Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Ліпофілінг тіла: безкоштовна консультація лікаря, ціни 2022-2023, показання та реабілітація

Зробити ліпофілінг тіла Київ, Чабани (Київська область)

Ліпофілінг тіла (Чабани, Київ) допомагає ефективно скоригувати форму, рельєф різних частин тіла, ліквідувати візуальні недоліки, все це допомагає отримати  в результаті гарну, привабливу фігуру. Процедура є цілком безпечною. У ході маніпуляції роблять забір підшкірної жирової клітковини з однієї ділянки та пересаджують її на іншу. Процедура ліпофілінгу дозволяє вирівняти зморшки, змінити конфігурацію гомілок, стегон, сідниць, грудей. Ризики , пов’язані з відторгненням тканин практично нульові, оскільки мова йде про клітини, які належать власному організму.

ПОПУЛЯРНІ ПЛАСТИЧНІ ОПЕРАЦІЇ — ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДЕЙ

ліпофілінг тіла

Показання до проведення ліпофілінгу

Процедура дає можливість позбавитися багатьох естетичних недоліків:

Таким чином, ліпофілінг дає можливість розгладити шкіру, або надати об’єм тим ділянкам тіла, де не вистачає підшкірної жирової тканини, або скоригувати негарні та (або) несиметричні форми різних частин тіла. Процедура має багато можливостей для застосування.

Різновиди ліпофілінгу, або ліпоскульптурування, сфери застосування

Ліпофілінг активно застосовують у таких сферах:

Ліпофілінг – це нескладна та цілком безпечна альтернатива пластичним операціям. Але ця процедура допомагає досягти добрих результатів. Ліпофілінг тіла – це велика кількість різноманітних операцій. Але зазвичай це:

Операція з ліпофілінгу сідниць, грудей та інших проблемних ділянок дозволяє виправити недоліки фігури з найменшою травматичністю, уникаючи післяопераційних ускладнень.

Порядок виконання операції

Для проведення ліпофілінгу використовують місцеву анестезію. Тривалість втручання складає від 40 хвилин до 2 годин. Незалежно від конкретної ділянки проведенні операції, порядок дії наступний:

Наприкінці операції проколи зашивають та закривають пов’язкою. Пацієнт кілька годин знаходиться в стаціонарі, після чого може повертатися додому. Неприємні відчуття, гематоми, невеликі набряки зберігаються ще 1-2 тижні. Отриманий  результат, за умови правильного догляду, зберігається все життя. Вірогідність невдачі є невеликою,  в умовах професійної клініки вона є нульовою.

Реабілітація після ліпофілінгу

Ця методика, згідно з відгуками пацієнтів, є однією з найбільш безпечних у естетичної медицині. Тим не менш, вона дає можливість добитися ефективних результатів. Але ліпофілінг є повноцінним оперативним втручанням, тому виконання декількох рекомендацій є обов’язковим:

Ці рекомендації можна вважати загальними. Більш конкретні вимоги до поведінки під час реабілітації визначає лікар.

Ціни на ліпофілінг (Чабани, Київ, 2022-2023)

Дізнатися ціни на процедуру ліпофілінгу у Києві (у тому числі, на лазерний спосіб проведення втручання) можна на спеціальній сторінці нашого сайту. Акції, які регулярно проводить наша клініка, дозволяють зробити це втручання за ще більш вигідними цінами.

Перед проведенням операції лікарі проводять комплексне обстеження, вивчають анамнез, призначають діагностику. Такий підхід робить ліпофілінг цілком безпечним для здоров’я. Наші спеціалісти потурбуються про те, щоб ви виглядали та почували себе якнайкраще. Ви також можете ознайомитися із результатами ліпофілінгу обличчя (фото до та після).

Місцезнаходження нашої клініки – смт. Чабани (вул. Покровська, 24 А). Відстань від Голосіївського району м. Києва становить близько 1 км. Також клініка знаходиться близько від Новосілок, Хотіва, Глевахи, Віти Поштової, Софіївської, Петропавлівськоїської Борщагівки, Фастова, Українки, Білої Церкви (та населених пунктів Білоцерківського району). У нас працюють кваліфіковані спеціалісти. Які надають якісні медичні послуги за розумними цінами.