Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Лікування вальгусної деформації стопи:симптоми, огляд, показання, ціни 2022-2023

Лікування вальгусної деформації стопи Чабани, Київ

Внаслідок травм, гормональних порушень, надмірного навантаження на ноги чи просто через носіння незручного взуття (підборів) деформуються стопи, великі пальці ніг. З`являється так звана «кістка» або «шишка», також спостерігається відхилення першого пальця в сторону другого. В більш складних випадках можуть деформуватися середні пальці й навіть мізинець. Останній відхиляється в сторону першого, може мати болючу «кістку» (так проявляється хвороба Тейлора). В кожному такому випадку знадобиться лікування вальгусної деформації стопи Київ, Чабани.

За медичним протоколом операційний метод лікування обирається в залежності від ступеня деформації кісткової тканини, стану здоров`я самого пацієнта. Він додатково допомагає усунути артроз суглоба, боротися з артритом, якщо така хвороба присутня. Після процедури відновлюється не лише анатомічний вигляд стопи, пальців, а й зникає біль, незручність під час ходьби.

Лікування вальгусної деформації стопи

Лікування вальгусної деформації стопи в Чабанах: ціни 2022-2023

Усі ціни на послуги травматології

ПослугаВартість
Реконструктивні операції переднього відділу стопи (вальгусна деформація першого пальця, молоточкоподібна деформація другого пальця) без вартості фіксаторів11 000
Консультація травматолога-ортопеда первинна500
Консультація дитячого травматолога-ортопеда первинна5 00

Будь-яке оперативне втручання передбачає індивідуальний підхід до пацієнта. Вже під час першого прийому лікар збирає та вивчає анамнез, щоб зробити операцію максимально безпечною, ефективною, скоротити період реабілітації. Враховує не лише стадію хвороби, а й можливі супутні, хронічні захворювання, результати аналізів. Тільки тоді обирає метод лікування та озвучує пацієнту вартість послуги.

Симптоми вальгусної деформації великого пальця

Першою ознакою стає косметичний дефект у вигляді наросту, «шишки». Великий палець може налазити на середній, що теж свідчить про ортопедичну проблему. В цей час порушується рухливість самої стопи, виникає дискомфорт при ходінні, з`являються болісні відчуття.

Не зволікайте з лікуванням вальгусної деформації стоп, якщо помітили в себе наступні ознаки:

Як показує практика, вальгусна деформація стопи у дорослих рідко лікується без операції. Навіть на самій ранній стадії компреси та мазі не дають бажаного результату.

Що спричиняє розвиток halluх valgus

Лікарі клініки Унімедікал виділяють декілька чинників такої хвороби. Перше місце відводять генетиці, зайвій вазі та гормональним порушенням. До такого захворювання найбільш уразливими вважаються жінки в період вагітності, годування груддю та під час менопаузи. Не менш страждають чоловіки з надмірною вагою або тривалим навантаженням на стопи (професійна діяльність). Є й декілька інших причин halluх valgus та плосковальгусної деформації стоп:

Ступінь деформації першого пальця

Вже під час першої консультації в клініці Унімедікал ортопед пояснить, що деформація стопи має 3 ступені. Кожен з них відрізняється кутом нахилу великого пальця до середніх. За норму прийнято вважати кут до 16°. При слабкій деформації (I ступінь) значення знаходиться в діапазоні 16-25°. За умови середньої (II ступінь) – кут зростає до 25-35°. В тяжких випадках (III ступінь) положення великого пальця відхиляється від норми більше, ніж на 35°.

В кожному випадку показаннями до проведення операції вальгусної деформації стопи стане порушення ходи, поява поперечної плоскостопості, болісні відчуття в зоні хворого суглобу. Також причиною хірургічного втручання буде естетичний дискомфорт, що є не менш важливим для багатьох пацієнтів Унімедікал.

Основні методи лікування halluх valgus

Народна медицина пропонує використовувати відвари з трав, мазі, робити ванночки. Як показує практика, такі процедури дають результат на рівні полегшення стану, але не вирішують саму проблему.

Наступний варіант – це консервативне лікування. Такий метод може бути ефективним лише при захворюванні I ступеня. Він зменшить болісні відчуття, зупинить подальшу деформацію. Під час консервативного лікування використовують:

У разі неефективності консервативного лікування переходять до оперативних методів – проводять операцію на стопі при вальгусній деформації.

Як виправити кривизну пальців стоп у клініці Унімедікал, Чабани

В нашій клініці працюють досвідчені лікарі-ортопеди. В залежності від ступеня деформації та можливих супутніх ускладнень зі здоров`ям пацієнта, фахівці порекомендують один з наступних методів:

Рідше використовується артродез – рекомендований лише в тих випадках, коли суглоб уражений артрозом. Тоді він фіксується за допомогою титанового імпланту (робиться нерухомим), але в подальшому ніяк не заважає ходити.

В окремих випадках лікарі можуть комбінувати малоінвазивні операції з реконструктивними. Це дозволяє отримати бажаний результат усього від однієї процедури.

Хід операції в Унімедікал (Чабани)

Процедура потребує попередньої консультації з травматологом-ортопедом. Під час первинного обстеження лікар визначить методику лікування: консервативну чи оперативну. У разі необхідності оперативного лікування, направить на необхідні аналізи, а також Вас огляне анестезіолог.

Анестезія

Сама операція виконується під місцевою або загальною анестезією. Хірург використовує не лише передові методики, а й сучасне обладнання. За умови проведення малоінвазивного втручання гарантує мінімальний ризик утворення набряків чи болісних відчуттів.

Лікування вальгусної деформації стопи у дітей в Чабанах, Київ

Зазвичай така хвороба спостерігається у людей зрілого віку. Але, трапляються випадки, коли проблема зустрічається у дітей. Причиною може стати генетичне порушення, спадковість, травма. Ознаки майже ті ж самі, що й у дорослих: швидка стомлюваність ніг, біль, утворення мозолів, складності з вибором взуття, візуальні зміни стопи. Ми рекомендуємо не зволікати з відвідуванням дитячого ортопеда, який огляне дитину в клініці Унімедікал, надасть цінні рекомендації щодо подальших дій.

Ви можете звернутися до фахівців Унімедікал просто за консультацією чи з наміром конкретного лікування. Медичний центр знаходиться в смт. Чабани по вул. Покровській (Кірова), 24а. Наша клініка розташована в кілометрі від Голосіївського району міста Києва, тому має зручне транспортне сполучення. Клієнтами центру без проблем можуть стати місцеві мешканці, а також жителі навколишніх населених пунктів: Круглика, Лісників, Глевахи, Віти Поштової, Хотіва, Ходосіївки, Гатного, Новосілок, Іванковичів, Мархалівки, Крюківщини і Василькова. Власним автотранспортом чи маршрутним таксі буде легко дістатися з Вишневого, Теремків, Ходосівки, Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки, Обухова, Крюківщини, Фастова й усього Фастівського району. Біля медцентру зупиняються маршрутки з Українки, Києво-Святошинського району, Макарова, Макарівського району, Білої церкви, Білоцерківського району. В карантинних умовах ми рекомендуємо користуватися попереднім онлайн-записом чи за телефоном. Не залишимо без уваги жодного хворого, якому потрібне лікування вальгусної деформації стопи Київ, Чабани.