тому представниці прекрасної статті наважуються на оперативне втручання по збільшенню грудей в Києвскій області, в Чабанах. Ця операція є однією з найпоширеніших послуг медичного центру «Унімедікал». Допомагає відновити каркас молочних залоз, надати їм бажаного об’єму, позбавитись асиметрії.

Увага! Ми не проводимо операцію по збільшенню грудей неповнолітнім дівчатам, вагітним жінкам. В першому випадку природне формування молочних залоз не є завершеним, а в другому – груди змінюються на фоні гормональних коливань. В тому чи іншому разі хірургічне втручання не рекомендується.

збільшення грудей

Збільшення грудей в Україні: ціни 2022-2023 на популярну послугу

Усі ціни на пластичну хірургію

 

ПослугаВартість
Аугментаційна  мамопластика (збільшення грудей), без вартості імплантів2 600$
Підтяжка молочної залози2 900$
Заміна грудних імплантів 1 категорія2 600$
Аугментаційна  мамопластика (збільшення грудей) ВСЕ ВКЛЮЧЕНО4 200$

Вартість такої процедури залежить від багатьох факторів. Наприклад, враховуються форми імплантів, матеріал, місце доступу при проведенні пластики (де будуть зроблені хірургічні надрізи тканин). Тому, остаточна ціна визначається індивідуально для кожної пацієнтки вже під час першого прийому. Але базова вартість певної операції вказана в нашому прайсі.

Збільшення грудей: фото До і Після

Показання для збільшення грудей

Зразу треба сказати, що операція по збільшенню грудей не є медичним показанням. На таку процедуру наважуються пацієнтки, які не задоволені естетичним виглядом своїх молочних залоз з декількох причин. Найпоширенішими є:

Ми допоможемо позбутися асиметричних форм грудей, ареол, сосків. Підберемо ідеальний варіант бюсту саме для вашої фігури. Створимо ідеальний жіночий образ, який надасть впевненості в собі.

Яким чином можна збільшити груди: види операцій, що пропонує медичний центр в Чабанах

Збільшити бюст можна двома методами.

За допомогою ліпофілінгу

В цьому випадку збільшення виконується завдяки жиру. Причому використовуються власні жирові тканини пацієнтки, вилучені з проблемних місць на тілі. Ними заповнюються залози до набуття необхідного об’єму.

За допомогою ендопротезування

Ця процедура вже передбачає використання імплантів. Останні розміщуються під грудними м’язами або над ними. Виготовляються з екологічного та безпечного силікону. Відрізняються розмірами, формами, типом наповнювача.

Метод ліпофілінгу ми використовуємо у випадках, коли потрібно скорегувати форму, виправити асиметрію бюста. Якщо мова йдеться про збільшення розміру, тоді рекомендуємо ендопротезування.

Цікаво! Пацієнткам зі стрункими фігурами складно робити ліпофілінг. Проблему становить саме задача з вилучення зайвих жирових відкладень, яких насправді на тілі немає. Ще одним нюансом такої процедури є неможливість суттєвого збільшення об’єму через те, що основним робочим матеріалом знову таки є жир. А його складно розмістити у великій кількості в маленьких грудях.

За якими характеристиками обирають імпланти для мамопластики

Існує безліч варіантів силіконових імплантів для збільшення грудей. Тому, однією з основних задач хірурга клініки «Унімедікал» в Києві є правильний підбір матеріалу для кожної окремої пацієнтки. Обираючи імпланти, лікар орієнтується на наступні характеристики.

Види хірургічного доступу при проведенні маммопластики в Києві

Пластичний хірург медцентру «Унімедікал» використовує різні варіанти розрізів для введення і встановки грудних імплантів. Оперує під загальною анестезією.

Підготовка до збільшення грудей в медцентрі «Унімедікал»

Підготовка з попереднім обстеженням є обов’язковим етапом будь-якої операції. Тому, лікар відправляє пацієнтку на такі дослідження:

Лікар ретельно підходить до планування операції. Враховує природний об’єм та форму молочних залоз, стан шкіри, наявність підшкірного жиру. Звертає увагу на розташування та форму сосків, ареолів, особливість самої фігури. Вимірює антропометричні параметри. Рекомендує пацієнтці за місяць до маніпуляції відмовитись від вживання алкоголю, тютюну, лікарських препаратів, що впливають на гормональний фон, згортання крові.

За допомогою ендопротезування чи ліпофілінгу наш спеціаліст допоможе дівчатам, жінкам отримати бажаний розмір та вигляд грудей, стати більш впевненими у собі, гарними, успішними. Вам не потрібно буде вживати таблетки, відвідувати тривалі масажі, інші процедури. Період реабілітації після пластики становить усього 1-2 місяці, тому ви зможете швидко повернутися до звичайного образу життя.

Зверніть увагу! Наша клініка надає експертні консультації спеціалістів не лише з питань хірургічної маммопластики, а й з приводу інших методів збільшення грудей в Києві та Київській області.

Як проходить реабілітація після збільшення грудей

Маніпуляція виконується під загальною анестезією. Тривалість операції складає до 2 годин. Наступну добу пацієнтка знаходиться в стаціонарі, потім переводиться на амбулаторне лікування. В цей період рекомендується:

У разі виконання усіх рекомендацій повне відновлення має відбутися вже після 6 тижнів. Завдяки старанням кращих лікарів нашої клініки процедура буде виконана професійно, максимально безболісно, із застосуванням сучасних методів, препаратів.

Записуйтесь на безкоштовну консультацію з маммопластики до пластичних лікарів в «Унімедікал» за телефоном, онлайн або власне завітайте до клініки.

Наш медцентр знаходиться за адресою: смт. Чабани, вул. Покровська (Кірова), 24а поруч з Голосіївським районом м. Києва, має зручне розташування. Тому, під’їхати можна, як громадським, так і власним транспортом.

А також легко можна дістатися з Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотова, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. Недалеко від клініки знаходяться Теремки, Вишневе, Ходосівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Обухів, Васильків, Крюківщина, Фастів, Макарів, Біла церква, Українка. Ми обслуговуємо пацієнтів з Фастівського, Києво-Святошинського, Макарівського, Білоцерківського району.