Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування згідно пакету послуг первинної медичної допомоги гарантованого НСЗУ.
Укладаємо договори (декларації) для безкоштовного обслуговування
Запис на прийом
Медикаментозний аборт: як проходить переривання вагітності, ціни 2022-2023 в чабанах

Медикаментозний аборт Чабани

Медикаментозний аборт представляє собою один з неінвазивних методів переривання небажаної вагітності, який реалізується шляхом застосування певних лікарських засобів. Він являється найменш травматичним способом вигнання плідного яйця з порожнини матки, тому що відбувається без необхідності застосування будь-яких хірургічних маніпуляцій в організмі пацієнтки. Медикаментозний аборт в Чабанах – це завжди уважне ставлення зі сторони лікарів, індивідуальність підходу до окремої клінічної ситуації і гарантія позитивного результату.

Медикаментозний аборт рекомендують виконувати до 5 тижня вагітності, в крайньому разі – до 6-7 тижня. Після сьомого тижня переривання небажаної вагітності за допомогою медикаментозних препаратів жінкам протипоказане. У таких випадках спеціалісти клініки у Чабанах пропонують віддати перевагу іншим сучасним методам вигнання плоду.

Медикаментозний аборту в Чабанах: ціни 2022-2023

Основні етапи проведення процедури

Лікарі сучасної клініки в Чабанах притримуються наступної схеми проведення медикаментозного аборту:

  1. Первинна консультація, під час якої жінці проводиться огляд, збір анамнестичних даних, а також необхідне перед виконанням процедури діагностичне обстеження, що дозволяє визначити термін поточної вагітності і оцінити стан здоров’я пацієнтки.
  2. Перший етап медикаментозного аборту – застосування препарату міфепрістону, який пригнічує синтез головного гормону вагітності, а саме прогестерону. Після зниження концентрації гормональної речовини в організмі жінки відбувається відкриття та розм’якшення шийки матки, а плідне яйце втрачає свою властивість до прикріплення до стінок материнського органу. Прийом міфепрістону проводиться строго під наглядом лікуючого лікаря у медичному центрі.
  3. Через 1,5-2 доби після застосування препарату міфепрістону жінці назначають прийом таблетки мізопростолу. Цей лікарський засіб впливає на скоротливу функції матки і потенціює вигнання плідного яйця з її порожнини. Даний процес супроводжується кров’янистими виділеннями, які можуть тривати до трьох тижнів, що розцінюється спеціалістами, як абсолютна норма. Застосовувати мізопростол краще під наглядом лікаря, але зараз практикують и самостійне вживання препарату.
  4. Два контрольні візити до спеціаліста, терміни яких визначаються лікарем в індивідуальному порядку. Під час таких відвідин клініки жінці проводять ультразвукове обстеження для підтвердження факту проведення повного медикаментозного аборту і скорочення матки до звичних розмірів.

Медикаментозний аборт представляє собою високо результативну процедуру переривання небажаної вагітності. Згідно офіційної статистики, вигнання плідного яйця з порожнини матки за допомогою препаратів відбувається практично у 96% клінічних випадків і не супроводжується ускладненнями зі сторони репродуктивної сфери жінки. Однак, іноді даний метод виявляється не ефективним. При такому варіанті розвитку подій частина плідного яйця може залишитись у матці. Тоді лікарі направляють пацієнтку на вакуумний аборт.

Як правило, після процедури медикаментозного переривання вагітності менструальний цикл відновлюється по графіку або із незначною затримкою. Планувати наступну вагітність жінці рекомендується не раніше, ніж через півроку.

Які існують протипоказання до проведення медикаментозного аборту?

Медикаментозний аборт відноситься до числа неінвазивних процедур, а тому характеризується малотравматичністю і відсутністю необхідності застосування будь-яких хірургічних методів. Це суттєво знижує ризики виникнення ускладнень після виконання переривання вагітності і дозволяє зберегти здоров’я репродуктивної жіночої системи.

На жаль, незважаючи на всі переваги, медикаментозне переривання вагітності можна проводити не у всіх випадках. Основними протипоказаннями до виконання процедури являються:

Від медикаментозного аборту слід відмовитись жінкам, які регулярно приймають гормональні контрацептиви (останні три місяці перед зачаттям) або мають внутрішньо маткову спіраль. Наявність протипоказань до переривання виявляється лікарем в ході огляду і обстеження пацієнтки.

Переваги медикаментозного переривання вагітності в Чабанах

Аборт на ранніх термінах вагітності, проведений з використанням спеціальних препаратів, має свої беззаперечні переваги у порівнянні з іншими подібними методами:

Після успішного медикаментозного аборту жінка гарантовано зможе завагітніти і виносити здорового малюка без жодних ризиків чи інших нюансів.

Наша сучасна клініка знаходиться недалеко від столиці у містечку Чабани, вул. Покровська, 24-а. Додаткову інформацію про послуги центру можна взнати на сайті. Поруч з нами розміщено немало населених пунктів, мешканці яких мають прекрасну нагоду стати нашими клієнтами, зокрема Віта Поштова, Крюківщина, Глеваха, Хотів, Ходосіївка, а також Лісники, Круглик, Іванковичі, Новосілки, Гатне і Васильків з Мархалівкою.