Мамопластика грудей
Гарні груди надають впевненості кожній жінці у будь-якому віці. Допомагають бути в гармонії з собою, тілом, насолоджуватись життям, досягати поставлених цілей. Дуже часто цю гармонію порушує незадоволення розміром грудей, їхньою формою, віковими змінами, набутими чи вродженими дефектами. Вирішити такі проблеми допоможе мамопластика — пластика молочних залоз.
Така операція призначається жінкам та дівчатам у віці від 18 років. Дозволяє ефективно усунути будь-які вади грудей, надати їм бажаної форми. Маніпуляція передбачає використання кількох технік, не спричиняє ускладнень, триває в середньому 40-60 хвилин (все залежить від стану пацієнтки, складності запланованої процедури). Гарантує легку та швидку реабілітацію, оскільки виконується без крові, не потребує дренажів.
ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДЕЙ — ДЕТАЛЬНА СТАТТЯ
Техніки збільшення грудей
В медичній практиці використовуються різні техніки оперування. Найбільш актуальними вважаються:
- аксілярна (пахвова) – коли розріз робиться в пахвовій зоні, не зачіпаючи тканини молочної залози; рубці після процедури майже непомітні, легко приховуються;
- субмаммарна (підгрудна) – місцем розрізу є природна складка під грудьми; лишається ледве помітний рубець;
- періареолярна (навколо соска) – розріз для установки імплантів робиться по нижньому краю ареоли, тому з часом стає непомітним; дозволяє використовувати круглі й анатомічні імпланти.
Як показує практика, наразі пацієнтки віддають перевагу природній (каплеподібній) формі молочних залоз.
Які імпланти застосовуються для збільшення грудей
Для маммопластики застосовуються круглі й каплеподібні імплати. Перші мають точку найбільшої проєкції по центру, другі – ближче до нижньої третини. Одні й другі можуть бути з гладкою або текстурованою оболонкою, індивідуально обираються хірургом. Виготовляються з екологічного та безпечного для здоров`я силікону (можливо, гелю), не деформуються з часом. Навіть у випадку розриву гладкої чи текстурованої оболонки лишаються на місці, оскільки вміють «запам`ятовувати» форму.
Мамопластика: 7 питань щодо збільшення грудей
За допомогою імплантів можна не лише скоригувати форму молочних залоз, виправити асиметрію. Сучасні медичні технології дозволяють, як збільшувати груди на кілька розмірів, так і зменшувати їх об`єм (трапляється рідше). Робити це максимально безболісно, з мінімальним періодом реабілітації. Але, попри всю безпеку процедури, у багатьох пацієнток виникають питання щодо подальшого способу життя після такої операції, допустимих навантажень, обмежень й навіть заборон.
Процес реабілітації: як відбувається, скільки триває?
Після операції пацієнтка має добу лишатися в стаціонарі, тільки потім може виписатися. Процедура збільшення грудей передбачає носіння компресійних пов`язок протягом кількох днів. Лише на 5-6-ту добу шви починають загоюватися, пов`язки знімаються й можна приймати душ. Потім треба носити компресійну білизну (десь протягом місяця), відмовитись від жорстких бюстгалтерів з «кісточками», слідкувати за гігієною швів (уникати подразнень). В кожному разі пластичний хірург має призначити кілька післяопераційних оглядів, під час яких детально проконсультує щодо стану здоров`я, можливості приймати ванну, ходити до басейну, займатися спортом. Але, в будь-якому випадку довгострокових обмежень пацієнтки не матимуть.
Мамопластика VS годування груддю: які обмеження існують?
Жінкам, що годують груддю, планувати маммопластику рекомендується не раніше, ніж за 6 місяців після завершення лактації. Молодим матусям, що вже мають імпланти, можна годувати малюків. Але, якщо жінка збільшила груди й планує вагітність, робити це краще через рік. Саме стільки часу знадобиться післяопераційним швам, щоб повністю загоїтись, а імплантам – щоб «прижитись».
Чи можна після мамопластики займатися дайвінгом, планувати перельоти?
Протягом першого місяця після операції треба суворо дотримуватись рекомендацій пластичного хірурга. Якщо ви водите автомобіль, то сісти за кермо можна вже через тиждень після збільшення грудей. Планувати переліт краще через 10-14 днів, а от засмагати фахівці клініки «Унімедікал» радять не раніше, ніж через 2-3 місяці. В медичному центрі використовуються кращі імпланти від перевірених виробників. Тому, проблем з міцністю не виникає.
Чи буде видно оточуючим, що груди збільшено? Як досягти природного ефекту?
Ще під час першої консультації пластичний хірург обирає форму та розмір імплантів не лише з урахуванням побажань пацієнтки, а й з огляду на її анатомічні особливості. Пропонує максимально ергономічний варіант, який «вміє повторювати» положення тіла. Робить акуратні надрізи, які після операції швидко загоюються й стають майже непомітними (набувають кольору шкіри).
Чи доведеться колись міняти встановлені імпланти?
В клініці «Унімедікал» використовується продукція відомих виробників з довічною гарантією. Тому, якщо пацієнтка задоволена результатом, а лікар не виявив ніяких відхилень під час чергового огляду, то повторна операція не знадобиться.
Як правильно вибрати імпланти?
На це питання не існує однозначної відповіді – все залежить від анатомічних особливостей кожної пацієнтки, природного та бажаного розміру молочних залоз, форми грудної клітини, присутніх деформацій. Враховуючи всі фактори, хірург запропонує кілька варіантів та детально пояснить, чого можна очікувати в тому чи іншому випадку.
Які вікові обмеження існують?
Операція зі збільшення грудей, корекції форми молочних залоз проводиться пацієнткам віком від 18 років. Подальшого вікового обмеження не існує. Але в кожному випадку лікар лишає за собою право рішення щодо процедури, опираючись на попередній огляд та аналізи жінки, дівчини.
Більш детальну відповідь на всі питання можна отримати під час консультації у пластичного хірурга клініки «Унімедікал».